Skocz do zawartości
kotecek

ATI RADEON 9500 Sapphire 128MB DDR128 bit VIVO DVI BOX AGPx8

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz zmodowac 9500 z 256bitowa magistrala do 9700, mod 9500 128bitowego, jesli wyjdzie to 9500 pro....

 

9500 128bit -> 9500 pro

9500 256bit -> 9700

 

poczytaj przyklejony topic o r9500 tam jest to wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę pod temat. Czy jeśli pamięci są ułożone w tą niby "L" zamiast rzędzie to znaczy że napewno można zmienić szynę (proszę mi tu niep isać o lutowaniu bo mam nadzieję że wszyscy wiedzą oco mi chodzi :D ) na 256bit czy nie zawsze tak jest.

Wiem pytanie z góry lamerskie, trzeba było czytać, ale wiadomo że w internecie informacji prawdziwych jest tylesamo co błędnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest z tą pamięcią bo mam tą karte na oku i po naszej gatce to wynika, że lepiej jak bym poczekał do nowego roku bo wyjdzie coś nowego z SIS-a chyba Chrome a Ati i Nvidia napewno nie zostaną z tyłu. Co wy na to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz kasy na R9700(Pro)/9800(Pro) to bierz tego R9500 od reki zrobisz R9500Pro i nawet FX5600Ultra cienszy jest (z porowniania GPU na benchmark.pl) i jeszcze O/C. Moj ma slabe pamiatki 3,3 wiec max co poleca 300Mhz rdzen to inna bajka spokojnie 375 wyrabia :) i jeszcze pelna obsluga DX 9. Wiecej plusow niz minusow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...