Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli cena powinna byc tak jak wczesniej podawalem:

w anglii jest po 88 funtow,

z francji widze 122 juro,

tak wiec wychodzi kolo 600zl.

Maja szczescie, tyle kasy za to qguru moge dac, ale za wyposazenie oni powinni o polowe cene obnizyc, abit sobie jaja po prostu zrobil :/.

Na newegg.com juz w sprzedazy, za smieszna cene 140 dolcow, no ale to ameryka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pomożeci mi zdecydowac bo ja juz nie wiem co mam robić. JESTEM bez mobo mam jakąc kt600 po wypadku i nie długo trza bedzie ja na serwis odesłać i trza bedzie z nowu cos kupić mam se wziąsc na te pare tygodni z powrotem nf7 czy na pare dni se porzyczyć bo w końcu nie wiem kiedy to w polsce bedzie i ile to warte jest bo słysząłem ze jakąs nieokreśloną ryse ma i nie wiadomo o co z nią łażi a po za tym to nie wiem na ile fsb chodzi i cała reszsza żadnych testów 0 nic i co mam robić

jak byście poradzili biednemu o/c :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu pozyczylbym [jesli masz taka mozliwosc] i poczekal na tego an7. A na pewno na recenzje z Frazpc.pl, moze za jakis tydzien bedzie gotowa, to dowiesz sie wstepnie czy jest warta tyle czekania :D

Ja tam czekam ;) W najgorszym wypadku wciagne nf7-s'ke i bedzie spokoj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możliwośc pozyczenia mam tylko to takie porzyczanie moge porzyczyć na tydzien moze 2 ale wiadomo czy za 2 tygodnie bedzie te an no fakt ze dowiem sie z testów co i jak. Tylko jak wypadnie świetnie a jej jeszcze nie bedzie to co sie chyba zastrzele albo pojade do abit polska i wydzierzawie 1 sztuke dla siebie

jak byście mieli obstawiać to obstawiacie ze kiesy bedzie sostępna w hurtowniach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możliwośc pozyczenia mam tylko to takie porzyczanie moge porzyczyć na tydzien moze 2 ale wiadomo czy za 2 tygodnie bedzie te an no fakt ze dowiem sie z testów co i jak. Tylko jak wypadnie świetnie a jej jeszcze nie bedzie to co sie chyba zastrzele albo pojade do abit polska i wydzierzawie 1 sztuke dla siebie 

jak byście mieli obstawiać to obstawiacie ze kiesy bedzie sostępna w hurtowniach ??

Tobie serio wszystko trzeba powiedziec :?: 8O :?: Sam nie mozesz tam zadzwonic i dowiedziec skoro ci sie tak pali :?: :? Bez obrazy, ale czy o kazda bzdure bedziesz pytal :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, 600zl + koszty przesylki [jakby co], juz wyslalem maila z pytankiem czy ma te plyte w ogole na miejscu, watpie czy ktos ma juz u nas ta plytke, oprocz ludzi od testow. IMHO z cena przegiecie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem odpowiedz.

[...] blablabala ... poza aukcja cena bedzie wynosila 580zl, ogolnie cena moze spadnie za 3-4 tygodnie [...]

Hmmm no jak na swieta w sklepach bedzie za ok 550zl to jest warto, teraz sie nie oplaca, poczekajmy zreszta na hurtownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zminiłem temat myslę że sie przyjmie całość ruszy na dobre jak mobo pojawi sie w hurtowniach i ludziska sie zaczną przesiadać na tą pięknie zapowiadającą sie płytke

Zebys sie nie zdziwil 8). Od pewnego czasu sledze tematy dotyczace tej

plyty na zachodnich forum: ABIT USA Forums, Xtreme Systems Forums, itd...

(wpiszcie w SEARCH "AN7*") po ich analizie moje zdanie odnosnie plyty AN7

moze byc tylko jedno, ABIT zje*** na calej linii. Plyta zostala wyprodukowana

(wypuszczona) w pospiechu! Gdy okazalo sie, ze cos jest z nia nie tak wykonano

reczny manicure tzw. "hot fix'y". Mobo wyglada tak jakbys sam je robil: na odlew

przylutowane rezytory, rysa srubokretem na PCB (przyszlym wlascicielom nie radze

tego laczyc bo padnie 3 slot DIMM) oraz inne. Dziwne takze jest to, iz plyta nie zostala

oficjalnie przetestowana przed pojawieniem sie w sklepach przez jakikolwiek zagraniczny

serwis zajmujacy sie tego typu rzeczami (volteq, "oprocz ludzi od testow" no comments :o).

Wielu z tych, ktorzy kupili ABIT AN7 narzeka. Osoby te dostaly przecietna plyte - oczekiwaly

czegos lepszego po brand new mobo - w sumie to sie im nie dziwie. Czesc z nich stwierdzila,

iz odda mobo na RMA (wymiana) lub zarzada od sklepow zwrotu pieniedzy. Oby przyszle rev.

plyty byly wolne od tych bug'ow a wtedy i ja zastanaowie sie nad przesiadka na AN7.

 

Xtreme Systems Forums:

- an7 last second mod?

