Skocz do zawartości
Ramol

Supergrace Radeon 9100- nie moge podktęcic...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Radeona9100 64DDR o szer. mag. 128bit firmy SUPERGRACE (taka czarna z wiatraczkiem w ksztacie płomieni)+pamięci są samsunga(4ns).Korzystam ze sterowników 'Radeon Omega Drivers v2.6.22'. Pierwszą sprawą jest to że miała mieć rdzeń=250 i pamięć=250(lub wiecej?) natomiast w rzeczywistosci ma r=250 p=200.Jak chce ją podkręcić nawet o 20mhz to 3dmark2001se wiesza sie.Czy to moze byc wina biosu czy taki model karty do [gluteus maximus]--słyszałem że te radki sie dobrze podkręcają,ale moj jest jakis trefny.Kolejną sprawą jest vertex shader(chyba) bo na 3dmarku działa ale np. w 'Morrowindzie' woda nie jest błyszcząca, a powinna ładnie wyglądać(to samo w GTA:Vice City).Kumpel kupił niedawno tez Radeona9100 takiego samego tylko ze Sapphire'a i ma taktowanie wyzsze i ładną wodę w Morrowindzie :cry: .Moze ktos miał podobny problem i jest w stanie udzielic mi kilku wskazowek-z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kreca sie 9100 ladnie - zobacz moj podpis ...

 

tak jak kolega zimny1 powiedzial - zwis to przekrecenie rdzenia a artefakty przekrecenie pamieci - skoro sie wiesza to znaczy ze to juz szczyt twojego radka - mozesz jedynie zmienic ten kosmicznie smieszny wentyl :lol: na cos wydajniejszego i probowac krecic dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajac swojego 9100 duzo sie naczytalem o tych Supergrace 9100 . Doszlo do tego ze ta firma oszukuje po prostu ludzi . Wypuscila jakas serie z zegarami 250/250 a puzniej byly juz tylko 200/200 wlasnie takie jak twoja . SG maja badziewne chlodzenie czesto nie przylegajace dobrze do czipa wiec pomysl nad zmiana ale na cuda nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...