Skocz do zawartości
Szuwarek

Tani naped DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Kupisz najtanszy, to bedziesz za jakis czas znowu kupowal. Inwestowac w sprzet optyczny to dobry, bo zazwyczaj jest na lata. Ale jesli chcesz za 1,5-2 lata kupowac nowy to wez co bedzie tansze ;)

Sam przychylam sie do Toshiby (super czytniki robia i nadal trzymaja forme ;) ). RE5PECT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam liteona i jest ok. Dobra cena, 2 lata gwarancji, przycisk start na przednim panelu (słucham przez niego cd) i bezproblemowa "kastracja" z mechanizmów kontroli regionalnej.

Chyba go wezme. Możesz napisac na czym polega to wylaczenie blokady regionalnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba SD-M1712

160 zl :/

ale sie ludzie rozpuscili :lol: :lol: 160 zeta za dvd to juz dla nich za duzo...najlepiej jakbybyly pewnie tansze od FDD....ja swojego Creativa 12x kupilem w 2001 roku za 450zl i to byl jeden z tanszych...tak samo jak nagrywarki...teraz wedlug niektorych nagrywarka za 200zeta to juz za droga...a w tym samym roku (2001) kupilem Creativa 8x CDRW za 800zl! ah...ludziom sie nie dogodzi

 

a wracajac do :lol: :lol: tematu to ta Toshiba lub Liteon beda oki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do :lol:  :lol:  tematu to ta Toshiba lub Liteon beda oki..

Albo +10zł :D i można brać Pioneer DVD-120 lub 120S (slot-in).

Zalety tego drugiego:

-cicha praca w trybie silent (DVD x10, CDR x24)

-czyta płytki o dowolnym kształcie, w slot można wsadzić płytki 8cm, formatu karty ISO, kształcie serduszka, gwiazdki LOL tak napisali w instrukcji :D . Niestety z tego powodu mechanizm ładujący płytę chodzi nieco ciężej w porównaniu np. do DVD-106.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiteOn

- 24 m-ce gwarancji to wystarczajaco zeby zabic naped :wink:

- Teoretycznie czyta tylko DVD-R/RW ale moj (nie wiem czy tak powinno byc) czyta tez +R/RW. Pewnie przeczytalby wszystko co by mu sie wsadzilo na tacke. np.: Gazete Wyborcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...