Skocz do zawartości
GoX

jaki sprzet...pomozcie...pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym wg mnie teraz oplaca sie kupowac tylko bartona 2500+ bo roznica cenowa miedzy nastepnymi jest ogromna a taki bartonek narazie wystarczy a potem za jakis czas inne bartony potanieja i tanim kosztem wymienimy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wierwsze napewno nie kupie 2500+ bo 2600+ jest drozszy jedynie o 50zl choc najprawdopodobniej kupil bym 2700+. Po drugie tak jak juz napisalem wyzej pentium raczej bije na glowe athlona, roznica jest dosc duza jesli chodzi o 3000+ i p4 3ghz, w przypadku 2500+ jest on nieznacznie gorszy od swojego odpowiednika(P4 2,53ghz) i wypada troche gorzej od P4 2,40ghz. Wiec jak widac niesamowita wydajnoscia niezbyt moga sie pochwalic, z tad pomysl o zakupie pentiuma, ale jeszcze sie zastanawiam. Tak poza kolejnymi postami ze lepiej kupowac bartona chcial bym sie dowiedziec jaka plyte najlepiej bylo by wybrac pod p4 3ghz na fsb 200mhz? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci radza, a Ty dalej swoje...

Najlepiej kupic najslabsze modele z danej serii, gdyz najlepiej sie podkrecaja. Ale jak nie chcesz podkrecac, to bierz model o wyzszym oznaczeniu. Mozesz mi podac linki do tych testow pokazujacych miazdzaca przewaga P4 nad Athlonem XP (sadze, ze sie napatrzyles na testy polegajace na jalowym przetewarzaniu danych).

Co do Bartona - za duzo nizsza cene uzyskach podobna wydajnosc do P4, a zaoszczedzona kase wlozysz w inne komponenty systemu, uzyskujac ostatecznie wyzsza wydajnosc

 

Natomiast z plyt glownych pod P4 polecilbym Asus P4P800 lub P4C800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast z plyt glownych pod P4 polecilbym Asus P4P800 lub P4C800

ASUS P4C800 i875 S478 FSB800 DualDDR SerialATA RAID USB2.0 Sound 6ch GbLAN ATX 785zł & Intel Pentium 4 3.0 GHz 1400zł 8O

 

IMHO to sie nie kalkuluje cena/jakośc w porownaniu do AMD no ale jak ktos lubi miec zamiast 200fps'ow 300 to juz not maj biznes :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast z plyt glownych pod P4 polecilbym Asus P4P800 lub P4C800

ASUS P4C800 i875 S478 FSB800 DualDDR SerialATA RAID USB2.0 Sound 6ch GbLAN ATX 785zł & Intel Pentium 4 3.0 GHz 1400zł 8O

 

IMHO to sie nie kalkuluje cena/jakośc w porownaniu do AMD no ale jak ktos lubi miec zamiast 200fps'ow 300 to juz not maj biznes :lol: :D

Rzeklbym zamiast 200 215-220 fps - wiekszego zysku nie spodziewalbym sie (oczywiscie porownujac porownywalne procki a nie 3.0 GHz z 2500+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link jest ponizej:

http://www.tomshardware.com/cpu/20030210/b.../barton-14.html

 

A tak swoja droga to mowie ze sie zastanawiam. P4 jest faktycznie za drogi zwlaszcza ze mysle o radeonie9800. Tak wogole to jego cena prawie nie drgnela od roku bo wkoncu to radek9700pro z tym ze nawet troche od niego gorszy. No wiadomo ze proce z poczatku serii kreca sie najlepiej, wiec ile mogl bym srednio wykrecic na zwyklym chlodzeniu powietrznym z takiego 2500+, 2800+, 3000+ a ile z P4 3ghz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do atrykłów na toms hardware.... ściągnołem sobie film jak palą procesory AMD a procesory INTELA nawet 40*C po zdjęcu radiatora nieprzekroczyły :lol: :lol: :lol: :lol: ktoś hce ten filmik :?:

 

prosze bardzo ..::lol::..

