Skocz do zawartości
Duszek149

Problem z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

mdarda - wywal pande, najlepiej zrob

start - uruchom - msconfig i wylacz wszystko w uruchamianie. Sproboj czy wtedy bedziesz mial problemy z grami.

 

Sikor - nie masz do konca racji. (Komarowi zaciela sie plyta i gada ludziom o orginalach, niestety nie ma nigdy pewnosci, czy ktos takiego przez przypadek nie posiada :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start - uruchom - msconfig i wylacz wszystko w uruchamianie. Sproboj czy wtedy bedziesz mial problemy z grami.

 

1222646[/snapback]

TO JEST DOPIERO RADA ! :D

Kiedys wylaczylem cos co odpowiadalo za clonecd.

Reinstal windowsa tylko pomogl.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorq ze sie podczepie ale mam problem podobny tyle ze mi sie gry nie wieszaja lecz wywala mnie do windy chap akcja i nagle bach jakby sie minimalizowalo ale nie wywala z gry i jest okno windowsa :/ i tak juz w kilku grach mialem moze ktos wie co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam mialem podobny probolem wszystko fajnie smigalo i pozniej zaczal sie wieszac i okazalo sie ze to wina przegrzewajacej sie grafiki, nie wiem czemu nagle zaczela sie bardziej grzac. juz jest w serwisie. polecam zrobic to samo, moze pusscic jakis nawiew na grafe i obadac czy dalej sie wiesza jak nie to grafa, a jak dalej sie wiesza to moze cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze mi ktos  zauwazyelm ze jesli mam Ai Disable czyli postacie sie nie ruszaja w hl2 to mnie nie wywala ale jak tylko dam na 0 to pogram chwilke i cach

1227841[/snapback]

 

Masz pirata :lol: taki blad wyskakuje TYLKO w piracie a jesli to nie jest pirat to jak ty patche czlowieku z steama sciagasz (tak wogole to one sie same sciagaja)??????????

 

Ja mam inny problem- kiedy gram w "Qejka" w multi komp sie zawiesza i nie moge normalnie pograc a jak gram w singla to nic to samo ma w SW:JK:Jedi Academy. jest na to jakas rada????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Raczej z gra. jesli piszesz ze masz z neta to pirat i tyle :lol: rozwiazanie trgo problemu to kupno oryginalu:D

 

 

wie ktos jak rozwiazac moj problem??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mustek

Mam taki problem, a mianowicie nie działają mi starsze gry takie jak FIFA 2000, Dave Mirra freestyle BMX i większość z tych które wyszły w tych latach. Wydaje mi się że to przez karte graficzną a dokładiej przez sterowniki mam ATI RADEON 9200 Atlantis i najnowsze sterowniki, DirectX 9.0c. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mustek

Dlatego, ze ATi robi sterowniki pod dana epoke gier.

Musisz niestety zmienic na starsze sterowniki.

1288962[/snapback]

A gdzie mogę sciągnąć te starsze stery bo szukałem i nie moge znależć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mustek

Coś słabo szukałeś :angry:

 

:google: i wio, szukać sterowników. Czy to takie trudne?

1289020[/snapback]

No cyba szukałem ale starych nie am sa tylko nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wlasciwie nie wiem czy to odpowiedni dzial,ale sluchajta (najwyzej przekierujecie temat w inny dzial):Act of War jest trzecia gra,w ktorej mialem ten problem i zeby zagrac,musialem zainstalowac gre na dysku kuzyna podlaczonym do mojego kompa a nastepnie ją przegrac do siebie.Podobny problem mialem z Suffering i tylko tak sie dalo.Otoz,w czasie instalacji wywala na koncowych procentach (np w przypadq AoW 77%),ze nie ma miejsca na dysq i to obojetnie czy mam 10 GB wolnego,15,nawet 20 to nie da sie jej zainstalowac mimo,ze zajmuje 3GB.To samo mam przy kopiowaniu niektorych plikow. Tak sie dzieje bardzo zadko,ale jednak sie dzieje.Mam wolne miejsce a tu zonk.Kiedy przegrywam plik i w pewnym momencie brakuje miejsca.Odrazu mowie,ze moj dysk nie ma uszkodzonego obszaru rozruchowego (przynajmniej scandisk,defragmentacja i rowne programy tego nie wykazaly).Pod Dosem dzieje sie to samo; nie probowalem jedynie linuxa.Pojawia sie jeszcze 1 problem,ktory rozpoczął sie w tym samym mw czasie.Nie dzialaja mi napedy LG po zainstalowaniu XPeka .Kiedy wkladam do nich plytke to poprostu ją mieli mieli i tak bez konca,wogole nie idzie jej odczytac i tak tylko sie dzieje na napedach LG (sprawdzalem 3 napedy LG [2 nagrywarki i 1 CDrom]) i musialem zamienic sie z kuzynem na nagrywarke i teraz mam TEAC'a o recordzie x 16 (wczesniej mialem LG x 32@40).Najdziwniejsze jest to,ze dopoki nie zainstaluje Xpeka wszystko jest OK.Bezproblemowo idzie instalka itd.Wszystkie te problemy zaczely sie w jednakowym czasie a odkrylem to w czasie premiery The Suffering.Ktos ma jakis pomysl??Antyvir tez nie dziala :(

 

