Skocz do zawartości
mosciu22

Thorton z zablokowanym mnożnikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

tak, niestety nie mogę zmienić na żaden inny mnożnik niż 12.5 - czyli default dla tego proca

no to moze miales pecha i trafiles na egzemplarz zablokowany :evil: ale proponuje ci sprawdzic jeszcze na innej mobo bo moze to wina twojej plytki, moze jej cos poknocilo sie z mnoznikiem. A tak OT: updateowales biosa??? Moze zle ci wykrywa tego proca i przez to takie jazdy sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety musze Cię zmartwić. Mam Thortona z tej samej serii i mnożnika też nie mogę zmienić :(

Mam płytkę gigabyteGA-7N400

Jeśli ktoś zna sposób na jego odblokowanie to proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, poszukajcie mojego postu tutaj i tam dalem link gdzie opisuja takie same przypadki.

 

Powoli beda sie konczyc dzikie procki :/

 

Ps. sorka ze w dwoch tematach to samo, jak cos to jeden post moge skasowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety musze Cię zmartwić. Mam Thortona z tej samej serii i mnożnika też nie mogę zmienić :( 

Mam płytkę gigabyteGA-7N400

Jeśli ktoś zna sposób na jego odblokowanie to proszę o pomoc!!!

no to jak widac okazuje sie ze sa thortrony z zablokowanymi mnoznikami (zreszta zawsze takie proce sie trafialy) na to raczej nic nie poradzicie no chyba ze jakis unlock mnoznika :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to prawda ostatnio też miałem do czynienia z thortonem i miał zablokowany mnoznik na 100% i nie ma co wymyślać w srode sprawdze jeszcze reszcze tych thortonków ale jak to sie bedzie powtarzać to trza bedzie uważać zeby sie nie wkopać w jakiegoś z zablokowanym mnożnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to prawda ostatnio też miałem do czynienia z thortonem i miał zablokowany mnoznik na 100% i nie ma co wymyślać w srode sprawdze jeszcze reszcze tych thortonków ale jak to sie bedzie powtarzać to trza bedzie uważać zeby sie nie wkopać w jakiegoś z zablokowanym mnożnikiem

jak to bedzie sie powtarzac to trza sobie jakiegos porzadnego co sie dobrze @ bo nie wiadomo jak bedzie moze skoncza sie proce AMD z odblokowanym mnoznikiem ?! :( :( :( :( :evil: :evil: dobrze ze jest jeszcze fsb :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ŻADNYCH WIDOCZNYCH RÓZNIC MIĘDZY ZABLOKOWANYM THORTONEM/BARTONEM A NIEZABLOKOWANYM... PO PROSTU 1 WIELKIE G.. OD 40 (41) TYGODNIA NA WSZYSTKIM

Uh, zaczyna sie robic nieciekawie z tymi procami. Co ich ruszylo zeby tak zrobic. AMD >> fuj, fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD wogole sie nie sprzedaje poza Europa Srodkowa i wschodnia.

W Stanach wiekszosc nawet tej firmy nie zna. Taki jest fakt i nie ma co patrzec, ze 90% ludzi na tym forum posiada wlasnie procki z tej firmy.

Gwoli scislosci - kupuje za niedlugo AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD wogole sie nie sprzedaje poza Europa Srodkowa i wschodnia.

W Stanach wiekszosc nawet tej firmy nie zna. Taki jest fakt i nie ma co patrzec, ze 90% ludzi na tym forum posiada wlasnie procki z tej firmy.

Gwoli scislosci - kupuje za niedlugo AMD.

hyhy a mnie lazi po glowie ostatnio przesiadka na Intela ale chyba jednak zostaje dalej wierny AMD jakos lubie ta firme :lol:w sumie dlatego mam co mam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...