Skocz do zawartości
Artizpol

Wady i zalety nForce2 i KT600

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wlasnie wrocilem ze szpitala po nieudanej probie samobojczej  :cry:  :cry: ,cale zycie bylem w blendzie  :cry:  :cry:  :cry: ,przeplacilem kupe forsy bo do tej pory wystarczyl by mi kt266a no moze w porywach kt600  :oops:  :oops: , no i malo tego z mistrza overklocingu ,wszechmastera wiedzy komputerowej ,czlowiek nalezacego do ELITY podkrecaczy tego ziemskiego padolu przemienilem sie w LAMERA  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: ,LAGIERA  :oops:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: no  i FRAJERA:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: poniewaz kopilem plyte na NF2 ,pisze to ladujac kbkAK47 juz mnie nikt nie uratuje  :twisted:

 

dzieki ci o wileki EFENDI ze mnie uswiadomiles ,ciemna strona mocy wziela gore ale pojawil sie ktos kto w ostatnich chwilach mojego nedznego zywota dal mi nadzieje .DZIEEEEEEKI CI KGB ZEEEEEEEEGNAJJJJJJJ.

tra ta ta ta(seria z broni maszynowej)

Lagier to ksywa uzytkownika forum

ja cie nazwalem LAGEREM

 

btw: papa ,nikt za toba nawet nie zateskni :bij:

[glos zza grobu]uuuuuuuuuu 8O 8O KGBuuuuuu 8O 8O ponowne dzieki ,jakis ty madry ,obeznany uuuuuuu , jaki szpecjalista uuuuu 8O 8O 8O a jakie masz niedobre mazenia uuuuuu 8O UUUUU 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie powiedzialem ze via kupuja zawodowcy ,tylko ze kazdy malolat podniecony nf2 (wystarczy poczytac jakiekolwiek forum zeby dostrzec ze holdowany jest nf2 ) nawet nie wykorzysta funkcji ktore przydaja sie przy max o/c ,ale morde bedzie darl ze on ma nf2 i jest debesciak

 

SS mniej wykorzystuje  proca ,ale tylko jezeli uzywa sie EAXa ,a sens to ma na co najmniej 4.1 - nie kazdy ma odpowiednie glosniki

a podlaczenie ich do shuttle nf2 jest problematyczne ,zeby uruchomic drugi kanal musialem zainstalowac sterowniki Realteka dane na plytce od Epoxa ... 8kra2 :lol:

program NV nie dzialal jak powinien

 

nie blaznij sie mowiac ze slyszysz roznice miedzy ALC655 ,a SS (nie wiem jaki kodek ma Abit NF7 ,ale to malo wazne) ,bo musialbys byc audiofilem ,a twoj konfig na to nie wskazuje

jezeli jest wyrazna roznica to zapewne dlatego ze KV7 potrafi obsluzyc 4.1 i 5.1 bez dodawania efektow ,a NF7 moze miec potrzebe wlaczenia jakiegos efektu (tak bylo na shuttle -normalnie tylne glosniki nie graly ,dopiero nalozenie ktoregokolwiek efektu wlaczal tyl - wtedy zdecydowanie slychac roznice)

nio po czesci sie wyjasnilo i Cie zrozumialem trzeba bylo tak odrazu. Zgadzam sie w 100% wiele "malolatow" jara sie nfem a tak naprawde zwykla VIA im by wystarczyla ba az nad to :x i wtedy owszem nie byloby sensu wywalac kase na mobo. Osobiscie jesli ktos nie kreci sprzetu polecam chipset KT600 z tego wzgledu ze za tansze pieniadze mozna miec SATA (pelne 150 mb/s nie tak jak na nf2 133 mb/s :evil:) a przeciez zwykly smiertelnik i tak nie odczuje wydajnosci. Co innego gdy ktos potrzebuje sprzet do extreme o/c i wyciskania siodmych potow z mobo/proca/pamieci wtedy w ruch idzie porzadna plytka na nf2 no chyba ze kasa nie gra roli to wtedy klient nasz pan. Chyba to chciales od poczatku powiedziec tylko troszeczke zle to w slowa ubrales i wyszlo jak wyszlo :/

Nawiazujac jeszcze do tego dzwieku to mozesz mi nie wierzyc ale serio widac roznice i to naprawde ogromna nie potrafie tego wytlumaczyc bo tak jak wczesniej powiedzialem nie znam doglebnej zasady dzialania SS. moze tak komp mam podlaczony pod mini wieze hifi Sony MHC-BX3 2x60W (nie PMPO :lol:) i wierz mi lub nie ale na SS bass jest duzo glebszy a wysokie tony bardziej wyraziste bez wzgledu na to jak wajciach!esz ustawieniami na equalizerze :? od razu da sie odczuc roznice nie porzebujesz zadnych testow wyraznie dzwiek jest lepszy nie wiem moze tylko ja mam takie odczucia ;) ;)

pzdr

 

p.s. jesli ta Twoja mobo na nf2 ktora miales w domu to ten shuttle AN35 to chyba znam powod Twojej niecheci do tegoz chipsetu ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wlasnie wrocilem ze szpitala po nieudanej probie samobojczej  :cry:  :cry: ,cale zycie bylem w blendzie  :cry:  :cry:  :cry: ,przeplacilem kupe forsy bo do tej pory wystarczyl by mi kt266a no moze w porywach kt600  :oops:  :oops: , no i malo tego z mistrza overklocingu ,wszechmastera wiedzy komputerowej ,czlowiek nalezacego do ELITY podkrecaczy tego ziemskiego padolu przemienilem sie w LAMERA  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: ,LAGIERA :oops:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: no  i FRAJERA:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: poniewaz kopilem plyte na NF2 ,pisze to ladujac kbkAK47 juz mnie nikt nie uratuje  :twisted:

