Skocz do zawartości
Łukasz...

Za bardzo podkręciłem grafę i sie zawiesiła co zrobić ??

Rekomendowane odpowiedzi

Za bardzo pogkręcilem swoja grafę ( ta z opisu) i zwiesiła mi sie co mam zrobić ?? nie mogę uruchmić kompa na Xp bo na nim zmieniałem taktowanie a na Me bo to jest mój drugi system działa !! jak wrócić to deflaut settings ?? bo XP jest mi potrzebny pomocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo pogkręcilem swoja grafę ( ta z opisu) i zwiesiła mi sie co mam zrobić ?? nie mogę uruchmić kompa na Xp bo na nim zmieniałem taktowanie a na Me bo to jest mój drugi system działa !! jak wrócić to deflaut settings ?? bo XP jest mi potrzebny pomocy....

Zależy czym kręciłeś grafę - jak programowo to w trybie awaryjnym odpal kompa i wywal śmiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no LOL ! ... Przytrzymaj ctrl, stan na jednej nozce i zamachaj lewa lapka w strone zachodzacego slonca spiewajac "Szła dzieweczka" ....

------

[sorki, nie moglem sie powstrzymac, ale jak sie zabiera za krecenie grafy to trzeba byc przygotowanym na takie ewentualnosci]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no LOL ! ... Przytrzymaj ctrl, stan na jednej nozce i zamachaj lewa lapka w strone zachodzacego slonca spiewajac "Szła dzieweczka" .... 

------

[sorki, nie moglem sie powstrzymac, ale jak sie zabiera za krecenie grafy to trzeba byc przygotowanym na takie ewentualnosci]

Przecież to żeby wcisnąć CTRL - wyświetla się od razu przy podkręcaniu grafy ;)

 

to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no LOL ! ... Przytrzymaj ctrl, stan na jednej nozce i zamachaj lewa lapka w strone zachodzacego slonca spiewajac "Szła dzieweczka" ....

Jak bym o tym wiedział to bym sie zapytał....spkojnie ty też kiedyś zaczynałeś...

 

 

I mam następny problem kompa uruchmie na XP ale tylko wtedy jak przymam ctrl. Co trzeba zrobić zeby właczał sie normalnie ( zebym nie musiał przytrzymywać ctrl ??

W power stripie pokazuje ze mam standartowe ustawienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz cie sie uruchomi to wejdz w program ktorym podkrecales i zmniejsz taktowanie

 

najprawdopodobnie musisz wejsc w ustawienia sterownikow

 

i jak wczesniej wspomnialem - czytanie komunikatow wyskakujacych na ekranie jest domena Bogow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO trzeba probowac jak ctrl nie działał to trzeba awaryjny dac i tam poprobowac. Poszedles na latwizne bo jakbys sie troche wysilił i sam pomyslał to bys do tego doszedł sam. Poza tym jest cos takiego jak przywroc ostatnią dobra konfiguracje (czy jakos tak) trzeba było tego tez sprobowac. Nie bedziesz probował to jak popełnisz kiedys ten sam bład to bedziesz tez wina instalował od nowa. No ale podobno człowiek uczy sie na błedach. Pozdro all (nie beirz tego zbyt serio i czasem nie naskakuj na mnie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...