Skocz do zawartości
wako

specyficzne klawisze w polskim/niemieckim Win

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest dosyc powazna - moj brat od czasu zakupu (2000 rok) nie formatowal w ogóle dysku. Szczescie w nieszczesciu, ze nie mial dostepu do netu. Komputer, na ktorym pracuje to notebook z P3 1GHz, 128MB RAM, zintegrowana grafa SiS (model musze jeszcze sprawdzic, bo zapomnialem). Moj Brat nawet sie zdecydowal juz na formata, ale pojawil sie inny problem jego komp jest z niemiec i taka tez posiada klawiature (zamiast z jest y i na odwrot + dodatkowe niemieckie klawisze) obawia sie ze gdy zainstaluje mu nowy system (np. polski win) i ustawie jezyk niemiecki w instalacji to i tak bedzie mial problem ze skonfigurowaniem klawiszy, ja poniewaz od zawsze mialem systemy po polsku (i polskie klawy ;) ) to nie interesowalem sie tym tak bardzo. Jezeli wyprowadzicie mnie z bledu podajcie prosze czy mozna to zrobic na win98 czy winxp (teraz Brat ma Me) i ktory system lepiej by mu chodzil na ponadym wyzej komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to bez problem mozna ustawic jezyk polski i uklad klawiatury niemiecki i to raczej niezaleznie od wersji windowsa a przy

1 ghz to bym proponowal 2000 albo xp ale to juz kwestia ramu albo przyzwyczajen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...