 

 

pozatym zwrucie uwage jak oni tą srebrną pastą wysmarowali procka :lol: :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem w czym kolega ma problem , ja bym bral to co proponuje GRINCH to jest niezla maszynka ktora starczy napewno na dlugo ,moze zamiast 300 fps bedziesz mial 270 (no 250)ale czy to sprawia ci tak wielka roznice ?

pozostaly chajc wloz w sakrpete i zamuruj w scianie ,beda za rok o wiele wiecej warte niz sprzet na ktory je wydasz dzisiaj , wtedy se zmodyfikujesz kompa i bedzie lux (podejzewam ze za rok to ten chajc dolozysz do tej mobo i proca co dzis kupisz i bedziesz smigal na AMD 64 4000wzwyz +mobo wypupiste)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaly chajc wloz w sakrpete i zamuruj w scianie ,beda za rok o wiele wiecej warte niz sprzet na ktory je wydasz dzisiaj , wtedy se zmodyfikujesz kompa i bedzie lux (podejzewam ze za rok to ten chajc dolozysz do tej mobo i proca co dzis kupisz i bedziesz smigal na AMD 64 4000wzwyz +mobo wypupiste)

Z tym upgradem to nie bedzie tak latwo, bo za rok bedziemy mieli poza nowymi plytami i procesorami 64bit, takrze nowe pamieci DDR 2 i gniazda PCI Express zamiast AGP. Mozliwe jest takrze wejscie nowego standardu budowy plyt - BTX, czyli obudowa tez do wymiany. A inwestowanie w stara technologie to bedzie jak kupowanie dzis pamieci SDRAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 tys. na samego kompa to i dużo i mało. Z reguły średnio jest to 3 tys bo wydawanie większej kasy się poprostu nie kalkuluje chyba że ktoś nie ma co robić z pieniędzmi , ale wtedy to 5 koła jest śmieszną sumą bo tyle możesz wydać na procesor i kartę grafiki i już po kasie - na resztę zabraknie.

 

Nie wiem czemu upierasz się przy najwyższych modelach, które są za drogie i w dodatku już wyżyłowane wydajnościowo i za wiele wiecej w domowych warunkach ich nie podkręcisz.

 

Przecież koledzy mówili że najlepiej opłaca się brać najniższe modele z rodziny czyli Bartona 2500+(~400zł) a jeżeli chodzi o intela to P4 2,4c (HT800) ~890zł albo 2,6c ~920zł oba spokojnie wykręcą się do ich najwydajniejszych odpowiedników czyli AXP 3200+(~1500zł) i P4 HT 3,2 (~1990zł), a nawet więcej (poczytaj trochę forum) a są kilka razy tańsze.

 

Przy okazji wychodzi niezły numer z cenami. W siriusie AMD AXP 3,2 barton kosztuje 2350zł podczas gdy w tym samym sklepie A64 3200+ kosztuje 1999zł dobre co.(w komputroniku a64 3200+ kosztuje 2186zł). Jednocześnie w siriusie za P4 HT 3,2 krzyczą sobie 3199zł podczas gdy w Komputroniku jest za 2155zł !! widać co niektórzy nie zaktualizowali cen.

 

a jak chcesz jeszcze lepsze ceny to patrz tutaj

http://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalo...oduktow&v=v&i=4

 

A jak już naprawdę uparłeś się żeby wydać kasę na procesor z górnej półki to kup sobie Athlona 64 3200+ ~1999zł

___________________________________________________

 

oki to składamy kompa

 

MSI K8T800 Neo FISR2 + Athlon 64 3200+ 2555złhttp://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalog_produktow&v=d&i=798

 

Radeon 9800 non pro od HERCULESA - za jakieś 1550zł

http://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalo...uktow&v=d&i=652

- poczytaj na forum jak się pięknie kręci - spokojnie osiągająć zegary wersji PRO i znacznie większe a oszczędzasz jakieś 500zł bo hercules 9800 pro to wydatek 2080zł

 

jeżeli chłodzenie powietrzem to oczywiścicie ZALMAN 7000 Cu dostępny i na platformę intela i na AMD ok 199zł cicho i wydajnie

 

zasilacz ze stajni Chiefteca od 199zł 360Watt do 309zł - 420 Watt

 

do tego pamięci

TwinMOS Twister 1 GB (2 x 512 MB) 466 MHz Dual-Channel Kit BOX - 1320zł http://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalo...uktow&v=d&i=935

 

już przekroczyliśmy sporo te 5000zł

2555 + 1550 + 199 + 309 + 1320 = ~ 6000zł a jeszcze parę rzeczy nam brakuje.