 

dzieki ci o wileki EFENDI ze mnie uswiadomiles ,ciemna strona mocy wziela gore ale pojawil sie ktos kto w ostatnich chwilach mojego nedznego zywota dal mi nadzieje .DZIEEEEEEKI CI KGB ZEEEEEEEEGNAJJJJJJJ.

tra ta ta ta(seria z broni maszynowej)

o wypraszam sobie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pzdr

Lagier not LAGER :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wlasnie wrocilem ze szpitala po nieudanej probie samobojczej  :cry:  :cry: ,cale zycie bylem w blendzie  :cry:  :cry:  :cry: ,przeplacilem kupe forsy bo do tej pory wystarczyl by mi kt266a no moze w porywach kt600  :oops:  :oops: , no i malo tego z mistrza overklocingu ,wszechmastera wiedzy komputerowej ,czlowiek nalezacego do ELITY podkrecaczy tego ziemskiego padolu przemienilem sie w LAMERA  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: ,LAGIERA :oops:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: no  i FRAJERA:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :oops:  :cry:  :oops:  :cry: poniewaz kopilem plyte na NF2 ,pisze to ladujac kbkAK47 juz mnie nikt nie uratuje  :twisted:

 

dzieki ci o wileki EFENDI ze mnie uswiadomiles ,ciemna strona mocy wziela gore ale pojawil sie ktos kto w ostatnich chwilach mojego nedznego zywota dal mi nadzieje .DZIEEEEEEKI CI KGB ZEEEEEEEEGNAJJJJJJJ.

tra ta ta ta(seria z broni maszynowej)

o wypraszam sobie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pzdr

Lagier not LAGER :D :D :D :D

uuuups !!!! sorki :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shuttle AN35 Ultra -j.. ja pies

 

powodow mocniejszego bassu i wysokich tonow moze byc kilka - jezeli porownujesz muzyke (piosenki) to najpewniej roznice w budowie wzmacniacza plyty

NF7-S jest duzo drozsza od KV7 ,wiec sam Abit pewnie chcial sie popisac przy drozszym modelu ,zwlaszcza ze zastosowal SS -w koncu celem bylo uzyskanie lepszego dzwieku ,sam SS by duzo nie dal przy slabym kodeku AC97

ale wcale nie nalezy skreslac KV7 ,bo i tu Abit poszedl o krok dalej dajac pelny zestaw wyjsc - to moze byc przyczyna slabszego sygnalu -moze wlasnie przy podpieciu 5.1 ma brzmiec tak jak zakladal producent

nalezaloby porownac inne plyty z tymi ukladami dzwiekowymi ,bo Abit za bardzo sie stara z dzwiekiem (kiedys wcale nie dawal dzwieku - teraz ma najlepsze rozwiazania zintegrowane - za to lubie ta firme , jest bezkompromisowa)

shuttle vs. epox -wygrywa epox ,graja tak samo ,z ta roznica ze bez nakladania efektow epox gra wogole ,a shuttle nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shuttle AN35 Ultra -j.. ja pies

 

powodow mocniejszego bassu i wysokich tonow moze byc kilka - jezeli porownujesz muzyke (piosenki) to najpewniej roznice w budowie wzmacniacza plyty

NF7-S jest duzo drozsza od KV7 ,wiec sam Abit pewnie chcial sie popisac przy drozszym modelu ,zwlaszcza ze zastosowal SS -w koncu celem bylo uzyskanie lepszego dzwieku ,sam SS by duzo nie dal przy slabym kodeku AC97

ale wcale nie nalezy skreslac KV7 ,bo i tu Abit poszedl o krok dalej dajac pelny zestaw wyjsc - to moze byc przyczyna slabszego sygnalu -moze wlasnie przy podpieciu 5.1 ma brzmiec tak jak zakladal producent

nalezaloby porownac inne plyty z tymi ukladami dzwiekowymi ,bo Abit za bardzo sie stara z dzwiekiem (kiedys wcale nie dawal dzwieku - teraz ma najlepsze rozwiazania zintegrowane - za to lubie ta firme , jest bezkompromisowa)

shuttle vs. epox -wygrywa epox ,graja tak samo ,z ta roznica ze bez nakladania efektow epox gra wogole ,a shuttle nie

nie wiem ale na 8rda+ mialem dokladnie takie samo odczucie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...