Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

xywa to po prostu boniek :) szukam platea na przyszlosc bo moj scale o kant d.py moge se rozbic a za brassa nei dam blessa. goscie sprzedaja full plate kity +3 lub +4 za blessa ale niestety bez option:/ a taki to tez jest do niczego :) na dzien dzisiejszy musze szybciutko nabic 5 leveli i GREAT SCYTHE+2 w lapki :D:D:D

gram jak czesto tylko moge na wigle (2-3-4 zalezy od pingow) gg podalem (niestety teraz sesja i zadko jestem na sieci:) z kumplem planujemy zrobic zgrany team jakis (2 dk+ ee + dw) na napierac elite yeti bo z nich najczesciej besy leca (raz bylem z gosciem jako party to mu 2 pod rzad wypadly! - normalnie gosc w totka powinien zagrac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przekroczylem 20 lvl :P jeszcze 4 i bede mogl walic z firebomb czy jakos tak ;) ale juz wale z powerwave'a za 30+ w te biedronki :P najlepszy hit za 40 poszedl :D

 

ale starczy chyba na dzis ile mozna :P i tak 4 lvle zrobilem :D znow mnie beda wyzywac od POWERGAMER'ow :P

 

benek a raz mozna gdzies wyskoczyc na party polupiemy :P lepszy exp ebdzie ;) i szybciej

 

pozdr

 

PS jak by ktos mial jakis ciekawy sprzecik dla mnie ;) mam z 47 sily (chyba) za darmo czy za jakas przyzwoita oplate to msg me :P

PS2 boniek a skad masz fotke mojej laski ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no avatar :P

 

a i tak wogole to niech ktos zrobi 100 lvl i zalozymy se gildie TWEAK.PL :PPP

mi juz tylko 80 lvli brakuje hehehehe czyli pewnie troche czasu ale benek tam jest wymiatacz i on stuknie raz dwa :D

 

chociaz jak mnie ta giera wciagnie to nabije 100 w 2 tyg :P ale narazie to tylko latam i bije ;) nie eksploruje map na cenach wogole sie nie znam :P gram bo gram ....... masowo tluke diably i biedronki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja 44 juz. jak ktos cos fajnego z plate bedzie mial (+x +12% lub +8%) to niech gada ze mna to sei potargujemy :)

 

PS a co do gildii - ja sie nie pisze :) bo taki pomysl u nas na uniwerku juz dawno byl:) i kto unas bedzie mial pierwsza 100 ten zaklada:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiriit @

 

tak szybko to nie awansuje srednio robie 0.5-1 level dziennie :( bo ciezko dorwac dobry sprzet dla DW w dobrej cenie i tak juz mnie trafilo i kupilem Sphinx Boots +4+8 i zaplacilem o 1 Chaos za duzo :P teraz poluje na S. Mask i S. Gauntlets (bo najczeciej wypadaja wiec najlatwiej kupic) ale ceny sa zawrotne po 2 Chaosy za szt. :x

 

co do czarow to powiedz co chcesz widziec to dam tu rozpiske - zeby inni mogli kozystac :P

 

jak rozwijasz maga to musisz sie zdecydowac - czy to ma byc PowerWizard (rozwijasz sile) czy EnergyWizard (rozwijasz energie do czarow) - 1 gra sie latwiej (do czasu bo potem brakuje ciuchow z duza obrona) ale 2 jest bardziej potrzebny :P

 

co do party to na StoneGolemy (i reszte syfu na Noria) jestem juz za mocny a na cos wiecej niz Szkieletory (Dungeon) i Wormy (Davias) za slaby - zwlaszcza jezeli chodzi o Defence :( dokad nie poprawie tego parametru o jakies 20 pkt. (ciuchami bo teraz rozwijam tylko Energy) to nie moge polowac na nic konkretnego :x

 

szybko sie nie rozwijam bo wole zeby moj bracak sie szybko rozwinal juz ma level 57 DK i troche rzeczy mam od niego za free :D czekam az zaczna mu sie sypac Sphinxy :P wtedy sie zacznie :lol: na razie sobie gadam z Polakami i czasem cos komus tanio opchne zeby mnie pamietali :P

 

ALL @

 

jak ktos ma PK to niech gra na Wigle 1 - wiadomo dlaczego :P

 

napiszcie kto wie na 100% o co biega z Box Of Luck - co sie wklada i co z tego wypada bo nie wiem czy jest sens wymienic Chaosa za to pudelko i liczyc ze cos fajnego dostane :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prondas @

ale wiecej szczeg.

