Skocz do zawartości

Ile cali maja wasze monitory?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile cali maja wasze monitory?

    • 14
      1
    • 15
      28
    • 17
      41
    • 19
      11
    • 20
      3
    • 21+
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam 15 LG 575N i zastanawiam się czy warto zmieniać na coś większego.

Weź sobie Mag'a 796PF !!! 699 netto :)

Albo.............Samtrona 76BDF BDF a nie DF - różnica jest ogromna !!! Ten Samstron 76BDF kosztuje 599 netto !!! 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flatrona odradzam !!! Bolą oczy i głowa po pracy na nim !!! :cry:  Na inncyh monitorach tego nie ma !!!  :)

Dziwne, mam już rok Flatrona 795+ i jakoś oczy mnie nie bolą a tymbardziej głowa, nawet po długich sesjach przed kompem.

Może sedziałeś przed Flatronem z ustawionym odświerzaniem 60 Hz ? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :!: . Tylko ja mam monitor 19" (na razie). Myslalem ze ludziska na tym forum maja lepsze sprzety :P . Ja jak narazie jestem zadowolony z mojego Samsunga 955 DF. Za niezla cene (ok. 1350 zeta) dostalem 19" w cenie porzadnych 17". 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany jak w podpisie - 13'' :( (ale to nie jest w sumie monitor sensu stricto :wink: ). Drugi to 19'' Samsung 959 NF na kineskopie Diamondtron'a <-- polecam; płaski kineskop, podświetlanie ekranu (Higlight Zone) i doskonałe nasycenie kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9 letniego Schneidera 17", ale w domu mam jeszcze jedną 17", 19" i uwaga SGI 20" ! Takiego rozmiaru nie ma w ankiecie!!! Niedopracowane...

No właśnie. Też mam ten sam problem. Mam monitor 20'' i tego rozmiaru nie ma w ankiecie. A w pracy "walczę" na 22'' i też brak w ankiecie. Proponuję modyfikację ankiety, np. dołożyć 20'', a 21'' zmienić na 21''+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CTX VL550 i nie nazekam .. wystarcza mi w sumie chociaz wiadome ze chcialbym miec jakas 19" :))) albo Sony G400 :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 15" (całkiem sprawna i dość nowa) oraz 20" którą kończe "odświerzać" (wymiana połowy elektroniki), a pozatym zbieram kaske na flatrona 21" lub 22" - jak zdążyłem sprawdzić (podczas wielogodzinnych posiedzeń) flatrony biją wszystko na głowe - rewelacyjny obraz, zero zmęczenia, i .... niezła cena!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem sie z 15" na płaską 19". Ale wypas, przez 3 dni nie mogłem się przyzwyczaić   :roll:  :!:

A czym się kierowałeś wybierając model? mam odłożoną kaskę na 19" i się zastanawiam który model wybrać... chciałem Hiundaya Q910 ale wciąż go u nas nie ma, choć JTT zapowiedziało go 1,5 mies temu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 107B ( ma swietne paramerty jak na monit co ma 3 lata ) kupilem go dawno temu za gruba kase i jestem bardzo zadowolony , teraz jak sie przesiade to na Neca 21 cali , tyle ze narazie Philips sprawuje sie swietnie .

 

Pozdrawajlu

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"LG Flatron 795+" - mam od roku i jestem zadowolony.

 

Poprzednio miałem 15" Peacock  :lol:

A ja miałem takich sztuk 3 i wogule nie było się czym zadowolić bo geometria była fatalna

Ja zanim kupiłem mojego Flatrona 795+ to obejrzałem i przetestowałem Nokia monitor testem chyba z 6 sztuk.

Dwa pozostawiały sporo do rzyczenia, kolejne 3 stały na średnim poziomie z geometrią.

Dopiero szósty okazał się być tym, czego szukam - piękne kolorki, doskonała geometria - tak jest po dzień dzisiejszy 8)

 

Aby kupić dobry egzemplarz trzeba mieć troche szczęscia i... Nokia monitor test na dyskietce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"LG Flatron 795+" - mam od roku i jestem zadowolony.

 

Poprzednio miałem 15" Peacock  :lol:

A ja miałem takich sztuk 3 i wogule nie było się czym zadowolić bo geometria była fatalna

Ja zanim kupiłem mojego Flatrona 795+ to obejrzałem i przetestowałem Nokia monitor testem chyba z 6 sztuk.

Dwa pozostawiały sporo do rzyczenia, kolejne 3 stały na średnim poziomie z geometrią.

Dopiero szósty okazał się być tym, czego szukam - piękne kolorki, doskonała geometria - tak jest po dzień dzisiejszy 8)

 

Aby kupić dobry egzemplarz trzeba mieć troche szczęscia i... Nokia monitor test na dyskietce :D

Gdzie Ty kupowałeś monitor ??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...