Skocz do zawartości
ar2r

spisek Telekomuny Polskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Telekomuna Polska a sprawa neostrady.

 

Nasz "kochany" operator telefonii stacjonarnej znowu pokazuje na co go stac.

A wszystko zaczelo sie tak pieknie :)

 

:?

Sądze, ze jestem w stanie pobic rekord w długości oczekiwania na skrosowanie linii

 

Podpisałem umowę 15 Pazdziernika czekam juz 3 tygodnie i co ?

I powiedziano mi, ze okres oczekiwania moze sie wydluzyc w czasie, przed 20 Listopada nie mam na podłaczenie co liczyc :cry:

I co z terminen w umowie ( 2 tyg. )

Powiem tylko jedno : ładnie Lolki z nich i to przed jakze duze L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz dwie opcje.

1. Jesli wiesz masz racje to i ty pokaz co potrafisz dowiedz sie gdzie sie sklada skargi...(tylko moze ucierpiec niewlasciwa osoba)

2. Przeczytac jeszcze raz umowe(tym razem uwaznie) i znalezc punkt dotyczacy warunkow technicznych.(podejrzewam sprawa sie wyjasnie ewentualnie jak pokarzesz rogi ;) to zamiast neo na miesiac za free oczymasz rogi tpsa ;) w postaci listu informujacego o braku mozliwosci podlaczenia :D )

ps w zwiazku z promocja darmowego miesiaca za neo nie dziwcie sie ludzie spadku obslugi klienta bo i tak jest zle na codzien a co dopiero jak doszlo ~100%(strzelam ;) ) nowych userow a kadra ta sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie z nimi szarpał ( To by uwłaczało mej inteliegencji ),

ewentualnie mały sabotaz losowego telepunktu

Sprzedalem modem i juz 3 tyg. bez neta w domu, tylko "kafejki" na uczlni mnie ratuja :D

Skandal, skandal i jeszcze raz skandal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem miesiac i dwa dni :evil:

 

udało mi się zdobyć jakiś numer do goownianego, sorry - głównego montera, pogadałem z nim i podobno skrosował mi linię w ubiegły piątek (patrz poniżej)...

goowno prawda - po tysięcznym telefonie na infolinię (kiedyś jakiś frajer polecał mi stronę neopomoc.prv.pl, wmawiał mi, że mój modem nie ma wbudowanego splitera - a jak sie okazuje nie potrzebuje on nawet włączonego kompa do synchronizacji - debile), w niedziele zażądałem wizyty instalatora (w ich w systemie stało jak byk, że linia jest skrosowana).

 

miał być wczoraj... wracam z roboty i patrzę, że na moim aztechu pięknie, nieprezerwanym światłem świeci dioda synchronizacji.

 

myślałem, że mnie naciągną na 400 za niepotrzebną wizytę frajera, ale kolo nawet się niezjawił - poprostu skrosował linię jak należy.

 

razem z wnioskiem na neo 3 października składałem zamówienie na zastrzeżenie lini - do dziś to goowno nie działa.

 

od tej pory mam nową listę dla mailbombera (jak zna ktoś jakiś soft tego typu - walcie na maila):

xxxx - edit moderator

 

a ty, mój przyjacielu dzwoń kilka razy dziennie na 0800102102 i proś niejakiego TOMASZA - jedyna kompetentna osoba na infolinii, nie pamiętam nazwiska ale za którymś razem uda ci się go trafić

Edytowane przez romek
obraźliwe treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od momentu złożenia zamówienia w TELEpunkcie od skrosowania lini czekałem 9 dni. I od 11 września korzystałem sobie intensywnie z NEO...przez 29 dni. a potem powrót do kablowki 128 Kbits/s

 

a i znajdzie się wielu takich u których procedura trwała np 7 dni i po bólu, ale nikt się nie wypowie bo chwalenie Tepsy jest nie modne.

 

a zastrzeżenia mogę mieć do calego procesu rejestracji - bo jest on debilnie rozwiązany. nie wsominając o tej smiesznej aplikacji rodem z Wandoo - której nie radzę nikomu instalować

 

a jaki morał: jak się wyciągnie srednią - to wcale oczekiwanie nie jest długie - poprostu wiadomo że tutaj znajdą się same negatywne przykłady ale to nie bedzie całościowy obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marasek - pomyśl tylko o jednym:

ilu chętnych na neo znajdziesz we włocławku (nie mam pojęcia ilu tam ludzi mieszka) a ilu w paruset tysięcznych katowicach - mogli by na samym początku chamy informować, że będę czekał na instalkę miesiąc, nie?