- ten BoxOfLuck wrzucasz do ChaosGate i cos wypada czy co z nim robisz ?

- cos do tego Boxa wrzucasz i im lepsza rzecz wrzucisz to tym lepsza wypada (np wrzucasz Chaosa i wypada jaka fajna Zbroja) ?

- piszesz ze wypada Zen ale wiesz 100 Zen a np 500k Zen to zasanicza roznica - blizej ktorej granicy wypada kasa, czy moze nie ma reguly ?

 

pytam glownie w imieniu brata bo nie wie czy jest sens uganiac sie za GoldenDragonem czy lepiej sie meczyc z EliteYeti i liczyc na Blessa :P

 

ALL @

piszcie jak komus wypadnie fajny kamyk Soul lub Bless nawet Chaos - glownie chodzi mi o to czy byliscie w pojedynke czy moze w party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upuszczasz po prostu na ziemie

Zen=1-4k:DDDDD

Niech lepiej braciak nawala yeti/archerow/hell houndy

Mi jak gralem jeszcze wojem wypadl bless z archera(to byl ostatni przed powrotem do miasta) z yetiego tez wypadl ale jakis@!#!@$!@#%@

zlodziej go ukradł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam 25 lvl DW

 

moje skille :

Str 50

Agi 25

Vit 22

Ene 104

91Hp/256 Mana

 

czary mam : fireball.wave.lighting.meteorit

 

i moj sprzecik :

 

Pad Helmet +2

10 def +8%

Pad Armor +2

13 def

Pad Pants

5 def + 12%

Pad Boots +3

12 def + luck

Pad Gloves +4

14 def +8% <--- kupilem za 18k . najwyzej przeplacilem ;)

Round Shield +3

4 def +5%

Skull Staff +4

+17% Wizard dmg

 

benek to w sumie jest do ciebie jak bys mogl tak mniej wiecej ceny okreslic :P i zobacxzyc czy nie masz czegos lepszego dla mnie :P mam z 80k w skarbcu . przedewszystkim jakas bron co by mi wiz dmg podniosla :P bo caly czas magia tluke ;) wogole jako broni nie uzywam ;) albo wavy albo meteorem ;) mana potiony ida jak woda przy meteorach

 

wydaje mi sie ze sprzet mam do d.... jak na moj lvl ale nie chcialem nic lepszego kupowac co by nie przeplacic ;)

jakies komentarze i oferty jak cos mile widziane ;)

 

pozdr

 

PS jak cos jestem na spiriit/nonpvp to msg me in game ;) (swiat ten pierwszy oczywiscie wilga czy jakos takk za uja nie moge spamietac nazwy ) :D a jak nie bedzie mnie in game to gg #965872 czesto jestem niewidoczny takze dopiero jak nie odpowiem tzn ze mnie nie ma :D badz co badz albo w grze albo gg :D

 

PS2 czy jakies orby dla elfow mozna opylic ??? mam jakis orb defense i ofensive ten 2 za 2k w sklepie idzie za ile to mozna do ludzi pchnac ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Benek

Co do box of luck to mialem 2 (juma nie spi :P). Z jednego wypadlo 6k a z drugiego Flail +5+4+luck ... nic ciekawego, choc na flaila mialem juz kupca (60k).

 

@ All

Jakby komus sie trafil Blade +0+X+Skill albo lepszy to niech da znac, bardzo potrzebuje tej broni, zaplace nawet kilkaset tysiecy jak bedzie naprawde dobry, albo chaosem jak znajde do tego czasu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spiriit 

Kupię od ciebie Skul staff +4 i round shield +3 :D

Mogę ci dać w zamian serpent staff, bardzo silnie sie nią uderza.

