Skocz do zawartości
Halfi

Monitor iiyama 17'' HM704UTc silver-blue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kumpel nie dawno kupił nowego kompa z tym monitorem ... i razem dopatrzyliśmy się na nim 2 poziomych lini, dość mocno je widać Np w wodzie, średnio w windowsie i sa prawie nie widoczne w grach .. Pomimo tego jest to dokuczliwe... wiec na następny dzień kolega zadzwonił do sklepu i mówi ze są 2 skazy na monitorku a oni odpowiedzieli mu ze to firma iiyama tak znaczy kineskopy ... tych monitorów i gdyby nie było tych lini nie byłyby to monitory tej firmy .. Według mnie wciskali mu kit, wiec mam prośbę czy ma ktoś monitor tej firmy ?? lub wie że to prawda z tymi liniami ? z góry thx za odpowdzi.

PS . cieniutka biała linia od środkowej strony monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie sa takei 2 paski ale mam ten monitor od roku i jush ich jakos nie zawuazam :) Fakt jak sie praucje w wordzie np albo cos co ma biale tlo to tak widac dosc znacznie.. mi to nie przeszkadza w niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o dwie cieniutkie linie??

Jesli tak to faktycznie wciskali mu kit. To nie jet zadne oznaczanie monitorow przez firme Iiyama tylko "druciki" usztywniajace maske kineskopu i maja to nie tylko monitory Iiyamy a wszystkie monitory z kineskopami Diamondtron. Tak ma byc - za jakis czas juz tych drucikow nie bedzie dostrzegal.

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...