Skocz do zawartości
POWER BY AMD

ABIT AN7 złote rady max o/c

Rekomendowane odpowiedzi

D4_MloDy"]A ja mam tę płytę, zaje...dwabiste o/c!!!!! Bije NF7-S, miałem wczesniej to wiem!! FSB 250 REAL, ja mam 12X250 v 2.3 i wychodzi ATHLON Xp 4700+ Stabilnie na wodnym, musiałem podnieść napiecie chipsetu o 0.1v i AGP żeby grafę wykręcić, ale udało sie grafa 430/745 lepiej niż XT a to zwykły Hercules 9800(340/580), cały zestaw chłodzę wodą, nawet zasilacz 550 W Antec i jest nie słyszalny, nie bawie się na razie z pamieciąm bo mi starcza mam 2X256 500 MHz GeIL`a, ta pamiec jest zapupista. Jak założe nowy zbiornik wyrównawczt to puszcze proca 12.5X250 co Mi da 3125MHz i wyżyłuje grafikę na 450/800 myśle że da rade!!! A teraz wyniki 2001 Se Ponad 20000 D3dmarków (20456), w 3D Mark 2003 - około 7600!!!! To są wyniki, żadna gra na max mi nie tnie!!!

Jakoś nie wierze że masz 3GHz,że masz FSB250,że masz Herculesa na 450/800,że masz GeIL'a w dualu. Jak mi jakieś dowody.. bo już wielu tutaj było co tylko pisało... a nic nie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A nowe w 3d MArk wyciagłem ponad 8500!!! Grafa 440/750!!

Tak, tak Mlody - a ja mam athlona 64 fx na nforce3 (chyba na asroku)4x512DDR 533 nie pamietam jakie (chyba noname) Radeona 9800XT (chyba Dream) i 4x250GB (nie pamietam jakie) i do tego 50 cali plazmowego na suficie. 8O :D

 

a w podpisie sie pomylilem i podalem poprzedniego PC :lol:

 

Jakies dowody na takiego konfiga chlopcze :!:

Pozdroofki!! :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Bartona 2500 i nie wiem ktora plyte wybrac.

Myśle nad:

 

=> Abit NF7-S

=> Abit AN7

=> Asus A7N8X Deluxe

 

Która wybrac :?:

Najlepsza do o/c pewnie będzie AN7 ale nie znam jej ceny... moglinyscie mi podac jej cene i ewentualnie adres sklepu internetowego w ktorym moge ja dostac?

 

Dziękófka i Pozdrófka :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody >> daj spokoj czlowieku i zmien forum.

 

Bania >> sry, ale ja juz nie mam sily - wykaz minimum checi i uzyj przycisku szukaj w gornym prawym rogu. Nie wiem ile podobnych tematow widzialem chocby w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Bartona 2500 i nie wiem ktora plyte wybrac.

Myśle nad:

 

=> Abit NF7-S

=> Abit AN7

=> Asus A7N8X Deluxe

 

Która wybrac :?:  

Najlepsza do o/c pewnie będzie AN7 ale nie znam jej ceny... moglinyscie mi podac jej cene i ewentualnie adres sklepu internetowego w ktorym moge ja dostac?

 

Dziękófka i Pozdrófka :!:

Abit NF - 7S, sprawdzona i nie podrapana po plecach jak AN7 :evil:

Mogłbyś poszukać w tym dziale forum, w tej chwili są tam chyba 2 tematy które Cię powinny zainteresować.

