Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co padlo to cala instalacja elektryczna foteli, dosc droga naprawa, i w sumie tylko w serwisie Peugeot mogli ja usunac, i wszystkie czesci trzeba sprowadzac, ciezko dostac jakies zamienniki do tego auta, po peknieciu panelu w drzwiach byl niezly problem, tez spory koszt, powiem krotko autko bardzo drogie w utrzymaniu, kumpel mowil ze na usuniecie drobnych usterek tu i tam wydal ponad 8 000 zł... a zjesc tez niezle potrzebuje ;) Ogolnie elektronika strasznie awaryjna.

Ale auto prezentuje sie niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A8 to legenda ;] Sila, potega, moc, i ten klasyczny wyglad. Wszystko na swoim miejscu, stonowane, bez zbednego przepychu. Audice maja swoj urok ;]

Dla mnie idealem jest BMW M5 z 1999, 400 KM, 5000 cm3, benzyna, liczba drzwi: 4/5 ;] Nawet za Ferrari bym nie zamienil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze:

 

"2.0 16V DOHC SFI o mocy 170PS uzyskanej poprzez strumienice, dwie końcówki wydechu oraz stożkowy sportowy filter powietrza"

 

Mógł jeszcze naklejkę NOS nakleić to by z 20KM więcej miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze:

 

"2.0 16V DOHC SFI o mocy 170PS uzyskanej poprzez strumienice, dwie końcówki wydechu oraz stożkowy sportowy filter powietrza"

 

Mógł jeszcze naklejkę NOS nakleić to by z 20KM więcej miał.

No widzisz ale jednak nie dal naklejki NOS'a, przynajmniej nie jest to maluch z napisem TECHNICS na tylniej szybie, to bym nazwal wiocha.

 

Wiesz bedac w Texasie widzalem setki Mustangów GT poobklejanych z roznych stron, pomalowanych na rozne kolorki, z dziwacznymi modyfikacjami, ale tam nie powie sie: szpan, wiocha etc. U nas takie pojecia wchodza w uzytek odpowiednio:

szpan - masz za dobry samochod, s[ciach!]... zeby mu go tak ukradli...

wiocha - eee ma go moj sasiad, i kolega z pracy... sam mam malucha... ale wiocha gosciu odstawia haha !

 

Dwa krotkie zdania - a jak wiele mowia o polskiej mentalnosci. Nie moglem sie powstrzymac ale bije od Was panowie ta polska mentalnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze:

 

"2.0 16V DOHC SFI o mocy 170PS uzyskanej poprzez strumienice, dwie końcówki wydechu oraz stożkowy sportowy filter powietrza"

 

Mógł jeszcze naklejkę NOS nakleić to by z 20KM więcej miał.

:lol: nie wczytywałem sie w opis ale

strumienica - nic nie daje lub pogarsza moc samochodu w ekstremalnych przypadkach

stozek - nie daje nic po za dzwiekiem jaki wydaje silnik

koncówki wydechu - no mozna poszpanowac :blink:

Jesli koles te moc uzyskał poprzez ww gagety to RESPEKT dla niego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa krotkie zdania - a jak wiele mowia o polskiej mentalnosci. Nie moglem sie powstrzymac ale bije od Was panowie ta polska mentalnosc...

a daj spokoj, zeby to bylo cos wlasnie jak to napisales "dziwnego" a tu zwykly plastik made for tesco. zadnej innowacji i finezji.

zeby chociaz byla jakas moc pod maska, cos co z tlumu wyrozni i czym sie idzie pochwalic, a tu nic. podjedz czyms takim pod wioskoteke to znajdziesz tuzin takich tylko sie kolorami roznia ;)

no respect - no remorse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecuadoo, przesadzasz juz z tą polską mentalnością, a te wstawki 'jak to bylo w usa' praktycznie w kazdym poscie, nie tylko w tym temacie, są irytujące. Zaznaczam, ze nie chce wywoływac pustej polemiki, ale imo patrzysz na swiat przez pryzmat zachodu..

 

To, w jaki sposób sie wywyższasz tez nie jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowy dresowóz, "tjunink" jak sie patrzy :lol: niedość ze wygląda jak kupa w serii, to jeszcze jest obwieszona jakimis spojlerami z nfs:u2 :lol: i w dodatku te modyfikacje silnika...istny "potfur" :lol: po prostu n/c...ale o gustach sie nie dyskutuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujace bo prawdziwe. Prawda nie zawsze musi sie podobac. Poza tym, nie ja wywolalem ta pusta polemike w stylu co jest wiocha a co nie. Popatrz na posty od 1421 w dol... ich styl i argumentacja :) Jedno slowo cisnie mi sie do ust... ale sie powstrzymam...

Lepiej patrzec przez pryzmat zachodu, niz postkomunistycznego spoleczenstwa prawda ? -Kiedys stojac na dworcu spotkalem faceta ktory przylecial z Kanady po 27 latach- powiedzial krotko - nic sie nie zmienilo. A ja mu nie chcialem uwierzyc...

Ostatni moj post w tym temacie.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecuadoo, niemieckie taniochy niestety staly sie drechowozami.

Nie byly nimi bo nie jezdzili nimi polscy dresiarze. Proste a zarazem logiczne.

Jak sobie kolega zrobil Golfa 1 pieknie obnizanego z super alumami i podwojnym wydechem to byl naprawde subtelny i swietny tuning bo mial tam silnik 1.8 GTi i jego wyglad byl proporcjonalny do osiagow.

Teraz kupuja furke za 8k dokladaja plastikow za 2k i twierdza, ze ma 50KM wiecej.

