Skocz do zawartości
RadeX

Pit Bull mod

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba napisać, żeby było fajnie i młodzieżowo? Aha, już wiem:

 

Fajnie zmodowana buda, podoba mi się LOL.

 

Dobrze, dobrze? Powiedzcie, że dobrze, tak bardzo chcę być czil i kul :>

2- za innowacyjność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba napisać, żeby było fajnie i młodzieżowo? Aha, już wiem: 

 

Fajnie zmodowana buda, podoba mi się LOL.

 

Dobrze, dobrze? Powiedzcie, że dobrze, tak bardzo chcę być czil i kul :>

2- za innowacyjność.

Jonas daj se siana juz ok :?: Zaczynaja mnie juz w**** twoje glupie posty i idiotyczne poczucie humoru :!:

 

Wracajac do tematu :

Mi sie podoba, a najwazniejsze, ze podoba sie tworcy bo to on ja zrobil wedlug swoich upodoban. Na pewno z biegem czasu bedziesz jeszcze cos modyfikowal powodzenia... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziboss, mój luby - jeśli ciebie wkur...eee denerwują moje posty, to jest twój problem, a nie mój, n'est pas? Powiedziałbym ci, co i gdzie możesz sobie zaaplikować, ale nie czas i miejsce po temu.

Ajdaho - cytatem się posłużę: "przepraszam że na ciebie nakrzyczałem, przepraszam za te grzyby", naprawdę bardzo ładne masz pudełko na komputer. Poniechajmy się, kupimy sobie po lizaku i wszystko będzie cacy.

 

Dżizes Krajst, przyszli mężczyźni też mają PMS? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziboss, mój luby - jeśli ciebie wkur...eee denerwują moje posty, to jest twój problem, a nie mój, n'est pas? Powiedziałbym ci, co i gdzie możesz sobie zaaplikować, ale nie czas i miejsce po temu.

Ajdaho - cytatem się posłużę: "przepraszam że na ciebie nakrzyczałem, przepraszam za te grzyby", naprawdę bardzo ładne masz pudełko na komputer. Poniechajmy się, kupimy sobie po lizaku i wszystko będzie cacy.

 

Dżizes Krajst, przyszli mężczyźni też mają PMS? :>

I kolejny dowod jakim jestes imbecylem sorry ale musialem to napisac Stary ile Ty masz lat 14-16 :?: (nie urazajac tych co tyle wlasnie maja) Twoje posty nic nie wnosza jedynie zasmiecaja to super forum a takich jak Ty powinno sie eleminowac :!: A jezeli cos Ci sie nie podoba (w tym przypadku ten mod) to napisz to po ludzku, a nie jakies debilne teksty piszesz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba napisać, żeby było fajnie i młodzieżowo? Aha, już wiem: 

 

Fajnie zmodowana buda, podoba mi się LOL.

 

Dobrze, dobrze? Powiedzcie, że dobrze, tak bardzo chcę być czil i kul :>

2- za innowacyjność.

a to pogrubione to co to jest :?: normalna i inteligentna wypowiedz zdrowego czlowieka :?: Chyba nie :(

Co do modu to przydalo by sie moim zdaniem oswietlenie przodu budy diodami, oczywiscie ultra niebieskimi :) Taka moja mala skromna propozycja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dowod jakim jestes imbecylem sorry ale musialem to napisac Stary ile Ty masz lat 14-16 :?: (nie urazajac tych co tyle wlasnie maja) Twoje posty nic nie wnosza jedynie zasmiecaja to super forum a takich jak Ty powinno sie eleminowac :!:  A jezeli cos Ci sie nie podoba (w tym przypadku ten mod) to napisz to po ludzku, a nie jakies debilne teksty piszesz :!:

Rozumiem, że tak ma wyglądać normalna odpowiedź? Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dowod jakim jestes imbecylem sorry ale musialem to napisac Stary ile Ty masz lat 14-16 :?: (nie urazajac tych co tyle wlasnie maja) Twoje posty nic nie wnosza jedynie zasmiecaja to super forum a takich jak Ty powinno sie eleminowac :!:  A jezeli cos Ci sie nie podoba (w tym przypadku ten mod) to napisz to po ludzku, a nie jakies debilne teksty piszesz :!:

Rozumiem, że tak ma wyglądać normalna odpowiedź? Litości.

