Skocz do zawartości
PEB

Kino domowe....jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe rozsmieszyles mnie. NIe za drogi powiadasz... Dla mnei np drogo to 1000zl dla kogos to moze byc tanio wiec wiesz...

No ale wracajac do tematu to ja mam zamiar kupic:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17612051 jak rodzice doloza :wink:

a jak nie to Logitech Z-640 (5.1) 469zł

 

Te GENIUS'y sa naprawde zajebiste, i warte swej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to racja.... ale chciałbym kupić taki zestaw ,zeby móc go wykorzystać również do kompa, czyli musi mieć dobre głośniki.

zakupy i tak będą na raty :) i jeszcze pytanko o firme Eltax?może ktoścos wie ?

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje taki zestaw:

RX-V440RDS + DVD-S540 + ELTAX UNIVERSE

 

3 499 zł

cena poza promocją: 4 897 zł

110W x 6 | Dolby Digital EX / DTS ES / DTS Discrete 6.1 / DTS Neo:6 / Dolby Pro Logic II | 32-bitowy procesor DSP | Progressive Scan PAL / NTSC | Odtwarzanie Plików MP3 oraz JPEG | 5-częściowy system głośnikowy

Mam ten ampituner od wczoraj i powiem ze gra bardzo ladnie (nagroda EISA dla ampli w tym roku-taki oskar w sprzecie audio)

A glosniki moze nie jakies kozaki ale na pewnoi bija na leb na szyje kazdy zestaw do komputera(Creativa geniusa czy iinego chlamu). W zestawie brakuje tylko jeszcze subwoofera ale to dokupisz za pare miesiecy a na przodzie i tak bedzie czadzilo.

 

Oferta pochodzi nie z mediamartk tylko z http://tophifi.pl/promocja.htm

Maja sklepy w wawie, kraq i paru miastach wiec idz obejzyj, posluchaj. Moim zdaniem sie nie zawiedziesz(ach ten dts-ex)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A glosniki moze nie jakies kozaki ale na pewnoi bija na leb na szyje kazdy zestaw do komputera(Creativa geniusa czy iinego chlamu). W zestawie brakuje tylko jeszcze subwoofera ale to dokupisz za pare miesiecy a na przodzie i tak bedzie czadzilo.

Sluchales tego ze mowsz chlam (chodzi mi o Geniusy) ???? Czy tylko z przyzwyczajenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, włśnie o ten zestaw yamahy mi chodziło, i w media jest w tej samej cenie, wiec to jakas promocja, ide przyjrzeć się i posłuchać :)

pozdro.

Tylko, żebyś się przypadkiem nie nabrał na Yamahę S540, bo to straszny szajs. Często pada, a poza tym to nienajlepiej wykonany odtwarzacz. Lepiej weź Panasonica S35, albo S75. Ta Yamaha nie może się z nimi równać.

Amplituner jest ok, głośniki raczej średnie. Szkoda, że musisz brać na raty, bo za gotówkę miałbyś znacznie lepszy sprzęt (przede wszyskim lepsze głośniki). Wtedy Mógłbyś za to kupić Yamahę RX-V440+Panasonic S35+Koda AV860+SW1000.

Poza tym nie warto kupować sprzętu jednej firmy, bo zazwyczaj tak bywa, że jak firma robi dobry amplituner, to nie zawsze jej wychodzą np. odtwarzacze. Yamaha co prawda robi nienajgorsze, ale te z wyższej półki. S540, to wyjątkowo nieudany model i wiele osób po zakupie, szybko chce się go pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche się napaliłem na ten zestaw, a w media jest w cenie 3333pln, co do głośników to sprzedawca potwierdził ,że są przeciętne i lepszym rozwiązaniem będa jamo za 1700 razem z subwooferem, ale w ten sposób to mozna dojść do 10000 za zestaw:) a ja na wszystko chciałem na maxa 3500, z zakupem moge poczekać i nazbierać gotówy, bo nie jest to jakiś priorytet, więc teraz zostaje mi zbieranie opinii i informacji na temat sprzętu, tylko z tego co zdążyłęm sięzorientować to sprzęt kupowany na części wychodzi drożej dlatego myślałem nad zestawem tej samej firmy.

pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Grinch: POsluchaj jakiego kolwiek zestawu kina domowego nawet z przecietnymi glosnikami a stwierdzisz ze te geniusy to zwykle pierdziawki a nie zestaw kina domowego. Wiem ze cena jest zupelnie inna ale ja zwracam uwage na jakosc(wole poczekac nawet i pol roku i kupic cos naprawde dobrego). Co chcesz osiagnac z glosnikow o mocy 15W? Bedzie glosno do pewnego stopnia a pozniej juz tylko znieksztalcony huk. W tym momencie normalny zestaw kina domowego bedzie sie dopiero rozkrecal.