Widzisz na podstawie tej aukcji Calibry co za 100% wiesniak !

Niedosc, ze bezguscie to jeszcze ten opis :B

Chcesz widziec naprawde ladnie zrobione autko ?

Prosze, pierwsze z brzegu z niewiesniackiego forum od niewiesniaka.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Oczywiscie to s zwyklacze, swietnie utrzymane bez plastixu i siatexu z osiagami lepszymi niz niemieckie GTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fotka mojego pokraka / black hawk'a / suzi

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

tutaj wieksze zdjecie http://karas.i-info.pl/poddomem.jpg

 

 

na lato przyjda jakies ladne 14' alu i bedzie git. Jeszcze mysle czy beda srebrne czy czarne :) No bo jak czarny to czarny :D

Edytowane przez combat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.3 SOHC 8v 75KM ( bez katalizatora :/ ) , w sumie to nie ten rewlacyjny silnik z Swifta GTI TwinCam 1.3 101KM. Ale tez spalanie nie to :) A u mnie kwiestia spalania miala spore znaczenie przy kupnie samochodu. Puki co na trasie w zimie udalo mi sie ok 5,5-6l w miescie cos ok 8l wiec nie jest tragicznie.

 

Autko wazy tylko 750kg wiec na dynamike nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Cali, to porażka. Jak można przestylizować Cali na Alfę? Ja tam widzę duże podobnieństwo przodu do AR 156. A na widok "lexusów" to mi się noże w kieszeniach otwierają. Tylko w samochodach w ciemnym kolorze jakoś jeszcze wyglądają. Ogólnie jednak seria w czarnym/białym/srebrnym kolorze wygląda o niebo lepiej.

 

combat: Te przednie szybki to piecowo zmieniły kolor, jakaś folia profesjonalna czy fabryczne? Poza wymianą kierunków na białe i wywaleniem odblasku na drzwiach, to nic bym chyba nie zmieniał w tym samochodziku. Bardzo ładny. Dodatkowo stosunek mocy do wagi daje zapewne całkiem fajne osiągi.

 

Kaeres: To srebrne "Misiadusi" było by ładniejsze, gdyby miało podwójną końcówkę wydechu (2 małe okrągłe rureczki) zamiast tej rynienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był tu poruszany temat Hondy CRX wiec pytam co o niej myślicie?? :) Jak dla mnie stare ale jare autko :) u mnie w mieście (BDG :) ) jeździ sobie taka która ma 230 koni i waży zaledwie 750 kg. takim autkiem można sie juz pościgać :)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: nie wczytywałem sie w opis ale

strumienica - nic nie daje lub pogarsza moc samochodu w ekstremalnych przypadkach

stozek - nie daje nic po za dzwiekiem jaki wydaje silnik

koncówki wydechu - no mozna poszpanowac :blink:

Jesli koles te moc uzyskał poprzez ww gagety to RESPEKT dla niego :mrgreen:

a to ciekawe, skad ta teoria ? stozek + dolot nic nie daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyłeś? :lol:

Tez sie tak zastanawiałem :huh: ale według moich obliczen ktore sa bardzo proste :D wychodzi 3,26kg/ 1KM

wunat -> tak wyczytałem na roznych forach zazwyczaj stozek jest źle zamontowany przez co łyka ciepłe powietrze i jedynie pogarsza moc silnika, jezeli jednak jest dobrze zainstalowany daje przyrost mocy ok 1%

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy zle zamontowany element nie bedzie prawidlowo dzialal :> wiec nie ma co tak zakladac. ale dobrze (nawet domowo) zalozony stozek da jais przyrost (i nie nie mowie o przyroscie 10km, ale jakis zawsze jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyłeś? :lol:

 

Dobra mój bład z rozpędu jakos źle wpisałem :P dałem ciała na całej linii :mur:. Sry za pomyłke, zaraz poprawie. sam nie wiem jak mi to wyszło, chyba byłem pijany :wink:

 

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

combat: Te przednie szybki to piecowo zmieniły kolor, jakaś folia profesjonalna czy fabryczne? Poza wymianą kierunków na białe i wywaleniem odblasku na drzwiach, to nic bym chyba nie zmieniał w tym samochodziku. Bardzo ładny. Dodatkowo stosunek mocy do wagi daje zapewne całkiem fajne osiągi.

 

 

Przednie szyby to najlzejsza folia, z tylu prawie najciemniejsza. Na wszystko jest atest wiec luz, z reszta juz byla kontrola policji i nic nie mowili. Mogli sie jeszcze przyczepic do calej czerwonej lampy z tylu, bo klosze od wstecznego tez sa czerwone. Ale tez sie nie przyczepili a z tylu wyglada bosko z ta "jedna" lampa na cala szerokosc samochodu ;)

 

O kirunkach pomysle w pozniejszym terminie. A co to owiewek to musza zostac bo to cholernie pomocny patent przy otwartych szybkach :)

 

Co do osiagow jest niezle, od 0 do 100 - 10s z haczykiem(no prawie 11s ;) ) ale silniczek kreci sie do ponad 7tys obr/min wiec mozna poszalec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci dał atest na przednie, czarne szyby? Adres firmy bym prosił- na folię foliatec'a (obojętnie czy chromolux czy czarna)/ innych firm klejoną na przednie boczne nie dostaje się atestu (naturalnie piszę o atestach instytutu szkła i ceramiki, nie jakimś świstku). Wiem to z autopsji, bo jak tylko autko wyjeżdża z salonu, to lecę z nim na obklejanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...