Skocz do zawartości
^ZoLtaR^

kupilem OCZty PC3200 Rev2 CL2

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o tej ze zdjec? bo nic z tego posta nie rozumiem ? jak juz napisalem bede jechal w singlu, tak jak widac na zdjeciu kupilem OCZ PC3200 CL2 Rev2 , nie mam z nia narazie problemow (jutro pojutrze przyjedzie NF7-S to zobaczymy co i jak)

Tak to jest ta sama pamiec. Super. Na pewno ci pojdzie dobrze...

 

Jak mialem 2600+ z NF7-S nie mialem problemow nawet na samsungu do pracy przy 200FSB. Z ta pamiecia pojdziesz jeszcze wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----------------------------edit----------------------------

 

Pozdrawiam,

Mateusz

 

Na oferty handlowe jest odpowiedni dział forum. Miope

 

OK, w takim razie proponuję też wyciąć wszystkie pytania "Gdzie kupić?" bo to są oferty kupna.

Odpowiedzi, że można kupić w Proline również są do wycięcia.

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja tylko black lev2 zestaw do duala 512 mb i nic wiecej (dzis dzwonilem) z dostepnoscia jest ciezko  a kasy na 2 kosci 512 mb lev 2 nie mam

Z tym dual channel to kit na wode fotomontarz. Ja mam ta sama pamiec co autor tego postu i dziala mi bez problemu w dual channel przy bardzo ostrych "timing-ach" przy 5/4 ratio i do tego z PAT wlaczonym i nastawionym na STREET RACER i przy standartowym zasilaniu 2.6V. Jestem pewien ze ta pamiec jeszcze ma duzo miejsca na lepsze wyniki szczegolnie ze moze pracowac przy 2.8V bez utraty gwarancji OCZ! Takze jednym slowem nie oplaca sie placic dwu krotnie wyzsza sume na tak zwana DUAL CHANNEL pamiec poniewaz jest to nie potrzebne. Zwykla SINGLE CHANNEL pamiec bedzie ci pracowac w DC bez problemu tak dlugo jak kupisz sobie pamiec dobrej jakosci. Plus jesli masz AMD to naprawde nie robi to roznicy czy masz DC czy SC bo roznica jest minimalna. Jedynie w przypadku P4 sie oplaca miec DC poniewaz P4 je

st w stanie w 100% wykorzystac "bandwith" jaka oferuje pamiec w DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem 2 kostki ocz pc3200 rev 2 512 mb i jestem zawiedziony

Epox ten z podpisu plus 2 kostki fsb 210 1:1 timingi 6 2 2 2 napiecie 2.9-Nie wchodzi do windy

To samo fsb 200 prime wywala sie po minucie

Fsb 200 9 4 4 2 prime wywala sie po minucie

Fsb 180 9 4 4 2 prime wywala po 3 h

Aha niewazne jaki bym dal mnoznik ciagle to samo

Jedna kosc fsb 200 8 3 3 2 prime po minucie error to samo na 2 kosciach

Nie ma znaczenia czy dam single czy dual ciagle to samo

 

fic au 13

ok fic au 13 8 3 3 2 fsb 200 prime stable chodzi komp 6h bez errora

 

Aha na 1 kosci twin mos m-tec na epoxie fsb 211 prime stable 205 na ficu

 

widze ze epox nie lubi ocz to epox zawita na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...