Mój nick w grze to BOBAN, wiec jakby co to pm do mnie

 

skullstaffy mam identyczne 2 dzis znalazlem :P swojego kupilem za 15k ;) ale nie znam jego faktycznej ceny :P jak cos to daj znac ja teraz gram raczej tylko na tym 1 serwerze non pvp za duze lagi mam . a tarczy narazie ci nie pchne :D bo ja ja uzywam ;) a nie potrzebuje staffa jako broni tylko jako dodatek do magic dmg :D teraz leje golemy meteorami :D mana potiony i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male ogloszenie :) :

kupie: scale +3 (minimum) +12% - wszystko (pants armor helm gauntlets boots)

sprzedam( aktualne na biezaca chwile:):

HellFire Scroll

Sphinx Gauntlets+2+12%

i troche innych simieci:)

 

jak cos to na gadu - ale zadko jestem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziałem takiego małego, złotego smoka. Ale był cholernie silny, bo byliśmy w trójkę i wyciął nas w pień, a ja biłem go za maksymalnie 2. Ki diabeł ?

 

I jak wy trzaskacie kasę w tej gierce ? Bo ja mam 16 lvl. i chodzę sobie na Giganty. Wszystko co zarobię, wydaje na mikstury. Mam Pad Boots +4, Vine Gloves +4 i Crossbow +4, ale nikt nie hcce tego kupić. Miałem trochę różńych przedmiotów, ale wolałem je rozdać, bo kupić nikt nie chciał.

 

Jakby ktoś miał jakieś skóry +4 albo +5 i chciał się wymienić za coś z powyższych, z moją ewentualną dopłatą, to niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scale +3(+4) +12 to pewnie bedzie warte kolo soula, przynajmniej a bym byl w stanie tyle dac :) Jak chetnie kupie brass +x +12 nawet +8 byle lepszy od mojego... Dobrze zaplace.

 

Zloty smok ? Jak bys go zabuil to by ci wypadl Box of Luck... Hehe nigdy nie zapomne mojego pierwszego spotkania z tym smoczkiem. Jako dumny ok.15lvl zobaczylem jak jakis koles polegl od tego smoka. Smiac mi sie zachcialo i pewny siebie poszedlem go zatluc... jednak to on zatulk mnie i to szybko :)

Za drugim razem bylem jeszcze pewniejszy siebie bo wlasnie nabylem Blade, oj i znowu sie zdziwilem - poszla masa potionow ale Box byl moj :)

Teraz smoczek to nie problem - tylko szkoda ze juz ich nie widuje...

 

Gdybys spotkal takiego Smoka na pol ekranu - to nawet do niego nie podchodz :) Ale warto sie zaczic i poatrzec jak wysokie lvl padaja od jednego strzalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-R-I-X @

dzis okolo 18 byla inwazja GoldenDragonow (tych duzych) na Lorencie chyba na Wigle5 - skubane silne sa jak diabli - braciak 58 level DK (wszystko jakies Scale lub Brasy +4 +8/12%) podszedl do tego smoka i zaczal go okladac DoubleBlade +3 +8% (taki czerwony) majac w 2 reku DragonShield +3 +12% (chyba) polegl w 5 sek. :P jeden cios takiego smoka (przy Defense ponad 200) to minus 202 energii zyciowej :P

 

Memphis @

kase sie trzaska na 3 sposoby:

- chodzisz sam na potwory - nie trzeba sie dzielic

- chodzisz po serwerach non-PvP i zapierniczasz kase/itemsy innym (to co wypadnie) i tak nikt ciebie nie zabije :P

- polujesz na okazje pookazyjnych cenach i sprzedajesz na Wigle1 po "ichniejszych" cenach dajc lekki upust w stos. do konkurencji

 

boniek_pl @

zebys wczesniej napisal o Sphinxach - ja kupilem +3/4 (nie pamietam) +8% (czyli suma DEF. podobna) za 1 Chaosa wiec moglbys sobie zarobic

co do Scrollsow to kupilbym TWISTER, HELL FIRE i inne powyzej 160 ENERGY

 

spiriit @

cen nie znam - bo z nimi roznie swoim sprzedajesz tanio, jak cos bardzo potrzebujesz a towar chodliwy to przeplacasz itd

co do broni to obecnie mam na spylenie LightingStaff +1 (+26% Wizardy) ale to bron 2-reczna i musisz sprawdzic (w tabelkach na stronie MU-onlione) ile wymaga sily :P oraz jakies klamoty Bone +4 +4% (buty, rekawice i chyba helm) oraz pare czarow ktorych nie masz Teleport, Ice i chyba Poison (a na 100% moj brat go ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty smok ? Jak bys go zabuil to by ci wypadl Box of Luck... Hehe nigdy nie zapomne mojego pierwszego spotkania z tym smoczkiem. Jako dumny ok.15lvl zobaczylem jak jakis koles polegl od tego smoka. Smiac mi sie zachcialo i pewny siebie poszedlem go zatluc... jednak to on zatulk mnie i to szybko :)