 

Ja bym wzial ten zestaw ktory napisalem. Wiem ze panasonic proponuje lepsze dvd za podobna cene. Ale roznica nie jest znowu kolosalna. JA akurat chce kupic s530 lub cos wyzszego yamahy. Spodobal mi sie ich sprzet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Grinch: POsluchaj jakiego kolwiek zestawu kina domowego nawet z przecietnymi glosnikami a stwierdzisz ze te geniusy to zwykle pierdziawki a nie zestaw kina domowego. Wiem ze cena jest zupelnie inna ale ja zwracam uwage na jakosc(wole poczekac nawet i pol roku i kupic cos naprawde dobrego). Co chcesz osiagnac z glosnikow o mocy 15W? Bedzie glosno do pewnego stopnia a pozniej juz tylko znieksztalcony huk. W tym momencie normalny zestaw kina domowego bedzie sie dopiero rozkrecal.

Sluchalem kilku kin domowych i takich za 1500, 3000 i 4000 zl. Brzmia swiwetnie (szczegolnie te drogie), ale nie mam na takie cos kasy (malo kto ma). A jesli ty chcesz porownywac kino domowe GENIUS za 600zl a jakims innym za 2-3tys no to cos tu jest nie tak. To inna klasa... Ja niechce przez te glosniki sluchac muzy, wiec uwazam ze 15W w zupelnosci mi starczy do ogladania filmow.

 

PS. Nie odpwiedziales mi na pytanie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to racja.... ale chciałbym kupić taki zestaw ,zeby móc go wykorzystać również do kompa, czyli musi mieć dobre głośniki.

zakupy i tak będą na raty :) i jeszcze pytanko o firme Eltax?może ktoścos wie ?

pozdro.

ELTAX ?

Ja mam ELTA

 

Moim zdaniem bardzo dobra niemiecka marka mam ten zestaw kina domowego glosniki dobrze chodza czyta duzo formatow jestem zadowolony !!

Cena nie wiele chyba cos kolo 900 zl

Ja kupilem w austrii wynislo mnie cos kolo podan 700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to racja.... ale chciałbym kupić taki zestaw ,zeby móc go wykorzystać również do kompa, czyli musi mieć dobre głośniki.

zakupy i tak będą na raty :) i jeszcze pytanko o firme Eltax?może ktoścos wie ?

pozdro.

ELTAX ?

Ja mam ELTA

 

Moim zdaniem bardzo dobra niemiecka marka mam ten zestaw kina domowego glosniki dobrze chodza czyta duzo formatow jestem zadowolony !!

Cena nie wiele chyba cos kolo 900 zl

Ja kupilem w austrii wynislo mnie cos kolo podan 700 zl

Bez yay :lol: :lol: :lol:

Chciales chyba napisac: bardzo tania niemiecka marka.

Jakosc typowa dla marketow typu Biedronka :lol:

IMHO to odpowiednik naszego MediaTech-a, tyle ze MediaTech-owi czesto ladniejsze te badziewia wychodza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to racja.... ale chciałbym kupić taki zestaw ,zeby móc go wykorzystać również do kompa, czyli musi mieć dobre głośniki.

zakupy i tak będą na raty :) i jeszcze pytanko o firme Eltax?może ktoścos wie ?

pozdro.

ELTAX ?

Ja mam ELTA

 

Moim zdaniem bardzo dobra niemiecka marka mam ten zestaw kina domowego glosniki dobrze chodza czyta duzo formatow jestem zadowolony !!

Cena nie wiele chyba cos kolo 900 zl

Ja kupilem w austrii wynislo mnie cos kolo podan 700 zl

Bez yay :lol: :lol: :lol:

Chciales chyba napisac: bardzo tania niemiecka marka.

Jakosc typowa dla marketow typu Biedronka :lol:

IMHO to odpowiednik naszego MediaTech-a, tyle ze MediaTech-owi czesto ladniejsze te badziewia wychodza :P

Reed nie znecaj sie az tak nad elta, jest to co prawda tani sprzet, ale az tak kiepsko z jakoscia to nie jest (wiem, bo mam pare urzadzen tego producenta i dzialaja bez zarzutu juz dosc dlugo). Zreszta standarwdowo masz na wszystko 2 lata gwarancji, a to i i do dwoch razy dluzej niz wspomniany przez Ciebie media-tech. Co do design-u nie bede sie wypowiadal, o gustach sie nie dyskutuje.