Pisze poraz ostatni bo nie bede zasmiecal forum :) Po twoich wypowiedziach niestety tylko takie nasuwaja mi sie wnioski i prosze Cie nie wykrecaj sie (chodzi mi o twoja powyzsza wypowiedz) bo juz wystarczajaco sie zblazniles :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dowod jakim jestes imbecylem sorry ale musialem to napisac Stary ile Ty masz lat 14-16 :?: (nie urazajac tych co tyle wlasnie maja) Twoje posty nic nie wnosza jedynie zasmiecaja to super forum a takich jak Ty powinno sie eleminowac :!:  A jezeli cos Ci sie nie podoba (w tym przypadku ten mod) to napisz to po ludzku, a nie jakies debilne teksty piszesz :!:

Rozumiem, że tak ma wyglądać normalna odpowiedź? Litości.

myslisz ze twoje wypowiedzi sa normalne JONASIE zwany NIEZROWNOWAZONYM

ubzdurales sobie ten pseudoFrojdowski(frajerowski?)styl i walisz glupa , koziol ci nie beczy wiec pewnie dlatego taki apetyt na NEKTAR VAGINALNY zadzwon do mamy na 0700-...-...(pelnego numeru nie podaje -ustawa o ochronie danych osobowych)to ci moze wyjasni czy jest cos takiego wogole

pochwal sie swoimi osiagnieciami i wtedy krytykoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie.... odczepcie sie od Jonas'a jego teksty sa bardziej kreatywne, niz ten mod ktory mozemy tu obejzec....

Forum nie jest po to zeby wszyscy koniecznie zachwycali sie tym co sie pokaze.... trzeba umiec przyjac takze troche slow krytyki...

 

a prawda jest taka, ze modding stal sie juz zbyt popularny i wyciecie okna, wstawienie katody i kolorowego wiatraczka nikomu nie imponuje... teraz trzeba sie wykazac naprawde czyms wielkim i innowacyjnym zeby zebrac naprawde solidna pochwale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem - "jonas" odmienia się po polskiemu, zatem będzie "jonasa", bez apostrofu. Merci.

Ajdaho - ależ oczywiście, cokolwiek tylko chcesz. Niezaprzeczalnie. W rzeczy samej. Naturalnie. Bezsprzecznie. Tak. Zaiste. Niewątpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie.... odczepcie sie od Jonas'a jego teksty sa bardziej kreatywne, niz ten mod ktory mozemy tu obejzec....

Forum nie jest po to zeby wszyscy koniecznie zachwycali sie tym co sie pokaze.... trzeba umiec przyjac takze troche slow krytyki...

 

a prawda jest taka, ze modding stal sie juz zbyt popularny i wyciecie okna, wstawienie katody i kolorowego wiatraczka nikomu nie imponuje... teraz trzeba sie wykazac naprawde czyms wielkim i innowacyjnym zeby zebrac naprawde solidna pochwale...

niech krytykuje ,niech powie co nie tak co trzeba poprawic itd. itp. ale niech nie robi z siebie idioty , zobacz sam taki wielki cwaniak taki ''madry'' , ''oczytany'' , ''medialny'' :lol: a jak mu kto odpowie to juz konczy sie ta madrosc i normalnie gada , co to znaczy ? klijent ma pare gotowych formulek i tyle ,a ty tu o kreatywnosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie.... odczepcie sie od Jonas'a jego teksty sa bardziej kreatywne, niz ten mod ktory mozemy tu obejzec....

Forum nie jest po to zeby wszyscy koniecznie zachwycali sie tym co sie pokaze.... trzeba umiec przyjac takze troche slow krytyki...

 

a prawda jest taka, ze modding stal sie juz zbyt popularny i wyciecie okna, wstawienie katody i kolorowego wiatraczka nikomu nie imponuje... teraz trzeba sie wykazac naprawde czyms wielkim i innowacyjnym zeby zebrac naprawde solidna pochwale...

