Skocz do zawartości
Slayer

Gry FPP o II wojnie światowej- która według was najlepsza?

ktora gra najleperza?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ktora gra najleperza?

    • Medal of Honor
      24
    • Return to Castle Wolfenstein
      13
    • Call of Duty
      37


Rekomendowane odpowiedzi

8O  Dlaczego oceniacie gry tylko po SP ??  

 

Teraz kiedy wiekszosc (no moze 50%) ludzi ma dostep do netu rownie waznym elementem gry jest MP !!  

O.K. :!: Ale ile osób z tych 50% ma stałkę ( Neo+, kablówkę lub SDI ), żeby sobie pograć w MP :?: :?: :?: W Polsce cały czas panuje modem :evil: ( niestety.... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot właśnie przechodzę Call of Duty i mam niestety mieszane uczucia :? Grafika owszem- b. ładna, ale totalny brak interaktywności z otoczeniem i długość rozrywki, ograniczenie pola ruchu ( niewidzialne bariery), AI ( brak smaczków typu odrzucenie granatu), postacie są totalnie nie interaktywne ( gdzie te odstrzeliwanie czapeczek, chełmów, strzał w szyję z RTCW :|) jest imo bardzo biedna :( Misje ot jak misje- idę na przód i wyżynam kolejne zastępy wrogów : Nie tego sie spodzewałem po pełnej wersji.

No to ty masz chyba inną wersje gry niż ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez to samo chcialem napisac nie ma et ne ma bf1942 ;o Pytania sa tendencyjne ;p

 

No i faktycznie wyglada mi to na ocenianie po trybie Sp ktory imo liczy sie coraz mniej, w sumie juz na tyle malo ze w niektorych grach go po prostu nie ma, jesli mowa o grach fpp to tu najbardziej liczy sie mp i to tylko w ludzmi -> klanowki o i teraz mozemy porownywac :P

 

a na koniec i tak sie konczy na gustach... ja tam za moh/bf/cod nie przepadam, nie ta fizyka, za duza statycznosc i dlatego gram w et

 

a na koniec to dodam ze takie ankiety zawsze maja taki sam przebieg - kazdy zachwala to co sam ma / w co gra i nie ma mowy o zmianie zdania bo wybranej gry broni sie jak nie podleglosci ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Carmack mowil, ze nadchodzi renesans gier offline.

Niby MP taki popularny i swiadczy o grywalnosci produktu to jednak SP jest wyznacznikiem jakosc.

Dlatego sadze, ze gry MP nie powinny byc tutaj ujmowane.

Bo taki Counter Strike, ktory ma miliony wielbicieli jest po prostu gra totalnie ch*** w single (najnowszy CS).

To samo BF1942 i inne podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Carmack mowil, ze nadchodzi renesans gier offline.

Niby MP taki popularny i swiadczy o grywalnosci produktu to jednak SP jest wyznacznikiem jakosc.

Dlatego sadze, ze gry MP nie powinny byc tutaj ujmowane.

Bo taki Counter Strike, ktory ma miliony wielbicieli jest po prostu gra totalnie ch*** w single (najnowszy CS).

To samo BF1942 i inne podobne.

Dlatego w RTCW:ET opcja SP nie istnieje :D

 

Troche pogralem w COD w trybie MP. Ma cos czego nie ma wolf i na odwrot :> Niby obie o II wojnie swiatowej ale gry jakby zupelnie inne. Fizyka a w szczegolnosci dynamizm - to co te dwie gry rozni ;) COD jest bardziej realistyczny, non stop trzeba sie chowac, wrog jes slabo widoczny, mozna sie wtopic w otoczenie tak jak w rzeczywistosci ;) Imho COD jest podobny do MOHa ale wedlug mnie COD jest lepszy ;)

Natomiast rtcw:Et to jednak niesamowity dynamizm, gierka zrobiona z mysla tylko i wylacznie o trybie multi. Gram w rtcw:Et od kiedy ujrzalo swiatlo dzienne. Nic dziwnego ze mi powoli zaczelo sie nudzic, wiec zaczolem pogrywac w COD (zwlaszcza ze singiel byl zajebisty), ale ostatnio tak jakos niechcacy znowu odpalilem ET.... stracilem pare godzin jak z bicza ... Wciagnelo 8O Dwu tygodniowa przerwa i gierka znowu rulez nie ma dla mnie rywala jesli idzie o fpp w trybie multi ;)

Ale nie wolno tez zapominac o starszym bracie : rtcw. Ach ten "bicz" , to byly czasy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rcube- mylisz się-ET to miał być dodatek takze z singlem, ale jako, że najprawdopodobniej przedłużajace sie prace po prostu wkurzyły Activasion i ID, odcieli fundusze na dalszą produkcję, wywalili tryb singiel ten tryb i skupili się nad dopracowaniem multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale np przechodze misje gdzie mam uratować majora i mam czas i ta misja to nic innego jak zwykła rozpierducha, przechodze to w 2-3 minuty, poprostu rozwalam wszystko co sie rusza i to jest cala misja...

 

No i to w sumie mnie się nie podoba, mamy tu do czynienia z ogromnym kontrastem bo z jednej strony, zaplanowano ze będzie gra zespołowa, ze idzie się nie samemu lecz zawsze z kims, to mialo pokazac realizm wojny a z drugiej strony robi sie kicz, bohater jest niemal niesmiertelny energia lezy wszedzie, powinno byc tak jak w tej grze o wietnamie czy jakos ta gra sie zwala, 30 gosci, ale ich zabicie bylo nie lada wyczynem, natomiast jeden strzal konczyl zazwyczaj gre, do tego IQ wroga bylo niezle

to ja zapraszan pana na poziom trudnosci wyzszy niz greenhorn i regular(normal) tam to dopiero jest sieka jak padasz po 2 strzalach i apteczek przez cala misje prawie nie ma (veteran)

 

moje typy: 1. single:COD multi:RTCW:ET

2. cala reszta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...