Skocz do zawartości
Kaeres

Cudowne wyniki R250 (radeon 9000)

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez R250 jest zaplanowany na rynek low-end jako nastepca R7500, poczekajmy na powera R300.

nawet jak na rynek low end to cienko :/

no co ty bruce :?: :?: :?:

7500 w default test w 3dM jak na lowendowa karte to mało :?: :?:

jak cena bedzie na poziomie R7500 to bedzie hit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze bedzie tyle kosztowac co MX. Po chociaz jestem zapalomy zwolennikiem ATI to w tym momencie z cena jaka jest za GF4 4200 to ciezko by mi bylo kupic ATI Radeon8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie rzucę okiem na 300'tke, w każdym razie o ile mnie pamięc nie myli to to "dziadowstwo" i "badziewie" ma sporo lepsze wyniki niż moja karta, którą uważam za całkiem niezłą. Jeżeli ceny bedą niskie, to można się spodziewać, że Radeon opanuje rynek Low end całkowicie, zwłaszcza, ze nVidia raczej nie wypuści nic nowego w tym przedziale cenowym, bo ma juz tam od groma swoich produtków, i nowy tylko przysporzy ją o straty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych, którzy tak oponują za GF i mówią, że R250 to Badziew, a dlaczego nikt wcześniej nie mówił nic o Syfiastych w tym momencie kartach MX460, które padły przed R250 na kolana, ale zawsze ATI jest krytykowane chociaż ma bardziej przemyślaną politykę w tym względzie, że odpowiedniki GeForców wypuszcza nieco później i tym samym Rozwala konkurencję, tak więc jak już ktoś zauważył jest to odpowiednik MX /i jest lepszy/, zobaczymy jaki będzie odpowiednik serii GF4Ti, /ale zapewne będzie tak samo :twisted: :twisted: :twisted: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych, którzy tak oponują za GF i mówią, że R250 to Badziew, a dlaczego nikt wcześniej nie mówił nic o Syfiastych w tym momencie kartach MX460, które padły przed R250 na kolana, ale zawsze ATI jest krytykowane chociaż ma bardziej przemyślaną politykę w tym względzie, że odpowiedniki GeForców wypuszcza nieco później i tym samym Rozwala konkurencję, tak więc jak już ktoś zauważył jest to odpowiednik MX /i jest lepszy/, zobaczymy jaki będzie odpowiednik serii GF4Ti, /ale zapewne będzie tak samo  :twisted:  :twisted:  :twisted: /

Z ust mi to wyjąłeś! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no jak dla mnie to niexle. Nie zapominajmy ze to ma byc nastepca R7500, i to bedzie plasowalo sie na rynku lowendowym, i to jest ponad 7000 markow !!! Jak na rynek lowendowy to 8O ! Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no jak dla mnie to niexle. Nie zapominajmy ze to ma byc nastepca R7500, i to bedzie plasowalo sie na rynku lowendowym, i to jest ponad 7000 markow !!! Jak na rynek lowendowy to  8O ! Takie jest moje zdanie.

Mała poprawka - ponad 7500 3Dmarków. :wink:

 

P.S.: To mój 100 post :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pare osob zainteresuje ;)

 

Here are a few numbers for those of you who can't wait. The 3DMark2001SE

score of GeForce4ti4600 was 11,400, while Radeon 9700 with its young driver

scored 14,000. Once 4x FSAA and 8x anisotropic filtering was used, the

scores changed quite significantly. GeForce4Ti4600 was able to get a mere

4500 points, while Radeon 9700 scored 10,000 points and thus more than twice

the points of the competitor from NVIDIA.

 

Tu pare fotek z dem

http://www.theinquirer.net/?article=4497

 

Jak zwykle nie na temat pisze ale troche gadki o R300 bylo .

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych, którzy tak oponują za GF i mówią, że R250 to Badziew, a dlaczego nikt wcześniej nie mówił nic o Syfiastych w tym momencie kartach MX460, które padły przed R250 na kolana, ale zawsze ATI jest krytykowane chociaż ma bardziej przemyślaną politykę w tym względzie, że odpowiedniki GeForców wypuszcza nieco później i tym samym Rozwala konkurencję, tak więc jak już ktoś zauważył jest to odpowiednik MX /i jest lepszy/, zobaczymy jaki będzie odpowiednik serii GF4Ti, /ale zapewne będzie tak samo  :twisted:  :twisted:  :twisted: /

ja zawsze lubiłem ATI ale jeżeli sprawdzi się ostatnia notka o tym że karta na r300 tej firmy jest zoptymalizowane pod intela(chodzi dużo szybciej) to ATI suxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wyobrażasz sobie co by było gdyby ATI skonstruowała kartę z paru chipów np. R300??? Nie będe sypał wynikami /bo ich nie znam/, ale zapewne GF znowu by padł na kolana :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem tych wynikow... przeciez ten radek to jest dokladnie to samo co 8500 tylko z wyzszym taktowaniem! To jak on moze miec gorsze wyniki??? Moze to badziewny egzemplarz jakis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...