 

Poprawna polszczyzna nie boli wiec staraj sie jej używać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A ja mam tę płytę, zaje...dwabiste o/c!!!!! Bije NF7-S, miałem wczesniej to wiem!! FSB 250 REAL, ja mam 12X250 v 2.3 i wychodzi ATHLON Xp 4700+ Stabilnie na wodnym, musiałem podnieść napiecie chipsetu o 0.1v i AGP żeby grafę wykręcić, ale udało sie grafa 430/745 lepiej niż XT a to zwykły Hercules 9800(340/580), cały zestaw chłodzę wodą, nawet zasilacz 550 W Antec i jest nie słyszalny, nie bawie się na razie z pamieciąm bo mi starcza mam 2X256 500 MHz GeIL`a, ta pamiec jest zapupista. Jak założe nowy zbiornik wyrównawczt to puszcze proca 12.5X250 co Mi da 3125MHz i wyżyłuje grafikę na 450/800 myśle że da rade!!! A teraz wyniki 2001 Se Ponad 20000 D3dmarków (20456), w 3D Mark 2003 - około 7600!!!! To są wyniki, żadna gra na max mi nie tnie!!!

To co D4_MloDy z tymi screen'ami 3GHz procka?, Jakie masz tmimingi pamieci? Ciekaw jestem kiedy spalisz cache przy napieciu 2,3V? :D Cos nie wierze w te 3125MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A nowe w 3d MArk wyciagłem ponad 8500!!! Grafa 440/750!!

Tak, tak Mlody - a ja mam athlona 64 fx na nforce3 (chyba na asroku)4x512DDR 533 nie pamietam jakie (chyba noname) Radeona 9800XT (chyba Dream) i 4x250GB (nie pamietam jakie) i do tego 50 cali plazmowego na suficie. 8O :D

 

a w podpisie sie pomylilem i podalem poprzedniego PC :lol:

 

Jakies dowody na takiego konfiga chlopcze :!:

Pozdroofki!! :lol: :lol:

 

 

Może ma 8500 pkt na 3DMARKU 2001 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A ja mam tę płytę, zaje...dwabiste o/c!!!!! Bije NF7-S, miałem wczesniej to wiem!! FSB 250 REAL, ja mam 12X250 v 2.3 i wychodzi ATHLON Xp 4700+ Stabilnie na wodnym, musiałem podnieść napiecie chipsetu o 0.1v i AGP żeby grafę wykręcić, ale udało sie grafa 430/745 lepiej niż XT a to zwykły Hercules 9800(340/580), cały zestaw chłodzę wodą, nawet zasilacz 550 W Antec i jest nie słyszalny, nie bawie się na razie z pamieciąm bo mi starcza mam 2X256 500 MHz GeIL`a, ta pamiec jest zapupista. Jak założe nowy zbiornik wyrównawczt to puszcze proca 12.5X250 co Mi da 3125MHz i wyżyłuje grafikę na 450/800 myśle że da rade!!! A teraz wyniki 2001 Se Ponad 20000 D3dmarków (20456), w 3D Mark 2003 - około 7600!!!! To są wyniki, żadna gra na max mi nie tnie!!!

niektórzy wczesnie zaczeli opijac nowy rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A ja mam tę płytę, zaje...dwabiste o/c!!!!! Bije NF7-S, miałem wczesniej to wiem!! FSB 250 REAL, ja mam 12X250 v 2.3 i wychodzi ATHLON Xp 4700+ Stabilnie na wodnym, musiałem podnieść napiecie chipsetu o 0.1v i AGP żeby grafę wykręcić, ale udało sie grafa 430/745 lepiej niż XT a to zwykły Hercules 9800(340/580), cały zestaw chłodzę wodą, nawet zasilacz 550 W Antec i jest nie słyszalny, nie bawie się na razie z pamieciąm bo mi starcza mam 2X256 500 MHz GeIL`a, ta pamiec jest zapupista. Jak założe nowy zbiornik wyrównawczt to puszcze proca 12.5X250 co Mi da 3125MHz i wyżyłuje grafikę na 450/800 myśle że da rade!!! A teraz wyniki 2001 Se Ponad 20000 D3dmarków (20456), w 3D Mark 2003 - około 7600!!!! To są wyniki, żadna gra na max mi nie tnie!!!

Właśnie wyniki masz beznadziejne jak na takie OC ...

Powiem tak - Bartek kręcony w okolicach 2,76GHz + 9800 @ 400/700 daje lepszy wynik :D (hall of fame DUNCAN)

3GHz na WC :D marzyciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Bartona 2500 i nie wiem ktora plyte wybrac.