Tylko jezeli Jonas jest taki madry i jego wypowiedzi tak na Ciebie wplywaja to niech zaprezentuje moze swoj mod :?: Wtedy go ocenimy i powiemy co on umie zrobic bo narazie umie sie tylko napieprzac... Ide spac jutro kuzynowi formata trzeba zrobic :? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho - idź ty lepiej spać :>

Maziboss - roger that, over & out.

co juz kompletny koniec z Frojdowszczyzna ? :lol: :lol:

wydaje mi sie iz powinienes udac sie do psychiatry bo wyczuwam u ciebie oznaki ciswestytyzmu 8)

nie chcialem sie wtraca ale jednak to zrobie :?

generalnie to sie od siebie nie roznicie, ajdaho, maziboss . problem macie tylko taki ze jonas nie potrzebuje inwektych uwazanych powszechnie za obrazliwe zeby wyrazic swoja dezaprobate, czy to w stosunku do czyjegos pomyslu/pracy/wykonania czy do osoby z ktora, nazwijmy to "wymienia poglady". natomiat wy szczerze mowiac zachowujecie sie jak dzieci z piosenki kuby sienkiewicza, dla ktorych nie liczy sie nic poza wlasnym dobrym samopoczuciem. troche kultury i tole...tfu ... wyrozumialosci.

 

to jest moja opinia, jesli sie ktos nia nie zgadza to jego problem.

 

p.s. na zaczepki nie odpowiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medialny i mądry cwaniak jonas pokaże swój mod, jak medialny i mądry cwaniak jonas go skończy. A że się komuś tam nie spodoba to cóż, bywa. Nawet najlepsza ladacznica nie każdego zadowoli :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady... ja jego teksty czytam z przyjemnoscia... a pisze naprawde raczej nie malo... wiec wnioskuje ze gotowych formulek raczej nie ma. A co to czy on cos zmodowal ma do tego ze zjechal ten mod... poprostu wyrazil swoja opinie. Nie ma zasady, ze ten co nic nie zmodowal nie moze oceniac innych modow... SORRY...

 

And I'm fed up with this fckn shit "najwazniejsze zeby ci sie podobalo"... gowno prawda !!!!! nie ma galerii z modem gdzie ktos by czegos takiego nie napisal..... bez przesady... jak nasram do budy i bedzie mi sie to podobalo to czy bedzie to dobry mod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medialny i mądry cwaniak jonas pokaże swój mod, jak medialny i mądry cwaniak jonas go skończy. A że się komuś tam nie spodoba to cóż, bywa. Nawet najlepsza ladacznica nie każdego zadowoli :>

Bede czekal i wcale nie oznacza to ze go zle ocenie :) Ja juz tez swojego koncze tylko musze zalatwic jeszcze cyfrowke :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medialny i mądry cwaniak jonas pokaże swój mod, jak medialny i mądry cwaniak jonas go skończy. A że się komuś tam nie spodoba to cóż, bywa. Nawet najlepsza ladacznica nie każdego zadowoli :>

ja oczywiscie juz sie doczekac nie moge , a to z tego powodu ze chcial bym zobaczyc jak bedzie wygladac buda doskonala , bo zakladam ze ktos tak wyspecjalizowany w krytyce innych wykona bude cud, taka medialna ze az

 

ps. jesli ktos z zalozenia chce gnebic innych musi sie liczyc z glosem sprzeciwu . no moze nie tak ''inteligentnego '' jak teksty jonasa , ktore napewno wielu uzna za populistyczne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly , jak sie malpe nauczy tanczyc to nie kazdemu musi sie podobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DŻIZAS !!! - ludzie - czy Wy nie znacie umiaru w tych swoich klotniach ?? - chyba tutaj o cos innego chodzilo niz texty jonas'a - chyba tutaj chodzilo o skomentowanie czyjegos moda ? :?

 

standardowy mod...nic dodac nic ujac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowy mod...nic dodac nic ujac ...

i tyle wystarczylo , a teraz to poczekam zprzyjemnoscia na mod w wykonani jednego pana :wink:

mam nadzieje ze go zobacze jeszcze w tym roku , jesli mozna to prosil by o info na priva co bym tego cudu nad wisla nie przegapil

pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...