Skocz do zawartości
Hadrys_23

Pare pytań o GF 3Ti ...?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem gf3 ti 64 mb powiem ze dobra krate ale myslałem ze będę miał więcej w bemczmarku ma pyanie czytałem ze ludie mają po 10000 - 11000 mi po podkręceniuu jej , patrz podpis ,wyciągnołem 7810 wydaje mi sie troche mało :? mysilałem ze to z powodu ramu mam tylko 128 ale nie porzyczyłem 256 mb razem miałem 380mb i poszło o 140 punktów czy to wina płyty głównej cz proca? :?: Mam jeszcze jeden problem mam system win xp + servic pak 1 a po instalaci detonatorów 45.23 nie moge w win otworzyc zakładke w własciwosciach ekranu gf ti 200 pojawia mi się błąd i nie morze się ta zakłedke uruchomic działo mi się to juz na rivie czego to morze byc wina czy ta płyta nie wspupracuje z tymi denatorami jeszcze pytanie do ilu max mogę go podkręcic dzięki za odp :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj jeszcze raz referencyjne Detonatory (np. 45.23 ), zamiast tych sterowników dostarczonych z kartą ( zakładam ,że tak zrobiłeś). Powinno pomóc w sprawie Właściwości. Przeinstaluj dodatkowo sterowniki do płyty głównej. A co do wyników 3dmark to nie licz na za wiele bez podkręcania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem gf3 ti  64 mb powiem ze dobra krate ale myslałem ze będę miał więcej w bemczmarku ma pyanie czytałem ze ludie mają po 10000 - 11000 mi po podkręceniuu jej , patrz podpis ,wyciągnołem 7810 wydaje mi sie troche mało :?  mysilałemodp :idea:

no ale prownaj sobie procki jakie maja ci ktorzy uzyskali 10k ;] do tego twojw klopoty ze sterami slabe mobo robia swoje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie cd-rom? ;)

 

Jezeli ma stara plyte to tez da to duzy przyrost wydajnosci, w testach miedzy kt400 a nforcem2 bylo nawet do 20%.

Co prawda nie wiem jak sie to ma do 3dmarka...;)

Na tej mobo wychodzą wysokie wyniki w markach - wyższe od KT 333 osobisice na Athlnie 2100+ i gef3ti 260/520 miałęm 9217pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim ze sterami sobie poradziłem a co do wyniku taki musi narazie byc ale na lutego jak ceny spadna to kupie epoxa i jakiegoś BArtona wtedy powinno byc 11000

Instalnij dentki 40.71 lub 44.03 na tych wychodiz najwiecej pkt w marku 2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D Mark 2k1 Jest bardzo czuły na FSB im go więcej tym lepszy wynik

Sterowniki do 3Dmarka polecam 41.09 a do gier 52.16

Sam mam teraz 52.16 i gierki na Dx9 chodzą o dużo lepiej np. NFS Underground AA4x 1024 85Hz Wszystko na HIGH ON i mam ok.30-40 FPS w porywach 70

Napisz jeszcze jakiego producenta wybrałeś bo jeżeli Gainward GS to wtedy karta na 250550 powinna chodzić spokojnie. 4.0ns mają te karty jak dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakiego producenta wybrałeś bo jeżeli Gainward GS to wtedy karta na 250550 powinna chodzić spokojnie. 4.0ns mają te karty jak dobrze pamiętam

To nie jest reguła. Wszystko nie zalezy od producenta tylko do rev chipsetu na karcie. Nie wszystkie gainwardy sie rkeca do 250/550 znam kilka osob ktora na Gainwardach wydusili max 240/520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem gf3 ti  64 mb powiem ze dobra krate ale myslałem ze będę miał więcej w bemczmarku ma pyanie czytałem ze ludie mają po 10000 - 11000 mi po podkręceniuu jej , patrz podpis ,wyciągnołem 7810 wydaje mi sie troche mało :?  mysilałem ze to z powodu ramu mam tylko 128 ale nie porzyczyłem 256 mb razem miałem 380mb i poszło o 140 punktów czy to wina płyty głównej cz proca? :?:  Mam jeszcze jeden problem mam system win xp + servic pak 1 a po instalaci detonatorów 45.23 nie moge w win otworzyc zakładke w własciwosciach ekranu gf ti 200 pojawia mi się błąd  i nie morze się ta zakłedke uruchomic działo mi się to juz na rivie czego to morze byc wina czy ta płyta nie wspupracuje z tymi denatorami jeszcze pytanie do ilu max mogę go podkręcic dzięki za odp :idea:

roczek temu na takim sprzecie jaki ty masz mialem ok 9000 tys, procek zamiast na 1466 chodzil na 1580 i giefa wykrecilem na 240540