Za drugim razem bylem jeszcze pewniejszy siebie bo wlasnie nabylem Blade, oj i znowu sie zdziwilem - poszla masa potionow ale Box byl moj :)

Teraz smoczek to nie problem - tylko szkoda ze juz ich nie widuje...

 

Gdybys spotkal takiego Smoka na pol ekranu - to nawet do niego nie podchodz :) Ale warto sie zaczic i poatrzec jak wysokie lvl padaja od jednego strzalu :)

ja biegalem po elfach i tam biegal golden elf to ja mu dzien dobry a on mi headshota :D hehehehe pozniej go zabili a duzego widzialem w miescie knightow i wizardow :P i nawet podszedlem do niego ..... headshot :P ale spox fajnie bylo :D

 

benek a tego twojego staffa nie potrzebuje narazie zreszta pewnie nie stac mnie nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to benek ile jestes w stanie dac za tego hellfire'a?:D

napisz ile to warte w sklepie (jak chcesz tam sprzedac) ja pomnoze x2.5 i tyle jestem w stanie dac :P skoro to ma byc okazja ;)

a za Twistera jak masz to jakies 28k :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkalem tego mega duzego smoka, zatlukl mnie odrazu, ale wzialem levele 100+ z miasta przyprowadzilem na miejsce i sobie chlopaki poradzili, gosc ktory zgarnal skrzynke dal mi 10k za fatyge hihih.

 

PS. Pamietajcie prosze o tym blade co o niego prosilem pare postow wyzej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

Mam Gacie Wiatru +2 i chciałbym je sprzedać. Czy 10k, to dobra cena ?

 

Aha i czy moglibyście polecić mi jakąś pukawkę, za którą mógłbym się rozejżeć/poszukać ? Bo nie wiem nic o broni. Mam lvl 21, 95 str.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo Ludziki !

Z ciekawosci zaczelem grac elfem bo naprawde widze ze ta rasa na 30-40 lev. jest 2 razy sielniejsza od DK jak ma aury :> Tylko potrzebuje troszke pomocy .. glownie przezucic troche kasy od mojego DK i nabic troche exp w Norii. Bardzo chetnie sie umowie z kims na sobote wieczor.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69 @

jak chcesz to mozemy sie styknac w Sobote (wieczorem/w nocy) cos sobie poprzerzucamy Ty od siebie, ja od brata :P mi na tej planszy poza GoldenDragonem nic juz "kuku" nie robi - czasem jak sa ze 4 Golemy to 1 pkt. odbiera :P niestety caly czas jestem za slaby na cos wiecej niz Szkieletory (Dungeon) i Wormy (Davias) a z tarcza i 1-recznym dziadostwem nie oplaca mi sie chodzic a tym bardziej potionow nie ma zamiaru lykac co chwila :(

jedyna zasada tej umowy - jak wypada kamyk to 50/50 - bo za czesto Ciebie widze ze sprzedajesz dobre rzeczy - wczoraj na 2 chyba cos do Ciebie zaczlem pisac i zniknales - miales chyba Box'a na sprzedaz :P

jak bedziesz cos chcial to ci dam bo mi leca juz podstawowe +5 dla elfow albo +2/3 z +12def. (nawet Armory) :P

 

ALL @

ma ktos Sphinx Armor/Pants/Helm +3/4 +12 na sprzedaz - place Chaosami ale bez przesady - jak przesadzicie to poczekam z tydzien (mi si e nie spieszy) jak braciak bedzie juz wyzej DK niz na 61 levelu i mi znajdzie :P

 

PS male pytanko - co jest lepsze dla DK - Plate czy Dragon :?: bo na stronie nie ma opisow/tabelek Dragonow :?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...