Szymon z forum miał fuksa i nie czekał za długo - trafił na solidnego montera, nie tak jak ja na jakąś ciotę!

 

SLD robi teraz weryfikację członków parti, sam chętnie zweryfikował bym kompetencję, pracowitość i zaangarzowanie precowników telekomuny :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwon, dzwon i jeszcze raz dzwon ja dzwonilem, jedzilem, chodzilem, trafilem nawet do dyrektora oddzialu w Katowicach i to dopiero pomoglo, w koncu sie doczekalem, a czekalem dluuuuugo, chyba nikt tyle nie czekal na neo co ja...

 

PS. swoja droga, czlowiek chodzi za nimi, prosi o podlaczenie, zeby potem placic im grube pieniadze, za usluge ktora jest warta co najwyzej moze polowe tego... troche dziwne niesadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech. Najlepszym sposobem jest dzownić do nich codziennie (do dyrektora na przykład). Przepraktykowane.

Świete słowa. Powiedz ze chcesz gadac z dyrektorem a odrazu sa mili i wszystko jest ok :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marasek - pomyśl tylko o jednym:

ilu chętnych na neo znajdziesz we włocławku (nie mam pojęcia ilu tam ludzi mieszka) a ilu w paruset tysięcznych katowicach - mogli by na samym początku chamy informować, że będę czekał na instalkę miesiąc, nie?

Szymon z forum miał fuksa i nie czekał za długo - trafił na solidnego montera, nie tak jak ja na jakąś ciotę!

 

SLD robi teraz weryfikację członków parti, sam chętnie zweryfikował bym kompetencję, pracowitość i zaangarzowanie precowników telekomuny  :evil:

 

dla Twojej informacji mieszka coś ok. 130 tys. mieszkańców, (katowice 342 tys.) Tylko że włocławek jest miastem (ma prawa miejskie od 1261roku, a katowice jako osada powstały ok 1598roku, a miastem się stały dopiero w 1865 - warto znać historię swojego kraju :wink:

 

We Włocławku jest mniej mieszkańców czyli ilościowo także zainteresowanych NEO jest mniej, ale jednocześnie półek DSL też jest mniej wiec proporcjonalne zainteresowanie i wykorzystanie usługi jest na tym samym poziomie.

 

Dalej jest też dużo mniej pracowników TP i przeliczając na jednego pracownika TP to ma on dużo więcej pracy we Włocławku (SN54) jak pracownik TP w Katowicach

Więc teoretycznie powinienem czekać na uruchomienie usługi dłużej jak Ty a jednak tak nie było.

 

Jak widzisz Twoje rozumowanie jest całkowicie nie trafione.

 

Masz po prostu pecha, i tyle a takich przypadków jest promil w stosunku do całości tylko że zawsze mówi i słyszy się o tych negatywnych przypadkach, a nie o pozytywnych bo jak coś jest zrobione szybko i sprawnie to uznajemy że tak powinno być i nie jest to żadna sensacja o której warto mówić.

 

a potem pojawiają się teksty że "Szymon miał fuksa bo nie czekał długo"

NIE to ty po prostu miałeś pecha

 

A dalej wyjaśnię ci kolejną rzecz. W TP już nie ma monterów -

to jest zewnętrzna niezależna firma która przy okazji wykonuje usługi na rzecz TP (ale jednocześnie wykonuje usługi także na rzecz innych firm telekomunikacyjnych) np. firma Sprint albo inna więc jak najeżdżasz na to że ktoś Cię źle skrosował to nie zrobił tego monter TP. bo monter TP to już nie istniejące zjawisko.

