Skocz do zawartości
oSc

tnt2 i xp

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos wie jakie sa najlepsze sterowniki do tnt2 do win xp? wydaje sie ze takie nie wieksze niz detonatory 20, ale one nie byly pisane do xp. wiec co robic? sciagac 50 ze stronki nvidii? ktos sie musial w to bawic, a w szukaj nic nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne jasne, ze dzialaja to ja wiem, tylko ze nowe sterowniki sa pisane pod geforce'y, nie sadze zeby ktos bawil sie jeszcze w usprawnianie tnt. takie sterowniki moga narzucac mojej karcie cos, co jest zbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobra, ale z tym

dla GF2 najlepsze były serii 30.82...

to sie nie zgodze. na moim gf2 ti od msi najszybciej lecialy na 43.xx chyba, teraz nie pamietam. ale jestem pewien ze w porownaniu do 3x.xx mialem skok o ponad 500 3dmarkow. to jednak nie byly byle jakies, tylko ze strony producenta (nauczylem sie, ze jak tam cos wrzucaja to to oznacza ze dziala lepiej od poprzednika. kiedys sciagnalem 4x.xx tak od nvidii i byla kompletna kila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne jasne, ze dzialaja to ja wiem, tylko ze nowe sterowniki sa pisane pod geforce'y, nie sadze zeby ktos bawil sie jeszcze w usprawnianie tnt. takie sterowniki moga narzucac mojej karcie cos, co jest zbedne

8O nooooo zbedne efekty do doma3 :twisted:

luudzie o czym my rozmawiamy :?: :?: :?: w tej chwili ta karta to tylko nadaje sie do zwyklego smigania po neci (a i z tym bym sie nie zgodzil :D )

wiec co za WIELKA roznica jakie stery :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...