Skocz do zawartości
Darcon

Polska vs Włochy 3:1 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry mecz naszej reprezentacji. GRATULACJE !!!

Szkoda, ze doping na Legii lekko siadl :(

 

Boje sie tylko, zeby jutro w prasie nie zaczeli pisac "Janas ach i eh" itp. a w sobote zremisujemy bezbramkowo z Serbia i Czarnogora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie mnie zaskoczyli  :lol: ale to dla tego ze Wlosi wystawili gorszy sklad :evil:

no ale nie umniejszajmy od razu naszego zwyciestwa... jakbysmy przegrali to patalachy, jak wygralismy to Wlosi mieli za cienki sklad...oj ciezko ludziom dogodzic. Potem dziwia sie ze Janas taki siwiutki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi meczyk sie podobal zwlaszcza ze dzisiaj mialem 12 godzinny dzien zajec na studiach i wrocilem do chatki z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jak dziwka spod latarni, milo bylo popatrzec ze chopaki wrescie graja ze soba i podaja do siebie a nie do przeciwnika, a wlosi nie ma co ukrywac w najwyzszej formie nie byli co i tak nie umniejsza naszego zwyciestwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi meczyk sie podobal zwlaszcza ze dzisiaj mialem 12 godzinny dzien zajec na studiach i wrocilem do chatki z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jak dziwka spod latarni, milo bylo popatrzec ze chopaki wrescie graja ze soba i podaja do siebie a nie do przeciwnika, a wlosi nie ma co ukrywac w najwyzszej formie nie byli co i tak nie umniejsza naszego zwyciestwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas666 tak sie podnieciłes zwyciestwem polski ze 3 posty wyslales ? :), fakt niebylo delpiero tottiego inzagich ale i tak makaron przeterminowany :), najbardziej mnie rozwalało jak komentatorek chwalił neste - nesta to nesta tamto naj obronca bleble ble a za niedzielanem nie nadażał :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas666 tak sie podnieciłes zwyciestwem polski ze 3 posty wyslales ? :),  fakt niebylo delpiero tottiego inzagich ale i tak makaron przeterminowany :), najbardziej mnie rozwalało jak komentatorek  chwalił neste - nesta to nesta tamto naj obronca bleble ble a za niedzielanem nie nadażał :) ...

nie stary podniecac to sie mozesz ty, niestety net mi sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lil i 3 posty sie wyslaly co wcale nie bylo moim zamiarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahaha, dokładnie tak obstawiałem :D

jakie były stawki na polske, ile wygrałes (jeżeli to nie tajemnica) czy może jeszcze czekasz na inne wyniki
stawki okolo 3,90 ... a postawilem tylko 60 gr :evil: :evil: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy sie tak podniecacie to byl tylko glupi mecz towarzyski. Polska reprezentacja jest slaba i nie zmieni tego nawet wygrana z wlochami(ktorzy ostatnio tez daja [gluteus maximus]) dopuki nie bedzie jakiejs reformy w polskiej pilce noznej to o sukcesach mozemy zapomniec. Polska pilka nozna to kibel jak i reprezentacja i liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy sie tak podniecacie to byl tylko glupi mecz towarzyski. Polska reprezentacja jest slaba i nie zmieni tego nawet wygrana z wlochami(ktorzy ostatnio tez daja <font color="#FF0000">[ciach!]</font>) dopuki nie bedzie jakiejs reformy w polskiej pilce noznej to o sukcesach mozemy zapomniec. Polska pilka nozna to kibel jak i reprezentacja i liga.

Kolego ale jakby nie patrzeć mecz wygraliśmy 3:1 i to jest wygrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy sie tak podniecacie to byl tylko glupi mecz towarzyski. Polska reprezentacja jest slaba i nie zmieni tego nawet wygrana z wlochami(ktorzy ostatnio tez daja <font color="#FF0000">[ciach!]</font>) dopuki nie bedzie jakiejs reformy w polskiej pilce noznej to o sukcesach mozemy zapomniec. Polska pilka nozna to kibel jak i reprezentacja i liga.

slaba nie slaba ale to my wygralismy mecz nie wlosi nawet jezeli ci ostatni nie sa w najlepszej formie (jak by nie patrzec w pilce noznej liczy sie wynik a nie gadanie kocopolow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czemu wygrywamy wtedy kiedy już dany mecz nie gra roli. np. skopanie USA na mistrzostwach, albo teraz. A jak przychodzi jakaś Szwecja to nas rypie jak chce. A później selekcjoner wychodzi i pieprzy: Ale wygraliśmy z San Marino :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...