Skocz do zawartości
Duszek149

Problem z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grunhold

HEJ!!.

SLUCHAJ MIAŁEM TO SAMO, ALE:

a)WYSTEPOWALO TO TAKZE U MNIE W WINDOWSIE, NIE TYLKO W GRACH

B) WYSTĘPOWALO KILKA RAAZY NA MIESIĄC (TO MIGANIE)

c) DIODA OD MONITORA SIE CIAGLE SWIECILA, BYLA ZIELONA, TYLKO MRUGAL EKRAN < ALE DIODA CIAGLE ZIELONA

 

NIE WIEM JAK U CIEBIE, OPISZ

 

POZA TYM, WYMIANA MONITORA POMOGŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

99%,ze to monitor a nie karta graficzna.Monitor ma takie jazdy.Przynies karte do jakiegos kolegi to zobaczysz,ze bedzie wszystko dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Tweakowiczów.

Mój problem jest co najmniej dziwny. Na pewno wielu z was spotkało się z czymś takim ale ja niestety nie.

Po zainstalowaniu gry, np: Fifa2002 nie widzę piłkarzy (same numery koszulek);

Carmageddon2000 (mój samochód ma tylko przód i światła wsteczne).

Nic nie mogę zrobić: odinstalowywałem i instalowałem na nowo stery do grafiki- na nic.

Nadmienię, że korzystam z GF2Pro 64Mb/128bit. Próbowałem również GF4mx440se.

Dalej to samo. Nie wiem już co zrobić. Podejrzewam, że może mieć to związek z DX (karty obsługują 7.0 a ja mam zainstalowany 8.1.

Bardzo proszę o ewentualną pomoc i zgóry za nią dziękuję.

Pozdrawiam

Edytowane przez kilerpizza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Boze czlowieku, jak nie masz pojecia o problemie to sie w ogole nie odzywaj. PS 2.0 i Carmageddon??

 

Odinstalowales sterowniki, a co dalej? Zainstalowales drugie? Kiepski pomysl. Najlepiej formacik ;]] i najnowsze stery do tego DX9 i powinno dzialac. W sumie nie wiem po co instalowac dx9, obie gry tego nie potrzebuja, ale zainstaluj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocek podobne odczucie do postu sesq. dziub w luk. ps 2.0 :lol:

a problem glowny :arrow: probowales detonator destroyer (czy jakos tak) po odinstalowaniu? totalne wyczyszczenie z resztek poprzednich sterownikow. a alternetywne sterowniki nV? dx raczej niewiele ma tu wspolnego imo. format to ostatecznosc. trzeba najpierw powalczyc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrr...

Zainstalowałem nowe stery (7.84) i nić.

Starsze (6.93) dalej [gluteus maximus].

Bardzo chciałbym uniknąc reinstalacji, ale obawiam się, że to jednak konieczność.

Jakby ktoś jeszcze opracował inne wyjście to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie, pomocyyyy!!! Nie moge w nic grac. Wszedzie mam szachownice na ekranie.Ale po kolei...

 

Pewnego sympatycznego dnia gram sobie w Need4Speed:Underground2, az tu nagle zaciemnienie na monitorze. Zero reakcji kompa, a po chwili samoczynny reset. Wkurzylem sie, ale zaskoczony tym nie bylem, poniewaz samoczynne resety sporadycznie zdarzaly mi sie kiedy gralem w Vice City. No nic pech pomyslalem sobie. Ale prawdziwy pech mial dopiero nastapic. Oto wlaczam NFS:U2, a tu migajaca szachownica nalozona na ekran. Niestety w kazdej kolejnej grze to samo (a mam ich sporo). Jedynie dwywymiarowe Knights & Marchants chodzi normalnie. :mur:

 

Pomozcie bracia i siostry. Nie mam pojecia co sie moglo stac.Probowalem instalowac directx jeszcze raz, ale stwierdza, ze juz go mam i koniec.

 

Bede wdzieczny za wszelka pomoc

 

Na dole zamieszczam 2 pliki z przykladami jak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że coś masz z kartą graficzną. Jeśli komp na którym się to dzieje, to komp z podpisu to napewno (chyba że ostry przypadek) winą nie jest zasilacz. Spróbuj :

 

1) Sprawdzić czy karta jest dobrze włożona do slotu pci-e.

2) Jeśli karta ma dodatkowe zasilanie - sprawdź czy dobrze jest włożone.

4) Sprawdź czy chłodzenie na karcie jest dobrze zamontowane.

3) Karta byłą podkręcona ? Jeśli tak odkręć, jeśli nie to zaniż jeszcze bardziej taktowania.

4) Spróbuj zmienić detonatory na starsze/nowsze.

 

Może karta Ci pada, jak nic z wyższych rozwiązań Ci nie pomoże to oddaj karte na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja stawiam tylko na 2 przypadki.Pierwszy to to,ze chlodzenie Ci sie odczepilo od karty,a 2 i ten stawiam na 70%,ze padl Ci zasilacz.Przyjdz z karta gdzie indziej a zobaczysz ze bedzie dobrze,albo niech ktos przyjdzie do Ciebie z zasilaczem i zobaczysz,ze mam racje.Koles mial podobny przypadek.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wie jest tak:

Chodzi o komputer z podpisu

 

1) Z tego co ogladalem karta w slocie PCI-E siedzi dobrze

2) Karta nie ma dodatkoego zasilania (zaleta PCI-E)

3) Innego chlodzenia niz fabryczne nie montowalem i nie wyglada na to zeby sie odczepilo (zreszta temp. jest

w normie)

4) Karta nie byla podkrecana

5) Instalowalem juz nowsze sterowniki, sprobuje jeszcze ze starszymi i dam znac

 

Z wlozeniem u kogos karty bedzie problem, bo nie mam nikogo kto ma pci-e. Latwiej bedzie z zasilaczem, ale tu mam pytanie:

Czy zeby sprawdzic grafike moge podlaczyc tylko plyte glowna (20 lub 24pin ATX) pod inny zasilacz, a cala reszte zostawic na swoim? Chodzi o to zeby wszystkiego nie odlaczac i podlaczac do innego. Szczerze mowiac nigdy nie slyszalem o kompie na 2 zasialczach, ale czemu nie?

 

Kurcze mialem nadzieje,ze to raczej cos "programowo" nie gra, ze sterowniki, biblioteki directx czy cus. Bo przeciez komp dzialal i nagle sie zjebalo.

Przypomnialem sobie jeszcze, ze kilka dni przed ta awaria wyminialem chlodzenia na procku i moze wtedy cos zrobilem, ale qrde przeciez pozniej dzialal i nagle sruu. No nic

 

Troche mnie zmartwiliscie, ze to zasilka badz karta graf., co prawda wszystko na gwarancji ,ale czekac trzeba.

 

Czekam na dalsze podpowiedzi, sugestie, porady.

Wszystkim dziekuje za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze wszystko podlaczyc pod jedna zasilke i nie kombinowac ;)

1451755[/snapback]

No tak, ale czy cos by sie stalo??

 

 

Chyba zapeszylem z tymi podziekowaniami za zainteresowanie, bo cos kiepsko z nim. Uprzejmie prosze o sugestie co sie moglo stac i rady jak to naprawic.

 

Pliiiiizzzzzzz ;)

Edytowane przez casmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...