Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

moze coś właśnie w okolicach 380 moze 400 :wink:

 

hmm co do wymiany to ja tez sie nad tym głęboko zastanawiam, ale faktem jest ze jeśli juz wymieniać to z sensem.

 

Słyszałem ze nowe NF7-S rev2 nie lubią biosów dające takie kozackie mozliwości O/C :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q => groliwy obronca ucisnionego i niedocenianego an7 sie wreszcie przekonal co to jest warte. dlugo CI to zajelo. ja sie przekonalem o tym 2 ciagu 3 godzin, bo tyle plyta pozyla w moich rekach. co sie tyczy pudelka to :lol: i :ploom: osobiscie trzymam pudla do wszelkiego sprzetu ktory mam, bo dostaje sie duzo wyzsza cene za sprzet w oryginalnym opakowaniu. a poza tym serwis tez wymaga oryginalnego pudla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q => groliwy obronca ucisnionego i niedocenianego an7 sie wreszcie przekonal co to jest warte. dlugo CI to zajelo. ja sie przekonalem o tym 2 ciagu 3 godzin, bo tyle plyta pozyla w moich rekach. co sie tyczy podelka to :lol: i :ploom: osobiscie trzymam pudla do wszelkiego sprzetu ktory mam, bo dostaje sie duzo wyzsza cene za sprzet w oryginalnym opakowaniu. a poza tym serwis tez wymaga oryginalnego pudla.

Pudełka :lol:

Fakt zlamiłem ale było w piwnicy i się spaliło bo miałe pewnien wypadek :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ta płyta jest warta ? hmmm

Q oprosz tego fsb zauważyłeś jakieś awarie/usterki ? coś co działa nie tak jak powinno ( no oprocz uGuru :lol: )

 

Fakt płyta jest trche przereklamowana ale "Hj warta jest tapłyta :? " to juz troche przesada.

 

Szczeze mówią to max Fsb mi juz lezy bo niebęde miał środków ady jakie kolwiek osiągnąć :cry: (pamięć,chłodzenie,itd) chodz na asynchro nie moge przekroczyć bariery 219 :roll:

 

w sumie mogło być troszke tego więcej jak za ponad 500zł, ale poztym u mnie działa jak nalezy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym uzasadniacie swoje opinie na temat tej płyty? A może to wina innych podzespołów, że coś nie działa, a nie płyty? Niektóre opinie tutaj zawarte są trochę przesadne. Ja uważam że jest to spoko płyta chociaż posiadam ją od niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś podzucic linka ro recki w ktorej nie polecają ten mobo ?

 

hmmm jeszcze przed zakupem duzo czytałem o tej mobo i w kazdej recce ją polecali, na 3dgameman.com dostała odznake "Kickass" to o czymś jednak świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) aha :) a jaka jest graniczna temp przy której moga sie spalić bo ja mam na nich po 89 stopni jak sobie pogram w FarCry. Procek na 2600mhz i 2,096V. Jeżeli to sa te czarne kostki to załozyłem na nie miedziane radiatorki chyba od coolermastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1667 mhz ti ja mam 37 PWM i na procku 22 ale na podkreceniu ok na 2600 mhz to już 33-35CPU i ten PWM 77-81 jak w windows a 86-89 w grach.

 

PONAWIAM PYTANIE CO TO JEST TO PWM WRESZCIE ALE DOKŁADNIE PROSZE OPISAĆ I CZY TE 89 TO DUŻO!!!!!!!!! że dużo to wiem ale przy ilu sie morze spalić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka troszke obsypana błędami ale ogólnie jest spoko.

No gościu niby poleca NF7 ale niewiadomo na jakim biosie katował AN7

i wyraźnie jest napisane ze "troszke sie rozczarował"

aha no i fajną cenke walnoł (600zł ) to chyba specialnie

 

Ja myśle ze głównym powodem dlaczego ta płytka została tak pojechana jest to iż zapowiedzi głosiły ze będzie wielkim kozakiem i wniesie w dziedzine O/C zupełnie nowe elementy.

Nie stało sie tak oczywiście a nawet pod względem O/C płyty wypadła gorzej od swojej poprzedniczki. tylko naprawde dziwią mnie komentarze ze ta płyta jest C.H.U.J warta 8)

 

Mam kilku kolegów (tylko nie myślcie ze jakieś lamy) ktorzy przed zakupem polecali mi tą płytke i osobiście ją mają, uważają ze jest lepsza niz te wszystkie Epoxy,Asusy i nieprawdą jest ze jest gorsza od NF7-S.

 

Niewiadomo jeszcze czy Abit wogóle planuje rev 2.0 hmm moze jeszcze zbiera informacje o owentułąlnych ustrkach :? ale fakt jest faktem jeśli chcemy czegoś więcej to musimy poczekać na Rev2 nie ma innego wyjścia.

 

hmmm moze wyjdzie jakiś bios ktory omozliwi tak dobre mozliwości O/C tak jak w NF7 ???? nie wiadomo chłopoaki nie wiadomo.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc Bartkux16 PWM to jeśli dobrze pamiętam (nie dam sobie głowy uciąć) jest temperatura wokół procesora a jeśli w Twoim przypadku wynosi prawie 90 stopni to jest to chyba troche przy dużo. Ja mam 50 cpu, 30 chipset a te pwm jest prawie zawsze średną z tych dwóch napięć czyli w powyższym przypadku 40 stopni. Chyba coś oszukuje ten Twój wskaźnik.

 

 

Dla wszystkich którzy mówią że AN7 jest ch... warte powiem tylko tyle:

 

Ja nie mam absolutnie żadnych problemów, mam tą płytę odkąd się tylko pojawiła na polskim rynku (mam sztukę z porysowanymi plecami) i max fsb jaki osiągnęłem przy pamięciach geil (seria 2.5.3.3.6) to 225 mhz czyli w miarę jak na te pamięci. Niedługo będę miał hynixy d43 więc fsb powinna troszeczkę podskoczyć. Nie jest to może król OC ale z całą pewnością nie można powiedzieć że jest chu... warta. Przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc Bartkux16 PWM to jeśli dobrze pamiętam (nie dam sobie głowy uciąć) jest temperatura wokół procesora a jeśli w Twoim przypadku wynosi prawie 90 stopni to jest to chyba troche przy dużo. Ja mam 50 cpu, 30 chipset a te pwm jest prawie zawsze średną z tych dwóch napięć czyli w powyższym przypadku 40 stopni. Chyba coś oszukuje ten Twój wskaźnik.

 

 

Dla wszystkich którzy mówią że AN7 jest ch... warte powiem tylko tyle:

 

Ja nie mam absolutnie żadnych problemów, mam tą płytę odkąd się tylko pojawiła na polskim rynku (mam sztukę z porysowanymi plecami) i max fsb jaki osiągnęłem przy pamięciach geil (seria 2.5.3.3.6) to 225 mhz czyli w miarę jak na te pamięci. Niedługo będę miał hynixy d43 więc fsb powinna troszeczkę podskoczyć. Nie jest to może król OC ale z całą pewnością nie można powiedzieć że jest chu... warta. Przynajmniej w moim przypadku.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko potwierdzenie wypowiedzi przedmówcy 8)

 

bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...