Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Ford Sierra 2,3 Disel kombi  

oczywiście z najlepszego rocznika  :? '86

Jedno wiem jest to auto nie do zajechania ma już ponad 450 tys km a dalej jeździ mimo moich usilnych starań aby tak nie było  :twisted:

Masz racje... mialem to samo autko :D:D:D Ale niestety nie nie przezyl dachowania :evil:

A ty przezyles dachowanie???

Co do Sierry to jest to samochod nie do zarabania :)

Akurat jechal nim moj stary... a dachowal na wislostradzie kolo spojni :evil: :evil: :evil: ... Efekt wypadku : zlamany obojczyk... oprocz tego troche ran na glowie i caly poobijany. Stan samochodu byl taki, ze jak moja stara go zobaczyla to nie mogla uwierzyc w to ze moj stary przezyl, ale.... dla chcacego nic trudnego :D . Kumpel starego wzial ten samochod (to co z niego zostalo :) ), sprowadzil nowa bude i go tam jakos zrobil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

to pewnie było z wiaduktu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to musi miec zabojcze osiagi ta talia nie wiem dlaczego moj fizyk sie z niej napierdala? A pozatym moje to clio I 142 konie było zgniecione ale jest teraz w porzadku i ciagni 170km/h:) I jest sie z czego cieszyc bo benzyniak:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to musi miec zabojcze osiagi ta talia nie wiem dlaczego moj fizyk sie z niej napierdala? A pozatym moje to clio I 142 konie było zgniecione ale jest teraz w porzadku i ciagni 170km/h:) I jest sie z czego cieszyc bo benzyniak:P

 

jak to? chcesz powiedzieć, że coś co waży dużo mniej niż tonę, ma 142KM jedzie tylko 170 km/h 8O do takiej prędkości w clio wystarczy spokojnie 65 koni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

ROTFL jak penis :lol:

NOS / 170 KM / 4,5 do sety i max jechal 190 ?????????????????????? :lol:

To moja "biedna" dziewicza wrecz (zero @) Fabija z 60 KM na pokladzie wyciaga 200km/h , i tylko 110KM mniej :lol: :lol: :lol:

Heh , pocwicz kolego kitowanie :lol: :roll:

 

Jezeli mi ktos nie wierzy, prosze bardzo, wystarczy ze zasponsoruje paliwko i udowadniam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

ROTFL jak penis :lol:

NOS / 170 KM / 4,5 do sety i max jechal 190 ?????????????????????? :lol:

To moja "biedna" dziewicza wrecz (zero @) Fabija z 60 KM na pokladzie wyciaga 200km/h , i tylko 110KM mniej :lol: :lol: :lol:

Heh , pocwicz kolego kitowanie :lol: :roll:

 

Jezeli mi ktos nie wierzy, prosze bardzo, wystarczy ze zasponsoruje paliwko i udowadniam 8)

Licznikowe 200km/h Reed...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

to pewnie było z wiaduktu :wink:
Jak się boi jezdzić szybko, to jego sprawa...

Ale mnie rozwaliło to przyśpieszenie, totalna głupota, lubie jak geniusz zabiera się za baśnie... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

to pewnie było z wiaduktu :wink:

sciemniam :lol: poprostu moja stara kupila ten samochod tydzien temu i jest obrzydliwy... mowilem jej zeby wziela forda fiesta2 lub citreona c3 .... ona nie bo sie jej nie podobaja........ qrna... szkoda gadac...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

to pewnie było z wiaduktu :wink:
Jak się boi jezdzić szybko, to jego sprawa...

Ale mnie rozwaliło to przyśpieszenie, totalna głupota, lubie jak geniusz zabiera się za baśnie... :evil:

 

:D :D :D

Jemu po prostu wolniej chodzi zegarek przy pomiarze :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto z forumowiczów jeździ Ładą ???

ja pierwsze szlify zdobywałem na ładzie 2107 - to był wóz!! :D

jeszcze nic nie dało mi tyle wrażeń co ten wozik :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

Chłopie jak już chcesz koloryzować to trochę pomyśl...

Gdyby ta Thalia miała takie osiągi to twój ojciec miałby jeden z najszybszych samochodów w polsce...

Pozatym ze 170 koni w życiu nie miałbyś takiego przyśpieszenia, a i V/max byłby dużo wyższy...

:!:

to pewnie było z wiaduktu :wink:

sciemniam :lol: poprostu moja stara kupila ten samochod tydzien temu i jest obrzydliwy... mowilem jej zeby wziela forda fiesta2 lub citreona c3 .... ona nie bo sie jej nie podobaja........ qrna... szkoda gadac...........

Thalia nie jest jeszcze taka najgorsza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sienka 1.6 16V HL 103 KM !!! Jeżdże bez prawka ! 8)

 

0-100 - 9.6 sek

vmax - 205 km/h - prosta z 5 osobami - A4 - Katowice - Kraków rulezz

bagażnik - 539 litrów 8)

<span style="color:red;">[ciach!]</span> jeszcze pomiędzy 2 a 3 idzie ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam czerwonym trzy letnim MATIZEM 0,8 50 Km, dostałem go z firmy 8)

 

Mój rekord to 170 Km/h dalej już niepodaje paliwa ... szkoda bo jeszcze 10 km i bym zamkął budzik :D

 

Planuje <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w leasing jakie BMW 5 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam czerwonym trzy letnim MATIZEM 0,8 50 Km, dostałem go z firmy 8)

 

Mój rekord to 170 Km/h dalej już niepodaje paliwa ... szkoda bo jeszcze 10 km i bym zamkął budzik  :D 

 

Planuje <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w leasing jakie BMW 5  :twisted:

Ja piernicze, matizem to sie boje powyzej 130 jechac ! A w ogole to ty z Zakopanego jechales (z gorki ? ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi Renault Thalia 1,6 .... + tuning + N.O.S .. i 170 koni :) 4,5 sek do 100km/s .... max jaka jechal to 190 km/h :)

 

ROTFL jak penis :lol:

NOS / 170 KM / 4,5 do sety i max jechal 190 ?????????????????????? :lol:

To moja "biedna" dziewicza wrecz (zero @) Fabija z 60 KM na pokladzie wyciaga 200km/h , i tylko 110KM mniej :lol: :lol: :lol:

Heh , pocwicz kolego kitowanie :lol: :roll:

 

Jezeli mi ktos nie wierzy, prosze bardzo, wystarczy ze zasponsoruje paliwko i udowadniam 8)

Licznikowe 200km/h Reed

 

Co miales na mysli ????????????????? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mu o to, ze tylko na liczniku masz 200, a samochod do takiej predkoscirozpedzisz tylko z gorki.

To sie gostek troszke myli jak tak mysli, dlatego wlasnie proponuje sprawdziana na zywca, bo kitowac (jak widac) kazdy moze, troche lepiej lub gorzej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne macie te skodovki. Bo jak patrze na ich strone, to najszybsza fabia ciagnie 185 i jest to TDI... A ta od Reeda powinna 160 jechac najszybciej

To co podaja w specyfikacji, to jedno, to co wyciaga autko to co innego :P

160 to spox na Średnicówce lece 8)

Te 200 to tyle ze na szelu wipałer rejsing i nic poza tym (bez żagli, i nie z górki 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe nie kwestionuje tego. Lecz przy takich prędkościach wahania wskazań wynosza nawet ponad 10 %. Czyli w twoim przypadku mogłeś jechać tak naprawdę 180 km/h...

Ale i tak to niezłe osiągnięcie...jakie miałeś obroty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...