Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Toyota Yaris -> to ze starymi

Niebieski Maluch o przydomku "tołdiś :D" -> to ja, oczywiście moja jazda występuje jako nauka jazdy, ponieważ mam 16 lat

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj starszy ma DAEWOO Tico (10 letnie od nowki, prosto z salonu.) a starsza ma Malucha 20 letniego.

 

Ps. Moj starszy w tym lub w 2005 roku zamierza kupic z salonu Skode Fabie Sedan :D

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj graham ciekawe kiedy dorośniesz :? , coś mi sie wydaje, ze nawet nie stać Cie na znaczek BMW na tylnej klapie :P :lol: (wcale nie chciałem Cie obrazić :D), pokaż mi jakieś swoje zdjęcie w tym aucie :).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj graham ciekawe kiedy dorośniesz :? , coś mi sie wydaje, ze nawet nie stać Cie na znaczek BMW na tylnej klapie :P :lol: (wcale nie chciałem Cie obrazić :D), pokaż mi jakieś swoje zdjęcie w tym aucie :).

 

Pozdrawiam

Nie dorosnie :D

Aczkolwiek uwazaj co piszesz, bo moze cie pewnego dnia przejechac

BMW, a ty zapamietasz tylko rejestracje: W0 GRHM :D

 

Jedno mi sie w poscie Grahama spodobalo- faktycznie niektorzy kupuja stare i zdezelowane BMW zeby tylko pokazac ze satac ich na TAAAKA FUREEE ... Smutne :|

 

jeju ale jestescie zawistni... to jest zalosne i zarazem smieszne haha 

ja mam gdzies czy ktos klamie czy nie, qpa mnie to obchodzi, to sa tylko materialne sprawy dorosnijcie...

Nie znasz Grahama? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

Jedno mi sie w poscie Grahama spodobalo- faktycznie niektorzy kupuja stare i zdezelowane BMW zeby tylko pokazac ze satac ich na TAAAKA FUREEE ... Smutne :|

Ja bym tam wolał stare, choć niekoniecznie zdezelowane :P np. BMW niż niejeden nowy samochód. I nie chodzi tu o pokazywanie czegokolwiek, poprostu one są o wiele lepsze. Nowe auta nie oferują nic rewelacyjnego, zwłaszcza w niższych klasach, psują się nierzadko częściej niż takie stare BMW a kosztują kupe kasay jak za taką jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja zadowolić się muszę Ładą Samara 1,5 l , 72 KM, wersja eksportowa do Finlandii - sedan. Eksportowa w rozumieniu ruskich to inne lusterko wewnętrzne, komplet czterech głosników + radio 8O ( of koz już powymieniane, bo chyba nawet radio Kasprzak grało lepiej :lol: ), lepszy materiał obiciowy siedzeń i nieco inne reflektory z przodu. to się nazywa upgrade :lol: . Maks. co to cacko może to 160 km/h i nic więcej ( chyba, że akurat z górki). Może jak doposażę mieszkanie ( czytaj - nie wiadomo kiedy) to sie pomyśli nad czymś nowszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak nikt nie dogonie - Yamaha YZF 600 Thundercat - po dzwonie z USA - w trakcie naprawy - lekki tuning...

 

Skoda Fabia 1.9 TDI 101 KM - samolot :D V-max 206 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak nikt nie dogonie - Yamaha YZF 600 Thundercat - po dzwonie z USA - w trakcie naprawy - lekki tuning...

 

Skoda Fabia 1.9 TDI 101 KM - samolot :D V-max 206 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie swojego brak - ale jeżdze autem starych - Felica 1.6 Perfect @103KM by V-Tech - jak na razie max co auto jechało to 200km/h - Kraków -> Warszawa 2h

 

Sienka 1.6 16V HL 103 KM !!! Jeżdże bez prawka !  8) 

0-100 - 9.6 sek

vmax - 205 km/h - prosta z 5 osobami - A4 - Katowice - Kraków rulezz

Autostrada A4 rządzi - Favoritką 1.3 w 5 osób 180km/h :)

Wow, starą Skodą Favorit 180 ?, tyle az wyciagala, bo nowa Felicia rodzicow 170 licznikowe max pruje

Favorit 135 :)

ale glupoty pierniczysz - stara favoritka 180 z 5 osobami??? lol ci powiem wiesz....

a moze faktycznie ja tak rozbujales jak byl silny wiatr - halny np z wiatrem z gorki jechales...

aha a jaki jest komfort jazdy przy 180 takim gruchotem??? slychac cos w srodku???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...