Myśle nad:

 

=> Abit NF7-S

=> Abit AN7

=> Asus A7N8X Deluxe

 

Która wybrac :?:  

Najlepsza do o/c pewnie będzie AN7 ale nie znam jej ceny... moglinyscie mi podac jej cene i ewentualnie adres sklepu internetowego w ktorym moge ja dostac?

 

Dziękófka i Pozdrófka :!:

AN7 Możesz kupić na Allegro cena około 570 zł, co do podrapanych pleców to wydaje mi się że nie ma się co nimi przejmować u mnie chodzi na razie bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Bartona 2500 i nie wiem ktora plyte wybrac.

Myśle nad:

 

=> Abit NF7-S

=> Abit AN7

=> Asus A7N8X Deluxe

 

Która wybrac :?: 

Najlepsza do o/c pewnie będzie AN7 ale nie znam jej ceny... moglinyscie mi podac jej cene i ewentualnie adres sklepu internetowego w ktorym moge ja dostac?

 

Dziękófka i Pozdrófka :!:

AN7 Możesz kupić na Allegro cena około 570 zł, co do podrapanych pleców to wydaje mi się że nie ma się co nimi przejmować u mnie chodzi na razie bez zastrzeżeń.

Koles my jakoś nie wierzymy w te twoje chodzi zapodaj linki screany co kolwiek bo nie dawno był koleś co miał 4200mhz i miał jeszcze na tym nieby 50c wiec wiesz nie mamy pewności ze twój przypadek to nie podobna sprawa. Link na compare z 3dm chyba cie nic nie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD ja nie mowie ze mam takie cos tylko zbijam sie z mlodego bo koles cos nas raczej oszukuje a ja mam tylko pytanie o MoBo :!:

 

 

Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD ja nie mowie ze mam takie cos tylko zbijam sie z mlodego bo koles cos nas raczej oszukuje a ja mam tylko pytanie o MoBo :!:

 

 

Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z tymi AN7 w koncu? W lutym chcialbym sie przymierzc do tej plytki bo mam okazje zamienic mojego epoxa w zasdzie prawie bez zadnej doplaty. Ale sa one w ogoel gdzies dostepne? No i czy to tylko te pierwsze wersje byly z takimi BUG`ami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.magik.com.pl/cennik2.php3?nr=22 tu można kupić an7, kombinują już coś ze sklepikiem online więc niedługo będzie można kupić także przez internet. Co do wad to myle że jak macie na czym odebrać pocztę to poczekajcie aż pojawią się egzemplarze an7 bez rysek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm recka generalnie pozytywna, nie barzdo tylko rozumiem czemu w innych testach oprocz 3dsmarka wypadal z deczka gorzej :D. Natomiast te 300 pkt to juz raczej nie blad statystyczny, ale oszalamiajacy przyrost rowniez nie ;-). DO sklepu napisalem maila w jakim stanie sa te plytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych modelach co teraz sa problem zostal rozwiazany, mamy takie plyty na stanie  sa bardzo dobre a wiec zapraszam.........

pytalem o rysy na PCB i przeciete sciezki, z tego chyba wynika ze plyty juz wygladaja ok i sa w MAGIK`u.

 

We have official word that the cut trace was necessary to correct a problem. Newer boards have the same fix. The first lot of AN7 was with that trace cut; however, we have fully tested every piece of AN7 and all the functionalities are OK. Please ignore it as it in no way effects the board, infact it is a fix and needs to remain that way.Please dont ask about what the specific problem was as I dont know and I am not going to ask for the schematics of the PCB layout and try to figure it out, just sufice it to say that all is well with that trace cut and future boards will not have it be visible.This thread will now be closed. Any further questions can be pmed to me.ThanksABIT PR

to jest odpowiedz na temat przecietych sciezek.

