Skocz do zawartości
poca

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

Rekomendowane odpowiedzi

plyta Results May Vary jest mam nadzieje ostatnim podrywem Freda i C.O,LB IMHO skonczyl sie na Signification Other...

a piosenka z tematu jest zalosna w wykonaniu LB,takich klasykow jak The Who,Black Sabbath,Led Zeppelin sie nie tyka...

IMHO za album 3/10 za ten song 2/10 a za Eat You Alive 4/10 za fajny riff...Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta płytka bardzo podoba. Fakt że najlepsza była Significant Other ale ta taż jest cool. New old songs to była dopiero chała :)

Oż Ty :evil: :evil:

 

IMO fajny rmx. Szczególnie Rollin i Nookie. Jak ma się dobry bass to odlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta płytka bardzo podoba. Fakt że najlepsza była Significant Other ale ta taż jest cool. New old songs to była dopiero chała :)

Oż Ty :evil: :evil:

 

IMO fajny rmx. Szczególnie Rollin i Nookie. Jak ma się dobry bass to odlot.

Dwa utworki całej płyty nie czynią :) Rzeczywiście te dwa utworki są spoko i to bardzo (właśnie odgrzebałem tą płytkę z kolekcji).

 

Co do płyty, to jak dla mnie jest świetna :) Jednak Behind Blue Eyes nie podoba mi się tak jak Red Light Green Light

Oj, TAK. "Red Light Green Light" to zajebisty utworek. Zajebisty to mało powiedziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho pan czapka i jego kapela to <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia.

 

jeśli chodzi o jakąś nową muze co ostatnio wyszła to polecam szczególnie pieśń p.o.d "eternal". Instrumentalny kawałek który powala, przynajmniej mi się bardzo podoba Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wszystkie plytki LimpBizkit ,a ostatnia jest poprostu wypasiona :twisted:

 

co do behind blue eyes...pioseneczka siuper,ale teledysku to tez nie skumalem,mozna sie domyslac motywow o trsci czyto egzystencjalnych itd. jak i relacji damsko-meskich (jak przetlumaczycie sobie tekst to cos tam mozna wydedukowac 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam takie gadanie w piosence że moja miłość to zemsta. Ale nie kapuje czemu jak Fred całuje sie z tę lafiryndą, to po całej akcji to ona jest w stroju Freda i vice versa.

Halle Berry lafirynda ... hmmm ja tam bym wzial bez zastanowienia taka "lafirynde"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kolesie po raz kolejny zmieniają klimat / z płyty na płytę (choć w sumie kto stoi w miejscu ten się cofa) a Fred Durst po raz kolejny nam udowadnia że ze śpiewaniem ma tyle wspólnego co Tata Dilera z mercedesami (czyli nic). Z twórczości Limp Bizkit podoba mi się tylko Rollin' bo fajnie sie przy tym wymiata na imprezach. Zgadzam się że klasyków takich jak The Who się nie rusza

/greetz, Nathii.

 

PS. A tak w ogóle, znacie jakieś dobre forum muzyczne? Do tej pory trafiałam tylko na takie o tematyce TECHNO :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piosenka fajna, powiedzialbym ze dla mnie 2 najlepsza z limp bizkit ( rollin rlz ... ). Co do teledysku to ogladalismy z przyjaciolmi kilka razy pod rzad teledysk... Ale nici ze zrozumienia...

 

Naprowadzcie mnie... bo mnie to pomieszczenie w ktorym byli kojarzy z jakims szpitalem dla psychicznych...

 

Jakby ktos chciał:

No one knows what it's like

To be the bad man

To be the sad man

Behind blue eyes

And no one knows

What it's like to be hated

To be faded to telling only lies

[chorus]

But my dreams they aren't as empty

As my conscious seems to be

I have hours, only lonely

My love is vengeance

That's never free

No one knows what its like

To feel these feelings

Like i do, and i blame you!

No one bites back as hard

On their anger

None of my pain woe

Can show through

[chorus]

Discover l.i.m.p. say it [x4]

No one knows what its like

To be mistreated, to be defeated

Behind blue eyes

No one know how to say

That they're sorry and don't worry

I'm not telling lies

[chorus]

No one knows what its like

To be the bad man, to be the sad man

Behind blue eyes.

 

IMHO najlepszy moment w piosence to "Discover l.i.m.p. say it [x4]" ... jezeli dobrze kojarze wtedy caluje sie z ta pania doktorowa-psychiczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz was zadziwie :]

 

Widziałem w tv, chyba na hbo. Że będzie taki film, właśnie z tą "lafiryndą" :] i będzie jakoś że ona kogoś zabiła, ale nic nie pamięta. Jak zwykle pokręcone ;]

 

Dla mnie Limp Bizkit'a najlepsze kawałki:

 

- Nookie

- Rollin

- Hold On

- Faith

- Break Stuff

 

All right partner, keep on rollin baby. You knew what time it is .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...