 

czy nie lepiej kupić:

 

AXP barton 2500+ 400zł którego wykrecisz spokojnie do 3200+

cooler ZALMAN 7000 Cu -199 zł

płyta. Abit NF7-S v. 2.0 -490zł

pamieci TwinMOS Twister 1 GB (2 x 512 MB) 466 MHz Dual-Channel Kit BOX - 1320zł

zasilacz HPC-420-302-DF - 309zł

Radeon 9800 non pro Hercules 1550zł

dysk jeżeli cichy to np Barracuda VII 120 GB S-ATA 520zł

http://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalo...uktow&v=d&i=431

(ale dysk to już każdy ma swoje preferencje

ciekawą propozycją jest też

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8892 ale zaraz posypią się komentarze że to samsung itd.

 

razem zł 4788zł plus zostało parę grosza na nagrywarkę, cd i jakieś drobiazgi. 5000zł można wydać dobrze albo źle, ale na pewno można wydać szybko bo jak widac po dówch powyższych przykladach nie jest to jakaś powalająca suma.

 

A nie lepiej kupić tańszego kompa a przyokazji porządny monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Athlon 64 za 2k0 PLN nie obsluguje Dual Channel wiec mozna kupic jedna kostke. Obsluga DC jest w FX.

to wiem, ale mi chodziło o posiadanie 1GB ramu niż smiesznego dualchanel. Mój krytyczny stosunek do tego wynalazku pod AXP już nie raz wyrażałem na tym forum więc to że A64 ma pojedynczy kontroler pamięci wcale mnie nie martwi. wolę A64 3200+ z pojedynczym kontrolerem niż AXP 3200+ z dualDDR. porównania wyników obu procków są raczej znane więc nie musze się nad tym rozwodzić.

 

A dlatego poleciłem od razu dwie kostki bo zakup ich w komplecie to wydatek 1320zł podczas gdy pojedyncza kostka TvinMOS Twister 512 PC466 to koszt 740zł x 2 = 1480zł

 

oczywiście przecież może kupić tylko 512MB i zostanie jeszcze więcej kasy na jakieś dodatki do tego konfigu co podałem. Ale przecież miałto być wypasiony pececik :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie upieram sie tak strasznie, w sumie to masz racje. Chodzi tylko o to ze ja juz w zeszlym roku mialem kupic kompa i okazuje sie ze kupil bym dokladnie takiego samego jakiego teraz mi polecacie i do tego prawie w tej samej cenie. Bo chcialem kupic p4 2,40 + radeon9700pro ... wiec troche mnie to denerwuje ze rok pozniej mam kupowac doklanie tego samego kompa. A tak pozatym to wystarczy mi jak kupie proca, ramy, plyte, grafe i obudowe reszte( mooze, dysk i nagryware mam) to zawsze zaoszczedze ponad te 1000zl. Ale faktycznie nie oplaca sie kupowac na sile byle najleprze...no chyba ze kupil bym athlona64 ale ponad 6tys. nie wydam na kompa. No dobra ale chcial bym sie dowiedziec jeszcze jak wyglada sprawa z ramami? Bo w sumie wystarczy mi 512 a reszte kasy moge wydac na radeona9800pro ktore zaczynaja sie od 1700zl, wkoncu jego tez mozna podkrecic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co konkretnie w sprawie pamięci RAM Cię interesuje?? Standardem jest obecnie 512 MB ram, a skoro procesor ma działać na FSB 200 to wiadomo że formalnym minimum to pamięci PC 400. Oemowe kosztują ~370, markowe więcej czasami znacznie więcej:

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?c=katalo...oduktow&v=v&i=6

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=1817

http://www.sirius.pl/index.php?sid=1&mcid=1&scid=11

 

 

co do kupna 9800 PRO to moim zdaniem nie ma sensu przepłacać i 9800 starczy, a potencjał overclockerski ma

 

zresztą na wszystko co Cię interesuje znajdziesz wiele informacji na tym forum.