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

ta karta jest bardzo dobra tyle ze z pamieciami 64ddr 3,6ns.....inaczej tej karty nie podkrecisz za duzo wiec nie ma sensu...zreszta miedzy gf3ti200@ti500 i gf4ti4200 powalającej róznicy w grach nie ma.....a do 3dmarka to grafy sie chyba nie oplaca kupwac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie na MSI ale na WinFascie Ti4200 z standardowych 513Mhz pamięc spoko chodzi mi na 650Mhz, wiecej nie mogę dac bo pasek się kończy :), progs od WinFsat nie pozwala, a powerstripa nie cierpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak karte czyli GF3 ti 200 od Gainwarda 64 ramu

i powiem wam że sie dobrze kreci i wcale nie potrzeba GF4 WYKRĘCIŁEM TOTO na Maxa czyli cpu 270 ram 550 i mam /chłodzenie to GIANT II Heatpipe/

11232 Punktów 3dmark 2001

ps : bardzo dużo zależy od cpu na płycie i pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam DENTKI 44.03 sa najwydajniejsze w XP GF3 pozatym proc.proc i pamieci dużo dają

pisałem przy innym poście mój konfig ale mam podkręconego ANTKA 2000 z jądrem THORTON a to przecież Barton

mam 11X200 czyli 3200XP+ /ODBLOKOWAŁEM CACHE DO 512K/

NO I DUAL POMAGA GF3 W WYNIKACH NA 3DMARKU2001

NARAZIE PA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

ja mam karte msi i nie mam radiatorów na pamięciach sam oceń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

ta karta jest bardzo dobra tyle ze z pamieciami 64ddr 3,6ns.....inaczej tej karty nie podkrecisz za duzo wiec nie ma sensu...zreszta miedzy gf3ti200@ti500 i gf4ti4200 powalającej róznicy w grach nie ma.....a do 3dmarka to grafy sie chyba nie oplaca kupwac.....

jak nie ma róznicy jak w 3dm masz różnice 4tyś to nie ma różnicy w grach buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

ta karta jest bardzo dobra tyle ze z pamieciami 64ddr 3,6ns.....inaczej tej karty nie podkrecisz za duzo wiec nie ma sensu...zreszta miedzy gf3ti200@ti500 i gf4ti4200 powalającej róznicy w grach nie ma.....a do 3dmarka to grafy sie chyba nie oplaca kupwac.....

jak nie ma róznicy jak w 3dm masz różnice 4tyś to nie ma różnicy w grach buahahaha

Jak Ty p.i.e.r.d.o.l.i.s.z przeciez koles napisal Ti200@500 wiec roznicy prawie nie ma wtedy moze jest okolo 1tys max a nie wyjechal z haslem 4tys. Ja mam caly czas Ti200 podkreconą do 250/500 czyli tak jak wiekszosc Ti4200 i w 3dm nie widac jakos 4tys roznicy wiec nie kulaj mi tutaj wałków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem gf3 ti  64 mb powiem ze dobra krate ale myslałem ze będę miał więcej w bemczmarku ma pyanie czytałem ze ludie mają po 10000 - 11000 mi po podkręceniuu jej , patrz podpis ,wyciągnołem 7810 wydaje mi sie troche mało :?

K7S5A - to przyczyna tak niskich wynikow. Zauwazylem ze wiekszosc ludzi z nizszymi niz przecietne wynikami ma wlasnie ECSa. Ale mozna troche go dopalic : podstawa to synchroniczna praca pamieci i proca , pozatym Fsb : mozna na tej plycie stabilnie max 150Mhz ustawic po wgraniu OC biosu (choc i tak 3dsmark odczytuje ja jako 66Mhz :?) . Mozna sciagnac jeszcze OC bios z aktywowanym Fast Write ale nie wiedziec czemu nie przynosci to zadnej dodatkowej wydajnosci

(oczywiscie oprocz wgranie biosu 3a np. Riva Tunerem FW aktywowac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko zbocze z tematu.

Znalazłem w Sirius.pl MSI GF4 Ti4200 z pamięciami 4ns za 444zł. Planowałem zakup Gainward GF3 z pamięciami 3,5ns. Teraz sie zastanawiam, czy nie dozbierać 100zł więcej i kupić tego GF4. Z tego co widziałem to ludzie po założeniu radiatorów wyciągali 600MHz z pamięci.

Co sądzicie??? Czy MSI robi dobre karty??? Która będzie lepszym rozwiązaniem???

ta karta jest bardzo dobra tyle ze z pamieciami 64ddr 3,6ns.....inaczej tej karty nie podkrecisz za duzo wiec nie ma sensu...zreszta miedzy gf3ti200@ti500 i gf4ti4200 powalającej róznicy w grach nie ma.....a do 3dmarka to grafy sie chyba nie oplaca kupwac.....

jak nie ma róznicy jak w 3dm masz różnice 4tyś to nie ma różnicy w grach buahahaha

a po co Ci grafa do 3dmarka???? grafe cie chyba kupuje aby pograc w jakies gierki a nie zeby zaszpanowac przed kumplami ze masz o 1000pkt. wiecej w 3dmarku. A miedzy ti200@ti500 w grach moze jest roznica 5% w wydajnosci na korzysc gf4ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...