Skocz do zawartości
yotomeczek

Abit NF7-S i fsb 260 ... niestety nie mój

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo duzo zalezy od proca u mnie przed L12 mod proc nie chcial leciec powyzej fsb 220mhz nie mowiaz juz o czestotliwosci 2100mhz i wyzej teraz smiga na fsb 235 (tyle ze pamieci nie wydalaja) malo tego latal na fsb 225 przy czestotliwosci 2125 mhz :)) nie mowiaz juz wogole o uzywniu nizszego vcore przy tych samych czestotliwosciach co przed L12 modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie sie czym podniecac, jade teraz na 250 przy VDD 1,8V synchro(dopiero 1 dzien i nie wiemjak ze stabilnoscia). Mialem 2 Abity i w porownaniu do EPoXa to sa cienkie.

no wiesz epox 8rda3 ma lepsze zasilanie +12V co pozniej przeklada sie na wyniki w o/c czy abity sa cienkie hmm.. chyba nie pamietasz pierwszych rev 8rda3 :? :lol: poza tym duzo zalezy od szczescia tzn. na jaki egzemplarz trafisz. Gwarantuje Ci ze znajde takiego epoxa ze zmienisz zdanie ;) :D. Wiele osob smiga na fsb 240+ na nf7(s) z vdd=1.7v. U mnie blokada sa pamieci bo przy 235mhz wymiekaja i nie mam pojecia ile ta plyta moze pociagnac jednak nie zmienia to faktu ze jestem z niej bardzo zadowlony. Chociaz wczesniej mialem Epoxa 8rda i rowniez nie narzekalem jednak do abita musi sie umyc 8) (to tak moim zdaniem :) )) A tu moze cos na obrone abita ;)

pzdr

Lagier

 

OT:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...