dla przykładu kilka wątków o R9800

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=50703

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=50255

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=495...light=pami%EAci

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=475...light=pami%EAci

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=493...light=pami%EAci

 

o dobrych pamieciach i kręceniu Bartona 2500+ jak i P4 2,4c znajdziesz też bardzo dużo informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym upgradem to nie bedzie tak latwo, bo za rok bedziemy mieli poza nowymi plytami i procesorami 64bit, takrze nowe pamieci DDR 2 i gniazda PCI Express zamiast AGP. Mozliwe jest takrze wejscie nowego standardu budowy plyt - BTX, czyli obudowa tez do wymiany. A inwestowanie w stara technologie to bedzie jak kupowanie dzis pamieci SDRAM.

Jeżeli ja bym tak myślał to bym nigdy komputera nie kupił :lol: by bym mówił że za rok kupie sobie zdecydowanie lepszy sprzęt, za tą samo cenę, ale tak można w nieskończoność :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pamieci to oczywiscie PC-400 no i chyba najleprze byly by Kongstona? Z tym ze zwykle 512 Kingstona kosztuja 440zl ale niby jakies do overclockingu Kingston HyperX 512 MB 400 MHz BOX kosztuja juz 620zl! Z kad ta roznica? i czy oplaca kupic sie te drozsze? Tak pozatym na jakich plytach mozna zamontowac pamieci z 433Mhz? Bo nawet plyta MSI dla najnowszego Athlona64 nie daje takiej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podczepię:

Też akurat mam ten sam problem tyle, że do jutra mam mieć gotowy zestaw :) Oto moja mała propozycja ;) Prosiłbym o poprawki…najlepiej byłoby gdyby wyszło trochę taniej :|

 

Płyta główna: Abit NF7-SL 530zł

Lub

Microstar MS-6590 KT6 Delta FISZR 580zł

Procesor: Barton 2600 XP OEM + Zalman CNPS6000-ALCU 126zł

Pamięć: Kingstone PC 400 214zł

Karta Graficzna: Radeon 9500 Pro 128Mb (nie wiem jaka firma) ok.950zł

HDD: WD Ca.120GB 530zł lub WD Ca.120GB (S-ATA) 543zł lub Barracuda ST3120 470zł

Karta dźwiękowa: Creative Audigy 2 OEM 340zł lub Audigy MP3 + BOX 209zł

FDD: Samsung 40zł

CD: CDR LiteOn 52x32x52 BOX 101zł

DVD LiteOn HD 166S 162zł

Obudowa: Jakąś fajną…co proponujecie?? ;)

Mysz i klawka: Zwykłe :/

 

Monitor:

Sony HX73S albo 17" iiyama AS4332UTD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta głowna: Abit NF7-SL 530zł

procesor brał bym: Bartona 2500+

pamieci OK

k. graficzna tez ok, ja proponuje FIC'a bdb.

HDD: Western Digital 120GB 7200rpm ATA100 8MB cache

K. dzwiekowa niepotrzebna Abit posiada Soundstorma ktory moim zdaniem jest zajebisty i nie warty zmiany

FDD spox :wink:

CD i DVD spox :]

buda Chieftec + zasiłka Chieftec 360W P4 DualFAN

 

Monitor, hmmm chyba Sony ale by sie zastanawiał. Sam polecam: NEC FE791SB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym abicie tez tak jest ale jak zawsze mialem dzwiek zintegrowany to sie cos walilo :( Wiec kupilem Live! 1024 i jestem zadowolony...

PS.Czy na tej plycie jest wejscie na glosniki 5.1 ??

PSS.Na ile ten Audigy2 byłby lepszy od tej na płycie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym upgradem to nie bedzie tak latwo, bo za rok bedziemy mieli poza nowymi plytami i procesorami 64bit, takrze nowe pamieci DDR 2 i gniazda PCI Express zamiast AGP. Mozliwe jest takrze wejscie nowego standardu budowy plyt - BTX, czyli obudowa tez do wymiany. A inwestowanie w stara technologie to bedzie jak kupowanie dzis pamieci SDRAM.