- Solving the AN7 issue

ABIT USA Forums:

- Abit Tech: Please Respond: AN7 (temat zablokowany przez ABIT'owego moderatora - bez odpowiedzi!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwilka do Actiona. AN7 moze byc juz w sprzedazy w ten piatek. Najpozniej bedzie w przyszlym tygodniu. Cana, jak mi powiedzial gosc od zamowien, okolo 440 netto i nie powinna sie zmienic. Przed 30 minutami spalilem mojego NF7, wiec bede mial motywacje do kupna i przetestowania nowego Abita. Szkoda tylko poczciwego NF7 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przesada, u mnie sa juz an7 w sklepach po 599zl. Przeginaja, a do tego widze ze ponoc Abit za bardzo sie pospieszyl i cos spierdzielil, tak wiec nie wiem juz czy jest sens kupowania teraz tej plyty. Moze dopiero w przyszlym roku jak wejda kolejne rev. to bedzie sie oplacalo? Jak myslicie? Co do Fraza, racja juz powinna byc ta recka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeczytalem, i niestety sie zawiodlem ... :(. Na pewno plyta warta uwagi, ale IMHO: nie teraz!

- jak Abit poprawi bledy;

- jak cena spadnie;

A wydajnosciowo prawie taka sama jak poprzedniczka wiec nie ma sensu sie w nia pakowac...

Tym samym zdecydowalem sie zamowic nf7-ske :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje czekać na ABIT AN-7S rev 2.0 bo napewno tek płyty ktora była na www.fraz.pl oraz opisywanej na zagranicznych rorach na pewno nie kupie......do czego to doszło aby po wydaniu 600PLN trzeba jeszcze sie napracować i poprawiać ścieżki............a pozatym jakoś wykonania tej płyty pozostawia dużo do życzenia....chodzi mi tu kondensatory PHASE PSC - dal w AN7 plastikowe zamiast METALOWYCH w NF-7, może w AN-7 rev.2.0 doczekamy sie metalowych...........

Abit FanEQ i EQ, Overclocking Guru, FlashMenu, Magical BlackBox, nie rekompesuje tych błędów......chyba kazdy z was jest w stanie zrezygnować z tych bajerów .......kupić NF-7S i miec pewnosc wiekszej stabilnośći, i jakości wykończenia

 

Ciekawe jak postąpi teraz ABIT wyda na rynek NF-7S rev 3.0 i AN7-S rev 2.0 czy w ktoregoś z tych mobo zrezygnuje..............z tego co widać to NF7-S ma nadal wiekszą rzesze fanów...................a AN7-S to jakaś pomyłka..................a zapowiada się całkiem miło podobno NF-7S rev 3.0 ma mieć system chłodzenia OTES..........czego w AN7-S rev 2.0 jeszcze nie bedzie wiec zapowiada sie nowy dylemat

NF-7 z chłodzeniem OTES czy AN-7 z BlackBoxem, uGuru i FanEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to już na starcie płytę dyskwalifikuje ten wałek z przeciętą "na chama" ścieżką. Ludzie, jak można dopuścić do tego. Przecież to się do kryminału nadaje. Nie jest dla mnie tłumaczemiem, że płyta dopiero pojawiła sie na rynku i są to "choroby wieku dziecięcego". Wyobraźcie sobie, że kupujecie luksusowy, pięknie lśniący samochód... z wystającą do góry na metr rurą wydechową zakręconą jak świński ogonek i do tego zardzewiałą a sprzedawca tłumaczy, że to tak musi byc bo inaczej spaliny cofają się do środka i w następnym modelu juz to zmodyfikują.

I co dał ten uGuru??? Dał szanse Abitowi na więcej pieniążków , bo tłum jak zobaczy - O, coś nowego od Abita!! - to od razu poleci do sklepu. A wstępny test pokazał jaki z tego pożytek. Jeden bajer i tyle. Żadnego REALNEGO wzrostu wydajniości czy poprawy stabilności ( no, choć z tym drugim to na ostateczny osąd poczekajmy). Zachodnie fora grzmią z rozpaczy. Takiej lipy to nie było od czasu Asusa P3C2000 na i820, który miał zrąbany fabrycznie kontroler pamięci. Sorki, z całym szacunkiem dla klasy płyty NF7S, ale jej rozwinięcie jest ŻAŁOSNE.

POWER BY AMD, czy sądzisz , że chłopaki z frazpc.pl są idiotami? Zrobili taki test na jaki pozwoliła im płyta, a ty o tym by samemu przetestować płytę, tak jakby oni zrobili to źle. Testy są, rywale dobrze dobrani, wnioski wyciągnięte poprawnie, pogląd na wartość produktu mamy jasno przedstawiony. Jestem przekonany, że żaden z nas, nic nowego by przy kontakcie z "frazowym" egzemplarzem by nie wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądze że są idiotami ale nie wieze zeby ich procek szedł max 2200mhz i ani mhz więcej to raz a 2 ze sami piszą ze ten ich egzęplarz nie bardzo finalny był. ciekawi mie tez wersja biosu jakiej uzyli. Jak sam przetestuje to bede wiedział ile jest warta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...