Skocz do zawartości
AZAKIEL

Chaos Legion

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra Capcom-u podobna nieco w klimatach do Devil my Cry zawita takze na Peceta 8) to milo bo tego typu gier na Pieca jest malutko

 

Demko do zassania jest tu

 

http://www.gamershell.com/news_BChaosLegio...onBPCDemo.shtml

 

a tak wygladaja wymagania rekomendowane:

 

Recommended:

-Windows XP CD-ROM

-Intel Pentium 4 - 2GHz of higher

-256MB RAM or higher

-1.2GB or higher hard disk space

-640 x 480 resolution support monitor

-3D video card (VRAM 128MB) that supports DirectX8.1 or higher, 640 x 480 and 16bit resolution

-32X speed CD-ROM drive or higher

-DirectSound compatible sound card (DirectX 8.1 or higher)

-DirectX 8.1 or higher version

-Microsoft Mouse or pointing device with same function or higher

-8 button game pad

 

i garsc screenshotow

http://www.gamershell.com/hellzone_Action_...os_Legion.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: demo zapowiada naprawde niezla pozycje, juz sama muza w titlu robi klimacik. Najwazniejsze jest to, ze gra bedzie miala niezla (podobno) fabule - co zreszta nie dziwi , bo japsy robia to najlepiej. Bardzo czekam na te gre - demo jest OK i nic tu wiecej nie mozna dodac.

 

Ciekawe na ilu plytach gra sie rozlozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przed odpaleniem wejsc do opcji i ustawic wszystko na HIGH , zwlaszcza obiekty w grze, aha granie w takie gry jest przyjemnoscia jak sie gra na padzie takim jak w PS2 lub PSX (co jest nawet zaznaczone w wymaganiach rekomendowanych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przed odpaleniem wejsc do opcji i ustawic wszystko na HIGH , zwlaszcza obiekty w grze, aha granie w takie gry jest przyjemnoscia jak sie gra na padzie takim jak w PS2 lub PSX (co jest nawet zaznaczone w  wymaganiach rekomendowanych).

Dokładnie jak mowisz bez pada gra traci 75% swojej miodności.

Pozatym gierka extra, ale do Devil May Cry jej daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BT pojawił się CHAOS LEGION na PC - wersja full (mozna tez zassać demko z gamershell.com) ,jak ktos to sciągnie niech podzieli sie wrazeniami, ja grałem w demko i nawet nawet mi sie podobało, lubie takie odprężające zręcznosciówki , dla tych co nie w temacie link do screenów z gierki

 

http://www.gamershell.com/hellzone_Action_...os_Legion.shtml

 

i troche screenów z playstation 2 ( z PS2 jest więcej obrazków i trochę więcej na nich widac..ciekawsze ujęcia)

 

http://www.gamershell.com/hellzone_Playsta...os_Legion.shtml

 

aha..wersja na PC ma ciut lepszą grafikę (jesli sie ustawi detale na maxa) ale przy maxymalnych detalach potrafi w niezłej zadymie przychrupać...mówie tu o demku bo pełnej wersji jeszcze nie sciągnałem

 

P.S. do tej gierki polecam joypada (najlepiej takiego jak od PS2 czyli 2 gały analogowe+krzyzyk+4przyciski na górze i 4 z przodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy wie ktoś jak <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jedną z części tautunosa na 8 levelu ??? Troche za początkiem planszy jest krata, której nie potrafię otworzyć, a za nią owa część ... Pomoże ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miniestety tez sie nie udalo tego pozbierac, ale pewnie na gry-online.pl maja poradnik do tej gry i tam pewno napisane jest co i jak ;P

 

a ogolnei mi sie gra bardzo podobala. najpierw gralem na imprezie u przyjaciol na ps2 potem oplakiwalem ze nei moge pograc u siebie na pc a potem odkrylem ze jest wersja pc ;P wiec mam ja od dawna w zasadzie ;P gra jest na pada na klawiaturze nie gra sie zbyt fajnie :(

 

co do grafy to strasznie slaba ostrosc tekstur i wsio skace troche, jak to w grach z ps2 jak dla mnei dogrania tylko z aax8 i anizo x16 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...