Skocz do zawartości
Slayer

www.pc.com.pl - to już koniec :-(

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pochodzą 2-3 tygodnie i kończą :evil: :evil: Kurde...dla mnie to był serwis numer 1 jeszcze rok temu! 8O Jak miałem modem to normalnie codziennie tam wchodziłem, taki to był niesamowity serwis :? Chciałbym, żeby z nimi stało się tak samo, jak chociażby z www.guru3d.com ale w naszej Pomrocznej Krainie to raczej nie możliwe :( Trzymajcie się ludziska!!!!!!!!! :roll: :oops: Jesteście/ byliście najlepsi!!!!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pochodzą 2-3 tygodnie i kończą :evil:  :evil:  Kurde...dla mnie to był serwis numer 1 jeszcze rok temu! 8O  Jak miałem modem to normalnie codziennie tam wchodziłem, taki to był niesamowity serwis :?  Chciałbym, żeby z nimi stało się tak samo, jak chociażby z www.guru3d.com ale w naszej Pomrocznej Krainie to raczej nie możliwe :(  Trzymajcie się ludziska!!!!!!!!! :roll:  :oops:  Jesteście/ byliście najlepsi!!!!! 8)

 

MINUTA CISZY PANOWIE I PANIE !!!!!!!! :( :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto dlaczego!!!

 

Niestety w dniu dzisiejszym mamy dla Was przykrą nowinę... Na początek list Prezesa Zarządu firmy ontel, do której należy serwis PC.com.pl:

 

 

 

Drodzy czytelnicy PC.com.pl! Z przykrością informujemy Was, że serwis PC.com.pl zawiesza swoją działalność na czas nieokreślony. Trudna sytuacja rynkowa zmusza nas do podjęcia decyzji o zamknięciu redakcji i wstrzymaniu publikacji nowych materiałów. PC.com.pl będzie obecny w sieci jeszcze 2-3 tygodnie.

 

W imieniu redakcji, zarządu firmy ontel oraz moim własnym chciałbym serdecznie podziękować Wam, naszym najdroższym Czytelnikom za to, że chcieliście nas czytać, za wyrozumiałość dla naszych potknięć, za dociekliwość i cenne uwagi, które zgłaszaliście nam przez cały czas, i w końcu za to, ze po prostu byliście z nami.

 

Chciałbym także podziękować wszystkim firmom, z którymi współpracowała redakcja PC.com.pl - to również dzięki Wam nasz serwis stawał się atrakcyjny i ciekawy.

 

Dziękuję.

 

Wojciech Puza

Prezes Zarządu

ontel Sp. z o.o.

 

 

Teraz już wszystko wiecie. Niestety zawieszamy działalność naszego serwisu. Ze swej strony, a także w imieniu całej redakcji, chciałbym serdecznie podziękować za wspólnie spędzony rok (tutaj znajduje się moje powitanie z kwietnia 2001 roku). Czas ten minął mi bardzo szybko, jednak w bardzo miłej atmosferze. Wspólnie z Wami, naszymi Czytelnikami, stworzyliśmy innowację na skalę światową - recenzje na żywo. Udało nam się także, przy pomocy firmy Intelcom, uruchomić serwer FTP i zapełnić go naprawdę bogatą kolekcją najnowszych sterowników i różnorakich programów użytkowych. Niestety nie udało się już wdrożyć planowanych projektów: wyszukiwarki, forum czy wreszcie zupełnie nowej wersji serwisu (z modułem rejestracji użytkowników).

 

Opisaliśmy dla Was dziesiątki urządzeń, spośród których bardzo wiele jako pierwsi w Polsce. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdy list, jaki nadesłaliście na adres naszej redakcji. Co prawda nie byliśmy w stanie na każdy odpowiedzieć (codziennie przychodziło kilkadziesiąt maili), ale zapewniamy Was, że każdy przeczytaliśmy!

 

Chciałbym podziękować ponadto wszystkim firmom, jakie współpracowały z nami przez ostatni rok. Dziękuję za aktywne wsparcie w postaci informacji prasowych, konferencji czy - wreszcie - sprzętu do testów.

 

Składam także podziękowania ekipie PC.com.pl. Przede wszystkim Markowi Chmielarzowi, który trwał ze mną w tak trudnej sytuacji prawie do końca. Także dla Małgosi Madej za zorganizowanie konkursów na łamach naszego portalu. Dziękuję także Pawłowi Bulskiemu, Ernestowi Frankowskiemu, Jaśkowi Malanowskiemu, Darkowi Dzieniszewskiemu, Rafałowi Piechocie, Tomkowi Sawickiemu, Pawłowi Weredzie, Krzyśkowi Wierzbickiemu, Konradowi Olszewskiemu, Konradowi Kraszewskiemu, Tomkowi Kozikowi, Adamowi Jesionkiewiczowi i - w końcu - Wojtkowi Puzie. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem. Naprawdę wspaniale było pracować w tak sympatycznym gronie! Dzięki!

 

Smutno mi się rozstawać z Wami, naszymi Czytelnikami. Polubiłem Was wszystkich, także tych, którzy nadsyłali mniej pochlebne maile :-) Mam nadzieję, że czasem wstąpicie na moją prywatną stronę (www.pila3d.com) i zobaczycie, co u mnie słychać.

 

Mimo że rozstaję się z PC.com.pl, to czasem będę jeszcze publikował recenzje co ciekawszych produktów na własnej stronie. Nie ma tam co prawda działu aktualności, ale jeśli ktoś chce rzucić okiem na to, co przewija się przez moje ręce (wciąż piszę artykuły dla ENTER-a i PCkuriera), to zapraszam. Recenzje będą się pojawiać na mojej stronie na pewno rzadziej, niż na PC.com.pl, ale będę się je starał pisać nadal.

 

Jeszcze raz dziękuję. Było mi szalenie dobrze z Wami. Poślijcie mi czasem jakiegoś maila, żebym wiedział, że o mnie pamiętacie :-)

 

Paweł Pilarczyk

Redaktor Naczelny

pila@pila3d.com

www.pila3d.com

 

PS. Recenzję Parhelii postaram się dokończyć w dniu jutrzejszym.

 

Autor: Paweł Pilarczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie chce byc zanadto zlosliwy, bo szkoda mi jednak serwisu, ktory w moich Favourities siedzi jako "PC Ciom.Intel".. Co ja na to miejsce wsadze, skoro serwisow technicznych IT jest w Polsce moze ze trzy? Tylko PC Com mialo "ex<span style="color:red;">[ciach!]</span>w" ("..a nasi eksperci odpowiadaja:.."), tylko PC Com widzialo jasno przewage Intela ("..wzorem dla innych firm beda zawsze CPU firmy Intel.."), IBM ("dyski IBM to jedyne znane nam szybkie dyski dostepne na rynku.."), czy tez bezkompromisowa walka ze "zlem" nie-komercji ("serwis bez wyrazistych opinii piszacych nie jest dobrym serwisem.."). W nadziei na to, ze klopoty sa tylko przejsciowe, zycze PC Com powrotu. Szczerze. Moze tylko jedna prosbe od siebie osmiele sie dodac, bo lubie dobry humor - Czy RedNacz PC.Com moglnby gdzies umiescic archiwum "Strefy Dezinformcji", i podac nam link? Poczytalbym.. Smiech to zdrowie..

--

Wszystkiego Dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...