 

tak samo jak osoby chodzące po mieszkaniach i przedstawiające się że są z TP i oferują usługi. To nie TP tylko firma wynajęta sprzedająca usługi TP

 

a co do weryfikacji KOGOŚ to ja nie czuję się kompetentny oceniać Twoją ortografię, i nie wiem czy ty masz jakiś wiedzę w dziedzinie SS7, 5ESS, SDA, RISLU, HRAIU i innych rzeczy aby oceniać kompetencje pracowników TP

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem troche inna historyjke...otoz zamowilem neo+ powiedzmy (nie pamietam juz) 26 sierpnia...no i odbior mial byc 2 wrzesnia...w miedzy czasie ojciec slyszal w radio o tej nowej promocji od wrzesnia...idziemy do telepunktu 1 i mowimy czy rzeczywiscie jest nowa promocja...a pani w telep. mowie ze tak...no to zrezygnowalismy z tamtego i zapisalismy sie tego 1 wrzesnia jeszcze raz aby oszczedzicx 200zl za aktywacje...gdybysmy sie nie upomnieli to telekomunikacja by nic nam nie podpowiedziala ani takie tam!

 

aha i czekalem juz potem chyba tylko 3 dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dręczenia ich telefonami to w Łodzi taka opcja nie istnieje :D

Telefon w telepunkcie jest albo zajety albo nikt nie odbiera - Celowa praktyka, dosc juz maja ciaglych skarg.

Smieszy mnie ta cala telekomuna, nie dlatego, ze to jest modne, tylko dlatego ze maja gdzies klienta.

 

Mongothealien napisał:

zróbmy ściepe na forum, kupmy w ch** benzynki, spalmy kilka telepunktów to się w końcu będą starać

 

Popieram, wraz z telepunktami cala zaloge wewnatrz telepunktu aby sprawe naglosnic w mediach ,

akcje powtarzac do oczekiwanego skutku.

 

Dlaczego w Polsce nic nie moze przebiegac w normalym czasie : na neostrade czekam juz ponad 3 tyg,

na grafike w serwisie juz grubo ponad miesiac:(

 

Nic tylko kanister w dlon i palic, palic : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marasek - moje miasto służy mi jedynie do pracy (częściowo) i do spania, więcej odemnie ssie niż daje, mam w |B= ilość mieszkańców, nie interesuje mnie również podział organizacji w tp, znam się na sięciu stali wodą, laserem, plasmą a od doopków z tp WYMAGAM wywiązywania się z terminów zawartych w umowie i ich kompetencji i znajomości tematu, ponieważ ZA TO IM QFA PŁACĘ

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mongothealien napisał:

zróbmy ściepe na forum, kupmy w ch** benzynki, spalmy kilka telepunktów to się w końcu będą starać

Ktoś sie tutaj chyba w postala za duzo nagrał :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie taki numer dzwonie na infolinie figo fago ciach złożyłem zamowienie...............tydzien................dwa................trzy........( non stoper weryfikacja dancyh ) wkułem się polecialem do swierzo otwartego telepunktu a tam ciach nie ma możliwosci technicznych hmmm ja babie tlumacze ze na info juz moje zgloszenie leży i ze niby te warunki byly jakies 3 tygodnie temu pani na to ze na info maja stare informacje brrrrrr spusciłem głowe odszedłem .................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie taki numer dzwonie na infolinie figo fago ciach złożyłem zamowienie...............tydzien................dwa................trzy........( non stoper weryfikacja dancyh ) wkułem się polecialem do swierzo otwartego telepunktu a tam ciach nie ma możliwosci technicznych hmmm ja babie tlumacze ze na info juz moje zgloszenie leży i ze niby te warunki byly jakies 3 tygodnie temu pani na to ze na info maja stare informacje brrrrrr spusciłem głowe odszedłem .................................

bo musisz poczekać jak jakiś "miesięczny" użytkownik NEO+ odda swój modem i zwolni miejsce na półce.

Prawda jest taka że zainteresowanie promocją jest ogromne. Fakt w większości przypadków ludzię nie mają zamiaru zatrzymać NEO tylko biorą na 30 dni aby mieć NETa za złotówkę i potem oddają. W końcu to Polska a Polak jak wiadomo jest mistrzem kombinowania :wink:

 

dlatego często się tak zdarza że składasz zamówienie usługi, czekasz....i cisza. Bo rzeczywiście nie ma aktualnie możliwości a np za 10 dni będę bo np. 5 użytkownikom z Twojej centrali kończy się promocja - rozkrosują ich i będą mogli skrosować innych

Szkoda tylko że TP nie informuje klientów, że np sprawa się przedłuża z jakiegoś powodu - tylko jest totalna cisza i samemu trzeba się dowiadywać co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...