Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Sienka 1.6 16V HL 103 KM !!! Jeżdże bez prawka !  8) 

 

0-100 - 9.6 sek

vmax - 205 km/h - prosta z 5 osobami - A4 - Katowice - Kraków rulezz

bagażnik - 539 litrów  8)

pi*da jeszcze pomiędzy 2 a 3 idzie !  :twisted:

Wofek maniaku prędkośći. Siena masz racje ma fajne odejście, porównywalne z alfą 156 20 TS, ach ta masa...bawiliśmy się taką, to po przegazówce z jedynki na dwójkę rwała asfalt aż się ludzie patrzyli... :D

 

A nie boisz się tak bez prawka?

Siena rodziców?

Jeżdża z tobą chyba kumple tylko, bo mama chyba nie, co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe nie kwestionuje tego. Lecz przy takich prędkościach wahania wskazań wynosza nawet ponad 10 %. Czyli w twoim przypadku mogłeś jechać tak naprawdę 180 km/h...

Ale i tak to niezłe osiągnięcie...jakie miałeś obroty???

Blad calkiem mozliwy, ale nie jest pewne ze byl akurat te 10% :P

Obroty to +-5400 , okolo 200 brakowalo do czerwonych 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi 80 z silmik 2.0 16v najszybciej jechałem nim 238km/h do 100 ma 7,8s

A jaki rocznik ? Bo mi sie bardzo podoba to audi i myslalem, ze sa tylko z jakimis slabymi silniczkami...

hmm, siakieś fajne te audi, btw ja nie trafiłem jeszcze na audi 80 co to by dało mi radę na światełkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Octavia TDi

 

Czyli jest po chipowaniu, tak?

Wiesz wydechy w dieslach nic nie dają, podobnie jak filtry sportowe.

Jeśli nie wiesz dokładnie ile ma koni, to pewnie nie byłeś z nią na hamowni. A jeżeli tak to pewnie twoja Octavia ma najwyżej 120-130 koni. Chyba, że jest użyty strasznie agresywny chip, średnio moc po zastosowaniu dobrego chipa wzrasta w przypadku twojego silnika do około 120 koni. Zresztą bardzo agresywny wzrost mocy odbije się na trwałośći... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat dość stary :) Ale też się dołącze, stary pogina C5, starsza Fordem Focusem, a ja, największy szpaner... rowerkiem

Serdecznie witamy michalaka numer dwa - przeczytaj dokladnie - temat jest - jakim jezdzisz wozem, a nie jakim wozem jezdzi mama, tata, wujek i ciocia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kawasaki poszlo sie czesac ( klopoty z kasa), no i wracam do źrodel motoryzacji :D - Fiat 126P Elegant ( tylko zmienione wyprzedzenie zaplonu), Przy motorze to ten kaszlaczek jak zołw przy Colinie Jacksonie, ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat dość stary :) Ale też się dołącze, stary pogina C5, starsza Fordem Focusem, a ja, największy szpaner... rowerkiem

Serdecznie witamy michalaka numer dwa - przeczytaj dokladnie - temat jest - jakim jezdzisz wozem, a nie jakim wozem jezdzi mama, tata, wujek i ciocia.

Jakos wczesniej nie przeszkadzalo ci kilkanascie postow o rowerkach, mercedeshach... autobusach itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alescie stary temat odgrzebali ....

ale niech bedzie polonez 1.5 ls rocznik 1983, w zamiarach przerobka na turbo, ale jak najbardziej zblizona do orginalnego, wiec jakby ktos slyszal o jakich gratach albo dokumentacji technicznej ... to prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW M5 - czarny, full audio, bagażnik wypełniony bronią białą (bejzbole x3, nóż 50cm, kilk do hokeja) oraz nowymi dresikami, lewe blachy no i co jeszcze moge powiedziec... Wszystko jak na dresa przystało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CC rocznik `93 , 0,7 litra, nowy mial 35KM ;) top speed pare lat temu -143 z gorki i z wiatrem - niezapomniane przezycia ;)

a poza tym: silnik do kapitalki, skrzynia do wymiany, gaznik do wymiany, czwarty walek rozrzadu... za to lakier prawie jak na nowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...