Skocz do zawartości
case

Lord of the Rings: War of the Ring

Rekomendowane odpowiedzi

Mój obóz i bohaterów atakują siły zła. Przylatują mi takie trole i inne. Z łatwością je zwalczam, ale są z nimi jakby rycerzyki i znikają, stają sie przezroczyste ! Moje wojsko ich nie widzi, a wystarczy 1 lub 2 takich żeby wszystko mi wyordowali i zniszczyli cały obóz...

Gra strasznie mi się podoba, ale nie mogę znaleść sposobu na te paskudy. Pomóżcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Haradrimowie zabójcy, tak? po upgrade są niewidzialni i wymagają detectorów.

U dobrych ich role (detektujących znaczy) spełniają elficcy strażnicy.

2. Najłatwiej wroga sie wykańcza tak : szybki tech to 3 lvl twierdzy, robisz wyłącznie elfickich łuczników i dajesz im niewidzialność - czyli dokładnie tak, jak teraz cie rozwala komp... :-)

 

dobrze jest mieć kilku elfickich strażników z armią, ale można też kilku wsadzić do wieżyczek, bo to zapewnia dobrą obronę bazy

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Haradrimowie zabójcy, tak? po upgrade są niewidzialni i wymagają detectorów.

U dobrych ich role (detektujących znaczy) spełniają elficcy strażnicy.

2. Najłatwiej wroga sie wykańcza tak : szybki tech to 3 lvl twierdzy, robisz wyłącznie elfickich łuczników i dajesz im niewidzialność - czyli dokładnie tak, jak teraz cie rozwala komp... :-)

 

dobrze jest mieć kilku elfickich strażników z armią, ale można też kilku wsadzić do wieżyczek, bo to zapewnia dobrą obronę bazy

 

pozdrawiam

1470893[/snapback]

sprobuje z ta niewidzialnoscia elfow, bo twierze mam lev 4 albo nawet 5 a elfy tez nie widza tych niewidzialnych, bo mialem elficka straz i strzelcow w wierzach i nic nie zrobili....chociaz...zrobili...zgineli :P :) A tą niewidzialnosc to elfy mają wrodzoną czy co ? bo nie widziałem u nich takiej umiejętności :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuje z ta niewidzialnoscia elfow, bo twierze mam lev 4 albo nawet 5 a elfy tez nie widza tych niewidzialnych, bo mialem elficka straz i strzelcow w wierzach i nic nie zrobili....chociaz...zrobili...zgineli :P :)  A tą niewidzialnosc to elfy mają wrodzoną czy co ? bo nie widziałem u nich takiej umiejętności :/

1470922[/snapback]

 

strażnicy elfów = tacy w długich płaszczach z szerokimi dwuręcznymi mieczami. 100% będą widzieć tych złych, ale oczywiście muszą być odpowiednio blisko. Strzelcy w wieżach? Po co? tylko tam siedzą i nic nie robią. Niewidzialność elfów działa tylko na strzelców, a po upgrade po prostu sie włącza i są niewidzialni non-stop. Jest też umiejętność bodajże "Ukryj" dla strażników, ale żeby działała ta niewidzialność, to strażnik musi stać w miejscu.

 

najlapiej to mieć kilku strażników w wieżach, ale ni tylko. tzn ci na wieżach są świetnym uzupełnieniem, ale trzeba też mieć ich troch "w terenie"

 

Aha i wszystkie dane podaje z pamięci, bo już od pewnego czasu w to nie gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strażnicy elfów = tacy w długich płaszczach z szerokimi dwuręcznymi mieczami. 100% będą widzieć tych złych, ale oczywiście muszą być odpowiednio blisko. Strzelcy w wieżach? Po co? tylko tam siedzą i nic nie robią. Niewidzialność elfów działa tylko na strzelców, a po upgrade po prostu sie włącza i są niewidzialni non-stop. Jest też umiejętność bodajże "Ukryj" dla strażników, ale żeby działała ta niewidzialność, to strażnik musi stać w miejscu.

 

najlapiej to mieć kilku strażników w wieżach, ale ni tylko. tzn ci na wieżach są świetnym uzupełnieniem, ale trzeba też mieć ich troch "w terenie"

 

Aha i wszystkie dane podaje z pamięci, bo już od pewnego czasu w to nie gram...

1471585[/snapback]

 

aha a gdzie ich tworzyc ? bo wlf sanktuarium mam tylko łucznikow i takich elfow od magii co strzelają z różdżki takiej laskowej długiej i nic więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...