Skocz do zawartości
daar

cat 3.9 i IL2 FB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam oryginalna karte ATI i zainstalowałem do niej catalysty 3.9 ze strony ATI.

W gierce na teksturach zaczęły sie pojawiać jakieś błyski i migotania.

Najbardziej widoczne są na ziemi.

Karta nigdy nie była kręcona, poprzednie stery odinstalowałem przed zainstalowaniem nowych.

Dzieje sie tak w Open GL jak i w D3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ATI już nie błyszczy. Szkoda, że tak powściągliwi i małokrytyczni są posiadacze RADEON'ów w stosunku do ATI. Jak NV dawało ciała to wiele zgryźliwych postów można było przeczytać zaś wobec ATI wszyscy są jakby delikatniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ATI już nie błyszczy. Szkoda, że tak powściągliwi i małokrytyczni są posiadacze RADEON'ów w stosunku do ATI. Jak NV dawało ciała to wiele zgryźliwych postów można było przeczytać zaś wobec ATI wszyscy są jakby delikatniejsi.

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na zadany temat, to się nie wpier... , zrozumiałeś? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olo zapodal najlepsze drivery do kart graficznych ktore wspolpracuja z FB najlepiej, czyli :

 

 

NVIDIA

 

Sterownik ekranu wersja: 45.33

Data wydania: 9 pazdziernik, 2003

 

ATI

 

Catalyst 3.7

Wersja sterownika: 6.14.10.63787-93-030812a1-010735c

 

Gdy masz problemy z grafika lub tez chcesz owych uniknac zainstaluj wyzej wymienione.

 

Dodam tylko ze takie przeklamania textur pojawialy sie na 3.8 (referencyjnych i Omegach) a takze na przecieknietych Omegach opartych na cat. 3.9. Tutaj masz link do postu na UBIkacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ATI już nie błyszczy. Szkoda, że tak powściągliwi i małokrytyczni są posiadacze RADEON'ów w stosunku do ATI. Jak NV dawało ciała to wiele zgryźliwych postów można było przeczytać zaś wobec ATI wszyscy są jakby delikatniejsi.

 

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na zadany temat, to się nie wpier... , zrozumiałeś? :evil:

 

Twoja wypowiedź świadczy wyłącznie o tobie. Idiota, cham i prostak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...daar ...jeśli ci przeszkadzał mój post to wystarczyło kulturalnie zwrócić mi uwagę. By ci sprawić przyjemność wykasowałbym go. Zrozumiałem zaś jedno... że chamstwo i prostactwo w tym kraju jest zbyt silne by z nim walczyć. Trzeba je zaakceptować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...