Jeżeli ja bym tak myślał to bym nigdy komputera nie kupił :lol: by bym mówił że za rok kupie sobie zdecydowanie lepszy sprzęt, za tą samo cenę, ale tak można w nieskończoność :wink:

ja tak podchodze nie laduje calej forsy w kompa i dzieki temu to co dloze to moge zainwestowac jak mi komp w grach ponizej 50fps spada ,nie widze sensu ladowac kasy w kompa zeby miec zamiast 50 fps 100fps,ta roznica jak dla mnie nie jest warta ceny jaka sie ponosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym abicie tez tak jest ale jak zawsze mialem dzwiek zintegrowany to sie cos walilo :( Wiec kupilem Live! 1024 i jestem zadowolony...

PS.Czy na tej plycie jest wejscie na glosniki 5.1 ??

PSS.Na ile ten Audigy2 byłby lepszy od tej na płycie??

Zapewniam Ciebie ze nic sie nie bedzie walilo, sam posiadam identyczny chipset (soundstorm) i gra wysmienicie. A z testow ktore zostaly zrobione wynika ze Soundstorm jest porownywalny z Audigy2 wiec niewidze najmniejszego sensu kupowac dodatkowej karty. Oczywiscie soundstorm jest k. dzwiekowa 5.1 posiada na takie glosniki wyjscie jak rowniez posiada wyjscia optyczne :)

Zreszta poczytaj :) http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/154-49

 

PS. Zamiast tej dodatkowej zbednej dzwiekowki kup sobie druga kosttke ramu (256MB) i bedziesz mial wypasiorex sprzecikos :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pamieci to oczywiscie PC-400 no i chyba najleprze byly by Kongstona? Z tym ze zwykle 512 Kingstona kosztuja 440zl ale niby jakies do overclockingu Kingston HyperX 512 MB 400 MHz BOX kosztuja juz 620zl! Z kad ta roznica? i czy oplaca kupic sie te drozsze? Tak pozatym na jakich plytach mozna zamontowac pamieci z 433Mhz? Bo nawet plyta MSI dla najnowszego Athlona64 nie daje takiej mozliwosci

Chyba nie znasz firm produkujących dobry RAM. Mowia Ci cos nazwy takie jak Corsair, OCZ, Geil, Mushkin? Chcesz wyśmienity RAM - to kup te pamięci. Chcesz dobry RAM - to bierz HyperX lub TwinMOSa. Chcesz gów no a nie RAM? Bierz Kingston ValueRAM. A roznica w cenie spowodowana jest użyciem znacznie lepszych kostek (no i marżą za możliwość kupienia takiego RAMu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym upgradem to nie bedzie tak latwo, bo za rok bedziemy mieli poza nowymi plytami i procesorami 64bit, takrze nowe pamieci DDR 2 i gniazda PCI Express zamiast AGP. Mozliwe jest takrze wejscie nowego standardu budowy plyt - BTX, czyli obudowa tez do wymiany. A inwestowanie w stara technologie to bedzie jak kupowanie dzis pamieci SDRAM.

Jeżeli ja bym tak myślał to bym nigdy komputera nie kupił :lol: by bym mówił że za rok kupie sobie zdecydowanie lepszy sprzęt, za tą samo cenę, ale tak można w nieskończoność :wink:

Zle zrozumiales to co napisalem. Ja nie mowie zeby nie kupowac teraz nowych komputerow, lecz ze nie warto kupowac super drogich plyt, markowych pamieci, najlepszych kart graficznych itd z mysla ze ten sprzet starczy na lata i ewentualnie zrobi sie pozniej jakis maly upgrade (jesli ktos ma duzo pieniedzy to jego to nie dotyczy).

Dwa lata temu, we wrzesniu pojawily sie pierwsze plyty z ukladem KT266A. Jesli ktos wtedy wydal duzo kasy na jakas dobra plyte, do tego kupil sobie Durona 650 i grafike na GeForce, do tego dobrze wykonana buda to mial calkiem niezly sprzet. Po drodze mogl sobie dokupic DDR RAM az do 3 GB, procesor wymienic na XP 2600+ (266 FSB) i grafike na cos lepszego i dzis ma nadal bardzo dobry komputer.