Update: Jest jeszcze cos: W niektorych grach (np Beyond Good and Evil) pojawia sie komunikat na 100%-tach,ze ze mam wlozony niewlasciwy wolumin i prosze wlozyc CD1 a co do tego kopiowania,to jesli probuje przekopiowac za pomoca Total Copy to kiedy dochodzi do 77% i daje zeby manualnie kontynuowal kopiowanie - przeskakuje mi 100% i zachwile sie pojawia: -110,-120,-130 itd : :blink: , to jest dopiero bezsens.Ostatni motyw to jest taki, ze na tej nagrywarce co mam - zeby odczytac i nagrac plytke, musze miec naped na osobnej tasmie i musi to byc koniecznie tasma 80 pinowa a nagrywanie zaczyna dopiero po 50 sekundach.Co jest grane panowie i panie ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj komp robi sobie z ciebie jaja?? :lol: a tak na serio to ja mam podobny problem z instalacjami niektorych gier. tylko ze w moim przypadku wystarczy skopiowac zawartosc plyty na dysk i dopiero z dysku zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny (mogę się mylić) ale zdaje mi sie że jak kopjujesz rzecy to są one jakoś przechowywane tymczasowo na dysku C. Kiedyś wrzucałem pliki do nagrania w Nero (było to ok 4 GB) i mi wywalił że nie ma miejsca na dysku C chociarz pliki były z dysku D. Nie wiem czy tak samo jest z instalacją gier ale może masz mało miejsca na C (nie wiadomo też ile masz partycji). Znawcą sprzętu to ja nie jestem ale u mnie LG na XP chodzi dobrze. Najlepszy na wszystko jest format C

 

Pozdrawiam (nie wiem czy chodzi o to napisałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja mam partycje 5Gb i 75Gb i wolnego na C mam 2Gb,czy to moze byc przez to ?? Znajomy kiedys tez mial taki przypadek,ze nie mogl czegos przegrac co zajmowalo 3x mniej miejsca niz miejsce na HDD a ma partycje 15GB i 25GB.Poza tym,czemu tak sie dzieje tylko z AoW i kiedys z Sufferingiem i bodajze z pierwszym Splinter Cellem,ale od premiery Sufferinga minelo juz sporo czasu i do czasu AoW nie mialem takiego problemu.Poza tym,dlaczego wlasnie na koncowych procentach a nie na poczatkowych i czemu wlasnie to nagrywarka LG nie dziala a nie inna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia czy instalujesz sterowniki nvidia ide sw - u mnie one unieruchamiaja dvd-rw neca. Na standardowych od Windows XP wszystko dziala dobrze.

Ogolnie znany jest problem i blad tych sterownikow - podczas korzystania z kanalu IDE przez jakies urzadzenie cd, nagrywarke generuja sie bledy.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na to stawiam - 5gb na win xp to za mało :)

1. Gry często coś rozpakowują do tempa na c:

2. Może brakuje ramu i robi się większy plik wymiany (to windows, nie?)

Możesz też mieć świrusa. Może masz zbyt mocno przetaktowanego proca - w sumie zacznij od tego. Troszkę dałeś czadu (magistrala 177). odtaktuj i sprawdź....

Tego co się dzieje z nagrywaniem inaczej niż przez podkręcanie nie umiem wytłumaczyć.

Co powiecie na to: dostałem od kumpla kompa do roboty (staruszek, Duron 700 z 128mb ramu. Powiedział, że po załączeniu piszę "nie ststemowy dysk" i staje. Format, reinstalka W98 wiesza się, korbi nic nie działa. Dałem Win XP (na 128ramu lol) i działa ok. Oddałem kompa, dzwonię czy działa, a tu koleś opowiada, że miał ten sam komunikat - "nie systemowy dysk coś tam". Stwierdził, że to musi być wina czegoś u niego. Wyciągnął klawkę, myszkę i głośniki. Komp poszedł, napisał tylko, że nie ma klawki. Podpioł klawe, działą, podpioł myszkę, działa. Podpioł głośniki "nie systemowy dysk". Odpiął i działa. No i co ? Normalnie magia ! Przecież taki komunikat może wystąpić z braku jakiegoś pliku, a nie podpiętych głośników :) Zaraz mnie wyśmiejecie, ale ja tego kolesia znam, to facet 40 letni i mój dobry kumpel - głupot nie gada :) Dla mnie LOL miesiąca, ważne że działa. Podpiął głośniki jak już wszedł Windows i wsio gra :) Jeszcze nie restartował, śmiał się że się boi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Zacznij od sprawdzenia czy instalujesz sterowniki nvidia ide sw - u mnie one unieruchamiaja dvd-rw neca.  Na standardowych od Windows XP wszystko dziala dobrze.

Ogolnie znany jest problem i blad tych sterownikow - podczas korzystania z kanalu IDE przez jakies urzadzenie cd, nagrywarke generuja sie bledy.

1355432[/snapback]

Czyli to nie przez HDD i jak odinstaluje sterowniki NN2 a od IDE to wszystko wroci do normy ?? W sumie to wlasnie gdzies mw od premiery Sufferinga sciagnalem te sterowniki wiec byc moze masz racje.Jak to to,to masz wielkie 4 piwa.Kiedy ja splace te piwa.Koles za przegrana gre,pozniej Jordi i teraz Ty :) No nic-trzymac kciuki panowie.Jutro odbiore swojego LGka i zrobie test Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czas gdy jestem w gorze (jakiejkolwiek) monitor wyłączao się i włączao, puczątkowo zaczynaćło się to po jakiś 10 men gr i i odstaćępach raz na 2-3 men wyłączaoł mi się monitor na okres 1-2 sekunda, teraz praktyczny bezpośrednio po włączeniu gry monitor bezustannie mruga. Przeinstalowałem sterowniki, zeskanowałem antywirusm, strzeliłem formata, nic nie pomaga... Czy jest możliwe że grafika jest uszkodzona w sposób fizyczny? Co mam robić? :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...