Skocz do zawartości
Liskoski

Nokia 6610 czy moze 6310i??

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy co chcesz? wejdz na telefonia.wp.pl i zobacz co ci bardziej odpowiada 6310i jest starsza, nie ma tych wszystkich nowych bajerow itp, dluzej trzyma za to na baterii i ma BT. ale nikt ci nie powie co lepsze jak nie powiesz jak bedziesz wykorzystywal ten telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i placic 360? Wez 6610 i jak ci sie nie spodoba to wymien na 6310i nowke. Jeszcze zarobisz. A znajac zycie to zostawisz sobie. Wg mnie 6610 jest lepsza, trzyma baterie praktycznie tak samo, jest mniejsza, ma radio. obie sa 3 systemowe. 6310 ma tylko bt czego nie ma 6610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i placic 360? Wez 6610 i jak ci sie nie spodoba to wymien na 6310i nowke. Jeszcze zarobisz. A znajac zycie to zostawisz sobie. Wg mnie 6610 jest lepsza, trzyma baterie praktycznie tak samo, jest mniejsza, ma radio. obie sa 3 systemowe. 6310 ma tylko bt czego nie ma 6610

tak sie sklada, ze mam oba telefony w domu i 6610 intenstwnie uzytkowana trzyma na baterii max 3 dni a 6310i powiedzmy 7-8, w stanie czuwania odpowiednio 7 i 14dni.

 

sam chodze z 6610 bo ma radyjko i gry (bardzo sie oprzydaja na nudnych wykladach) a z 6310i chodzi tatus :)

 

Roznice w funkcjach sa niewielkie i to w obie strony. Decyzja nalezy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnic jest duużo więcej.

Najprościej wejść na stronę ery, wybrać doradcę komórkowego i porównać te dwa aparaty.

Ładnie na czerwono podświetla różnice - z ważniejszych to bateria, dyktafon czy wybieranie głosowe vs. radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie sie sklada bo leza kolo mnie 6610 i 6310i :D Zalezy jeszcze w czym. 6310i trzyma 12-14 dni ale w erze (900mhz). W idei juz mniej bo kolo 8 dni. 6610 ostro uzytkowana prze ze mnie (mam 3 miesiace i 11 godzin na liczniku 8O ) smsow tygodniowo kolo 60 do tego granie wytrzymuje 4-5 dni. Jak ja kupilem i formatowalem baterie to trzymala kolo tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tez motke t722i i jest srednia. Glowna bolaczka to brak mozliwosci kopiowania fotek na kompa, i komunikacja z pc tylko poprzez kabel (i to tez trzeba sie nagimnastykowac z softem). Aplikacje java zajmuja duzo (wchodza max 2 gry, gdy na 6610 mam teraz chyba 8). bateria jest slabiutka i sie dlugo laduje, ale fonik ma super wyswietlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nokie 6310i, brat ma 6610. Wymienilismy sie na pare dni w ramach testow. Szczerze mowiac jedyna rzecz, ktora jest naprawde fajna w 6610 (w stosunku do 6310i) to kolorowy wyswietlacz - no i jest troszke mniejsza. Korzystam jednak czesto z BT wiec dla mnie wybor byl prosty. Przy okazji bateria 6610 jest nierewelacyjna (chociaz jak na srednia wiekszosci nowych telefonow to nie plasuje sie wcale nisko). Osobiscie marzy mi sie sl55, ktorego teoretycznie moge juz wziac w promocji, ale w erze tylko "bedzie za 3 dni... Chyba... a wlasciwie to nie wiem" "Powinien byc pod koniec tygodnia, ale szczerze mowiac to nie wiem" (zalosne prawda ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlacze sie do dyskucji, bo mam 6310i. Wczesniej podobaly mi sie rozne "bajery", chcialem mala komorke z gierkami itp., ale przemyslalem to sobie i doszedlem do wniosku, ze telefon ma sluzyc do dzwonienia, a nokia 6310i spelnia ta funkce super. Bateryjka trzyma szalenie dlugo, odbior jest zawsze wypas. Niektorzy mowia ze jest duza i to wada, ale ja uwazam, ze to jest zaleta (!) - latwiej wybrac numer, wygodnie lezy w dloni, a do kieszeni wchodzi bez problemow (jest cieniutka). Jak koniecznie chcesz popykac, to mozna gierki jawa zainstalowac (no i ewentualnie w snakea przez irde ;)). POLECAM bo warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...