Skocz do zawartości
Szymek

Przyklejone firmowo radiatory

Rekomendowane odpowiedzi

Było to już wertowane ale nie zostało powiedziane do końca : która metoda jest lepsza na odklejenie radiatorów przyklejonych (np. ATI HERCULES)

 

1. Pozwolić się karcie jak najbardziej nagrzać i wtedy próbować zdejmować

 

2. Metoda z zamrożeniem karty w zamrażalniku (ile czasu ?)

 

Co jest lepsze ? A może jest inny sposób ?

 

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z trochę innej beczki.

Jak najlepiej (czytaj najbezpieczniej i z możliwością ewentualnego zdemontowania) założyć radiator na SB płyty głównej jeśli nie ma żadnych otworów i uchwytów wokoło chipsetu :?:

Tylko bez tekstów w stylu "przyklej na kropelke", chcę mieć możliwoś łatwego zademontowania radiatora w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z trochę innej beczki.

Jak najlepiej (czytaj najbezpieczniej i z możliwością ewentualnego  zdemontowania) założyć radiator na SB płyty głównej jeśli nie ma żadnych otworów i uchwytów wokoło chipsetu :?:

Tylko bez tekstów w stylu "przyklej na kropelke", chcę mieć możliwoś łatwego zademontowania radiatora w każdej chwili.

Polecam zastosowanie taśmy termoprzewodzącej od Rosia, świetnie trzyma a na dodatek można bezproblemowo zdjąć :arrow: Giełda::Sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tylko bez tekstów w stylu "przyklej na kropelke", chcę mieć możliwoś łatwego zademontowania radiatora w każdej chwili.

wbrew twojej opinni klejenie na kropelke niejest takim glupim rozwiazaniem. pod jednym warunkiem - nie przesadzac z iloscia kleju (no chyba ze masz zamiar machac karta/plyta/czymkolwiek trzymajac za przyklejony radiator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij ze cos wyrwiesz na tasmie :lol: Jak bedziesz chcial oderwac radiator, wystarczy ze pokrecisz radiatorem i samo zejdzie :idea: Najlepsze jest to ze na chipie nie zostanie nawet maly slad :arrow: moim zdaniem to ogromna zaleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...