Skocz do zawartości
arnivird

Dwa PROBLEMY! :(

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! :)

mam dwa nasteoujace problemy:

 

1.mam radka 9200(250/400mhz) od gigabyte'a (FULL nie "SE") i cos sie krecic nie chce:( zmiana taktowania chodzby o 5mhz.. i po wlaczeniu jakiejs gry wraca do nominalnych ustawien :((((( i moje pytanie brzmi tak:

CZY da sie cos z tym zrobic?

 

Stery Catalyst 3.9

 

2.mam celka 1ghz (straszna kupa) "copermain" i płyte "Kobian Mercury KOB815EP TSFX" (rowniez kupa).. no i problem tkwi w tym e fsb jes na tej plycie skokowo i max 115 ;/ (na tym procku.. na p3 133mhz (fsb) bylo max 150) i czy da sie cos z tym zrobic? tzn.. odblokowac jakos to? abym mogl dac wiecej niz 115fsb ;/

 

plz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ten model nie nalezy do wybitnie krecacych sie jednak dziwne to ze NIC sie nie kreci ... moze nie zapisujesz ustawien ? ;)

 

2. flashuj bios

 

UPDATE:

 

:lol: fajnie wyszedl ten pierwszy wyraz w p.2 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ten model nie nalezy do wybitnie krecacych sie jednak dziwne to ze NIC sie nie kreci ... moze nie zapisujesz ustawien ? ;)

 

2. flashuj bios

 

UPDATE:

 

:lol: fajnie wyszedl ten pierwszy wyraz w p.2 :lol:

problem w tym ze juz od dwhoch miescy nie potrai znalesc biosa do yej plyty ;/ na stronie producenta tez nie ma ;/

a jezeli chodzi o ustawienia to je zapsiuje;/ i itak zawsze wraca do normlanych ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.. POWIESIC sie juz czy dopiero za chwile? ;(

probowme z najnowszymi omegami oraz scriptem do riva tunera na odblokowanie o/c.... ale karta nadal wraca do nominalnych ustawien!!

:(((((((((((((((((((((

nei wiem juz co robic ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...