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche się napaliłem na ten zestaw, a w media jest w cenie 3333pln, co do głośników to sprzedawca potwierdził ,że są przeciętne i lepszym rozwiązaniem będa jamo za 1700 razem z subwooferem, ale w ten sposób to mozna dojść do 10000 za zestaw:) a ja na wszystko chciałem na maxa 3500, z zakupem moge poczekać i nazbierać gotówy, bo nie jest to jakiś priorytet, więc teraz zostaje mi zbieranie opinii i informacji na temat sprzętu, tylko z tego co zdążyłęm sięzorientować to sprzęt kupowany na części wychodzi drożej dlatego myślałem nad zestawem tej samej firmy.

pozdrowionka.

Hmm, nie zawsze wychodzi drożej. Owszem, ta zasada działa przy głośnikach, ale nie w przypadku amplitunera, czy DVD. Jamo na pewno grają lepiej niż Eltaxy (chyba zestaw E330). Chociaż i Eltaxy nie są aż takie złe, ale dopiero w wyższym przedziale cenowym.

Nikt Ci nie każe płacić 10.000zł za zestaw, bo i tak nie kupiłbyś nic naprawdę dobrego. Za same głośniki musiałbyś więcej wydać, gdybyś nastawiał się na dobre. Do tego Yamaha z THX za jedyne 20.000zł, DVD za 10.000zł i kable za 40.000zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to racja.... ale chciałbym kupić taki zestaw ,zeby móc go wykorzystać również do kompa, czyli musi mieć dobre głośniki.

zakupy i tak będą na raty :) i jeszcze pytanko o firme Eltax?może ktoścos wie ?

pozdro.

ELTAX ?

Ja mam ELTA

 

Moim zdaniem bardzo dobra niemiecka marka mam ten zestaw kina domowego glosniki dobrze chodza czyta duzo formatow jestem zadowolony !!

Cena nie wiele chyba cos kolo 900 zl

Ja kupilem w austrii wynislo mnie cos kolo podan 700 zl

Bez yay :lol: :lol: :lol:

Chciales chyba napisac: bardzo tania niemiecka marka.

Jakosc typowa dla marketow typu Biedronka :lol:

IMHO to odpowiednik naszego MediaTech-a, tyle ze MediaTech-owi czesto ladniejsze te badziewia wychodza :P

Reed nie znecaj sie az tak nad elta, jest to co prawda tani sprzet, ale az tak kiepsko z jakoscia to nie jest (wiem, bo mam pare urzadzen tego producenta i dzialaja bez zarzutu juz dosc dlugo). Zreszta standarwdowo masz na wszystko 2 lata gwarancji, a to i i do dwoch razy dluzej niz wspomniany przez Ciebie media-tech. Co do design-u nie bede sie wypowiadal, o gustach sie nie dyskutuje.

 

Pozdro

M.

Masz racje elta moim zdaniem dobra firma mam juz sporo czasu ten zestaw i dziala bez zarzutu

A co to media techu to bym tego nie poruwnywal media tech to najbardziej sciekowata firma jak wdzialem a po za tym chyba nie robie zestawow kin domowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się zorientowałem widze ,że wybór jak za 3500pln jest raczej niewielki i nie ma za bardzo co marudzić ,jeśli chodzi o sprzęt ze sklepu:)

chyba zdecyduje się na ten zestaw yamahy,pozdro.

To jak będziesz chciał wymienić szybko odtwarzacz, to pamiętaj, że Cię ostrzegałem. Zobacz na grupach z ogłoszeniami ile osób chce się go pozbyć, 1-3 miesięczne. Czemu nie wyzbywają się Panasoniców S35? Bo Yamaha S540 to szajs. Nową można już kupić za 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczek, dzięki za rady, postanowiłem spokojnie podejsć do tematu,zestawu już nie biore,

na początek wezme sam amplituner yamahy 440, o dvd zrobie jeszcze wywiad środowiskowy,głośniki to albo eltax , bo ma dobre ceny,albo coś innego w zbliżonej cenie,a możesz cos więcej powiedzieć o tych głośnikach które polecasz???

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

To jak będziesz chciał wymienić szybko odtwarzacz, to pamiętaj, że Cię ostrzegałem. Zobacz na grupach z ogłoszeniami ile osób chce się go pozbyć, 1-3 miesięczne. Czemu nie wyzbywają się Panasoniców S35? Bo Yamaha S540 to szajs. Nową można już kupić za 500zł.

Bo Panasonic robi najlepsze stacjonarne "napedy" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...