 

http://www.thenakedreview.com/forums/showt...23&page=1&pp=15

 

to jest link do ciekawe historii :D

 

http://www.thenakedreview.com/forums/attachment.php?attachmentid=1013 aa taki jej koniec :-)

 

Generalnie nei jest zle, chociaz w polowie tego juz bylem bardzo zalamanY :D. Trzeba przeczytac cale :>. Ale dalej jestem confused :D czy brac nf7-s czy na7 ;-/. Czekam na dalsze opinie :) moze ktos cos wymysli :D lub znajdzie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić najlepiej bios zeby najlepiej podkrecic

Obecnie proc chodzi na 11x230 przy 2.06

pamieci 333 @ 460 vdimm 2.9.Timingi 11-2-2-2.5

O co chodzi z funkcją w biosie CPU FSB/DRAM RATIO mam tam ustawione 6/6 (460) synchro .mozna tez dac 5/5 (460) 4/4 (460) itd.

Jak ma byc ustawione. Którą opcje nalezy właczyc lub wyłaczyc zeby wszystko poszło jeszcze bardziej podkręcic.

CPU Interface ma byc disable czy enable

Na co zwrócic uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cpu interface anabled

 

a fsb/dram miel zawsze 1/1 czy 6/6 4/4 jak wolisz :). Byle ram byl taktowany tak samo jak proc, bo jak jest asynchronicznie to na nforcach traci sie na wydajnosci. A co do ustawienia timingow i magistrali to zalezy to jedynie od komponentow, az ktorys powie nie :D nalezy odpuscic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4_MloDy"]A ja mam tę płytę, zaje...dwabiste o/c!!!!! Bije NF7-S, miałem wczesniej to wiem!! FSB 250 REAL, ja mam 12X250 v 2.3 i wychodzi ATHLON Xp 4700+ Stabilnie na wodnym, musiałem podnieść napiecie chipsetu o 0.1v i AGP żeby grafę wykręcić, ale udało sie grafa 430/745 lepiej niż XT a to zwykły Hercules 9800(340/580), cały zestaw chłodzę wodą, nawet zasilacz 550 W Antec i jest nie słyszalny, nie bawie się na razie z pamieciąm bo mi starcza mam 2X256 500 MHz GeIL`a, ta pamiec jest zapupista. Jak założe nowy zbiornik wyrównawczt to puszcze proca 12.5X250 co Mi da 3125MHz i wyżyłuje grafikę na 450/800 myśle że da rade!!! A teraz wyniki 2001 Se Ponad 20000 D3dmarków (20456), w 3D Mark 2003 - około 7600!!!! To są wyniki, żadna gra na max mi nie tnie!!!

Buuhhahaaaa :lol: Toś mnie dopiero człowieku rozbawił :lol: Weź no napisz do Śmiechu Warte. Nagrodę masz jak w banku. Co dzień na tym forum ktoś daje większego LOLa niz poprzedni. Dziś masz TY. Wiesz, jak masz wciskac kit to swojej mamusi,a to WC załóż na swoją głowę. Przynajmniej będzie miało co chłódzić :D Co za mat...łek!! Ale się wzburzyłem, sorki chłopaki :twisted: Linka, kolego, linka prosimy. A później narzekania, ze forum pada.

 

BTW - Blue, nic nie łączyłeś i sie uruchomiła!! :D Toż to niesamowity sukces :D :wink: A tak serio, to dobrze, że wreszcie pojawiły się egzemplarze "bez rysy". Link Szymona, daje nadzieje :wink: Trochę pojechałem AN7 w poprzedniej wypowiedzi, ale moze idzie ku lepszemu. Mało jest jeszcze osób z tą płytką. Ale moze jak zdarzy się jakiś klient na kompa to mu "wsadzę" AN7 i trochę pociągnę wykorzystując mojego procka i pamięć. Nie liczcie jednak, że będzie to w tym tygodniu :cry: . Dla mnie ta płyta będzie OK. jak stable uciągnie FSB ok. 235-240. Fakt, moze się zawsze trafić gorszy egzemplarz. NF7 zawiesił poprzeczke wysoko. Ciekaw jestem czy przy AN7 też bedzie taka nawałnica zróżnicowanych BIOSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...