Skocz do zawartości
azyl

aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie pytanie : czy lepiej jest instlowac poprawki do windows cz nie ruszac gop ? pytam poniewaz raz instalowalem wsszytekie poprawki i mi sie system zwalil ( raz po 1 poprawce ) a innym razem nic nie i nstalowalem ( z poprawke ) i system tez sie zwalil , stad moje pytanoioe : instalowac poprawki czy nie ? i jak przedluzyc zywotnosc systemu op[eracyjnego ( oprocz ghosta )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jaednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy komp ma swoją specyfikę. U jednych poprawka chodzi dobrze u innych nie. Moja osobista rada lepiej odpuścić obie najnowsze poprawki i beta, u mnie 99% się sypało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie poprawki up to date + mocny firewall + antyvir + antispy i komp chodzi jak złoto... Mówiąc krótko - jak masz ogólny bałagan na kompie to nawet najlepsze poprawki nie pomogą, jak utrzymujesz "higienę" kompa to żadna nie zrobi mu krzywdy (miejmy nadzieję hehehehe - jak dotąd mam to szczęście). Niestety ostatnie wirusy potwierdzają zasadność patchowania komputera i używania firewalli. Jeśli nie jesteś pewny to poczytaj o nowych patch-ach na stronkach typu www.infojama.pl i będziesz wtedy wiedział więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacje zabezpieczeń i aktualizacje krytyczne - zawsze instaluje

 

aktualizacje drugożedne - tylko część ( wystrzegajcie się DX9 instalowanego przez WU :!: :!: :!: )

 

aktualizacje sterowników - żadko instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a instalujecie je automatycznie przez windowsa ( ze on je sciaga i zaczyna j istalowac  )  czy instalujecie je recznie ze strony windowsa ?

Nie ma róznicy, ale ja mam wszystkie aktualizacje na HDD dzieki czemu instaluje je automatycznie wszystkie naraz i znacznie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a instalujecie je automatycznie przez windowsa ( ze on je sciaga i zaczyna j istalowac  )  czy instalujecie je recznie ze strony windowsa ?

Nie ma róznicy, ale ja mam wszystkie aktualizacje na HDD dzieki czemu instaluje je automatycznie wszystkie naraz i znacznie szybciej.

te co juz zassam tez trzymam na HD.. po instalce systemu mniej roboty z instalacja latek... ale przeciez caly czas wychodza nowe poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam "lysy" system W98. Zadnych patchy, update'ow, innych takich. Jeszcze mi sie nie zepsul (3 lata, 2 razy format- przy kupnie kompa i pol roku temu- porzadki :wink: )

A dlaczego bez poprawek? Proste- nie chce mi sie. Jezeli dziala (i to dobrze), to po co poprawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...