Dzis idziesz do sklepu, kupujesz plyte, Bartona 2500+, ATI 9800PRO i tez masz super sprzet. Ale za rok pokarza sie jakies nowe gierki i pomyslisz ze czas na szybszy sprzet. I co? Athlona 3200+ (szybszych procesorow dla Socket A sie nie przewiduje) sie nie oplaci kupowac bo sie kreci tak samo jak twoj stary 2500+, mozna dokupic pamieci ale troche szkoda kasy bo DDR2 jest niewiele drozszy, a twojego starego DDR nie wlozysz do nowej plyty i sprzedac tez bedzie ciezko. Mozna zmienic grafike, ale szybkie karty AGP kosztuja tyle samo co nowe PCI Express a oferuja gorsza wydajnosc itd. Dojdziesz do wniosku ze zamiast ulepszac stary sprzet to lepiej kupic nowa plyte i wszystko na niej, ale to wiaze sie z nowa obudowa - standard BTX.

I dochodzimy do sedna sprawy, dzis wydales 5 tys zl za komp, ktory jest niewiele szybszy od tego za 2,5 tysiaca a za rok bedziesz musial znowu wydac 5 tys zl jesli bedziesz nadal chcial miec szybki komputer. Chodzi mi o to ze teraz jest zly okres do zakupu sprzetu, mamy okres przedswiateczny wiec wysokie ceny, nowy technologicznie sprzet jest juz zapowiadany ale w sprzedarzy bedzie na wiosne lub lato i troche czasu zajmie zanim dojdzie do w miare normalnych cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to coraz bardziej zniechęcam się do kupna sprzętu :| Tym bardziej, że ma mi służyć przez dobre 3 lata (no może 2 z czymś) :)

PS.Gdzie mogę dostać tego Radka 9500?? Bo tak patrze to nigdzie go nie ma :( Może jest jakies alternatywne rozwiązanie??

PSS.Dzięki przekonałeś mnie, żeby nie kupować Audigy, może zamiast niego Kingstom 256 ale tena nowy Hyper cośtam, czy lepiej 256+256?? :)

PSS. Prosiłbym o szybką odpowiedź bo muszę do 17.30 coś wybrać bo jade do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to coraz bardziej zniechęcam się do kupna sprzętu :| Tym bardziej, że ma mi służyć przez dobre 3 lata (no może 2 z czymś) :)

PS.Gdzie mogę dostać tego Radka 9500?? Bo tak patrze to nigdzie go nie ma :( Może jest jakies alternatywne rozwiązanie??

PSS.Dzięki przekonałeś mnie, żeby nie kupować Audigy, może zamiast niego Kingstom 256 ale tena nowy Hyper cośtam, czy lepiej 256+256?? :)

PSS. Prosiłbym o szybką odpowiedź bo muszę do 17.30 coś wybrać bo jade do sklepu :)

1. radka mozesz dostac w www.esc.pl, powiedz jakie masz mozliwosci w swoim sklepie to cos doradzimy

2. jesli nie bedziesz krecil to moim zdaniem kupowanie Hyperow jest zbedne, lepiej miec 512MB ramu firmy TwinMOS

3. odpowiedz masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możliwości : jest to odzdział firmy rainbown PC :| ich strona www.tanio.net ale mam z nimi znajomości i bez problemu sprowadzą od komputronika czy z innych to nie wiem :/

2.Kręcic będe...Nie po to budowałem WC aby nic z tego nie miec :)

PS.Z A64 nic by się nie dało zlożyć ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zapytaj moze da rade sprowadzic z esc.pl bo w komputroniku juz nie ma 9500pro...

2. Jak w sumie chcesz ale jak masz mozliwosc kupna TwinMOS na Winbodach to kupj beda sie dobrze krecic. Ja bym tak zrobil.

3. Z A64 hmm, to byl zart ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.XI.2003r. sklep czynny od 7.00 do 17.00 :) <- to się nazywa szczęście :roll:

1.Zapytam się

2.Tez się zapytam może wezmą razem z kartą, ale wtedy biorę 256 MB

3. Po części żart choć z drugiej strony jak mam na wydanie 5000zł to nawet realny...tyle że mi kasy szkoda na dodatkowe FPS które i tak nic nie dadzą :|

PS.Dzięki za pomoc...chyba już sobie złożyłem zestawik :)

PSS.A jakbym nie dostał tego 9500 to co byś innego radził ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...