Skocz do zawartości
Werman

Komp do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc potrzebuje złożyć kompa do 3000 zł - monitor, drukarka, nagrywarka.Chciałbym usłyszeć wasze propzycję, uwzględnijcie kartęATI ( dżiforsa nie chcę). Z góry dzięki i prośba zapodajcie linki cenników z których będziecie korzystać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc potrzebuje złożyć kompa do 3000 zł - monitor, drukarka, nagrywarka.Chciałbym usłyszeć wasze propzycję, uwzględnijcie kartęATI ( dżiforsa nie chcę). Z góry dzięki i prośba zapodajcie linki cenników z których będziecie korzystać. Pozdrawiam.

sam sobie poszukaj ! :twisted: :twisted: :twisted:

 

www.sirius.pl

www.proline.com.pl

www.komputronik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny z sirius.pl

Proc - AthlonXP 2000+ 0.13 Thorton 303 zł

Pł. główna - Soltek SL-75FRN2-L 386 zł

Pamięć - TwinMOS 2x256 do Dual DDR 457 zł

Dysk - WD Caviar 80 GB 7200 rpm 8MB cache 386 zł

Nagrywara - CD-RW LiteOn x52/x32/x52 BOX 192 zł

K. graficzna - GigaCube 9600Pro 128DDR 794 zł

Monitor - LG 17'' Flatron ez T710PH TCO'03 652 zł

zasilacz - Chieftec 360W PFC ATX 199 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc potrzebuje złożyć kompa do 3000 zł - monitor, drukarka, nagrywarka.Chciałbym usłyszeć wasze propzycję, uwzględnijcie kartęATI ( dżiforsa nie chcę). Z góry dzięki i prośba zapodajcie linki cenników z których będziecie korzystać. Pozdrawiam.

Uwzględniając kwotę jaką dysponujesz nie kupowałbym narazie komputera, gdyż wliczając drukarkę oraz monitor mało kasy zostaje na "sprzęt" . Postaraj się wstrzymać i dozbierac 1k zł. Mam nadzieję, że masz w sobie cierpliowść... ( opłaci Ci się ponieważ mając 3000zł na sam "sprzęt" możesz zaopatrzeć się już w karte graficzną opartą o Dx9 np. Radeon 9600pro Bartona 2500+ nForce 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie kupuj w proline, gotowe zestawy mają do d..., a z gwarancjami są cyrki. Niech cię cena nie zwiedzie. Polecam:http://arest.pl

true true !!!!

ja polecam wątek o nieuczciwych firmach na oślej !

jest tam dużo o proline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...