Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem za 120k great scythe +1+skill :] skzoda ze koles innych itemkow nie mial serpent spear mial za 30k, ale mialem, a nie chce mi sie w tym mu w trade bawic to to jest rozpizd a nie trade, idealnie bylo w D2LOD to zrbione, powinny bycjakies kanaly do rozmow i umawiania trade

 

Potrzebuje:

Brass Armor +2 i wiecej :]

Cos na Glowe (cos fajnego)

Cos na rece

i oprocz butow to caly armor :P

 

suzkam tez Serpent Spear +x+skill (tylko nie za 3 chaosy O_o)

 

 

a wlasnie satan i angel siedza sobie na tobie i jeden zwikesza a drugi absorbuje DMG, one maja jakis life widzialem, normlanie potwory im zadaja dmg i te traca lfie czy jak to jest ?

widzialem tez kolesi (elfy, dk) ze skrzydlami i sobie latali, co to jest ?

skad sie biora te "koniki" i czy u ludzi kosztuja 1c ? ale dziwi mnie skad siek ur.. to bierze i gdzie mozna znalezc czy cos :P :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chlopaki ale z was lolki (bez obrazy) :wink: po co stawiac boarda jak board juz jest .. a nawet dwa:

 

http://www.mu.xp.pl/

 

http://www.mu-by-zene.prv.pl/

 

..po co chcecie robic trzecie forum :lol: :lol: :lol:

 

najlepiej zeby bylo jedno forum ale majace uzytkownikow a nie 3 fora ktorych nikt nie odwiedza :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek & spiriit @

 

cholera ale sie na was wczoraj wnerwilem :x

 

gdzie byliscie jak ten pierdola w Dragonach i Giant Swordem zaczal mnie okladac i pisac zebym robil wypad z duchow - przeciez poszadlem tam ze wzgledu na Was :P sam to sobie chodze na Hell Houndy i Elite Skieletony

 

ja sam na 5 lolkow to troche duzo - trzeba bylo przynajmniej Elfa im wy...ciac :P lalem wszystko co sie rusza (zrobilem sie pomaranczowy) ale od czego glowa chowalem mu sie w jego party i koles chyba skosil kilku swoich bo juz zrobil sie czerwony :P chcialem go zabic ale mial biegowki - ze tez nie mialem swojego Double Blade +5 ze skillem bo koles byl na wykonczeniu - chyba sie zdzwil jak zrobilem Twista i mu za jednym zamachem poszlo okolo 100 zycia :P

 

albo gramy razem albo kazdy osobno :?

 

----------------------

 

Paranoik & Jonathan @

 

gracie czy nie :?: bo sie woze z 2 fajnymi kosami dla was - co prawda troche wam brakuje zeby je uzywac ale sa przyzwoite

 

mam je wywalac - stoja po 7k kazda (jak je sprzedaje do sklepu) wiec nie sa najgorsze - czy co :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek & spiriit @

Paranoik & Jonathan @

 

gracie czy nie :?: bo sie woze z 2 fajnymi kosami dla was - co prawda troche wam brakuje zeby je uzywac ale sa przyzwoite

 

mam je wywalac - stoja po 7k kazda (jak je sprzedaje do sklepu) wiec 

nie sa najgorsze - czy co :?:

hmm to ja mam halebard +1+8 jak ktos chce, w sumie to za free oddam, albo za 10k jak ktos ma :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Structor-jeszcze raz tylko dla Ciebie:

EE lvl 37 Nick: ZenePL

Forum MU(poczatki): www.mu-by-zene.prv.pl

Masz moj luk(Battle Bow +skill) i chodz nie jest zbyt good to jednak uzyteczny:)

 

@all

Prosze was,nie piszcie ze wam potrzbne forum jak moje forum jest praktycznie nie uzytkowane.Zaczniecie odwiedzac i pisac posty to bedzie git,lecz nie bardzo macie na to ochote(co poniektorzy)

Pivko dla DEAD TOMATO

 

Yeti..Bardzo chce tego orba.Twissting slash przypadl jednemu z rodakow-PiterLord.

Anime to moje hobby 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik & Jonathan @

 

gracie czy nie :?: bo sie woze z 2 fajnymi kosami dla was - co prawda troche wam brakuje zeby je uzywac ale sa przyzwoite

 

mam je wywalac - stoja po 7k kazda (jak je sprzedaje do sklepu) wiec nie sa najgorsze - czy co :?:

Ja dziś jadę na wiglu 15 od 6 rano ;]]]

Wieczorem między 20-24 mnie raczej nie będzie ;]

A potem to nie wiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na maya, potrzebne mi przedmioty dla DW, mój str. to 48

The_Structor ja tez matma(pisemna i ustna), gdzie idziesz, masz może pytania z egzaminów z poprzednich lat uczelni warszawskich?? Ja mam chrapkę na matematykę stosowaną lub informatykę na SGGW, Politechnika Warszawska lub Wyszyński:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz

Jak uruchamiasz MU pojawia się okienko z przyciskami: options,connect i exit i wlasnie w opcjach się ustawia :)

 

 

To jest ktoś jeszcze chętny na party dzisiaj oprócz mnie i Structora ??

ps. na jakim serwerze ? wigle 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na maya, potrzebne mi przedmioty dla DW, mój str. to 48

The_Structor ja tez matma(pisemna i ustna), gdzie idziesz, masz może pytania z egzaminów z  poprzednich lat uczelni warszawskich?? Ja mam chrapkę na matematykę stosowaną lub informatykę na SGGW, Politechnika Warszawska lub Wyszyński:)

ehh cos mi dzisiaj marnie ta nauka szla, cos w ogole malo umiem i pewnie nie zdam :/ chce isc na AGH jak pisalem Elektrotechnika/Automatyka/Telekomunikacja - marzenie

 

hmm na Warszawskie, chyba mam, ale tutaj tez sa:

http://republika.pl/egzaminy/

 

nie chce cie zniechecac, ale robisz cos w kierunku "informatycznym" ? bo wiekszosc ludzi, ktorych znam i sa na informatyce to.... pheh powiem tylko ze ich wiedza polega na: format c:, setup (a teraz nawet sa bootowalne plyty, to juz pewnie zapomnieli) i instalacja sterownikow w windzie, a jeszcze se gre potrafia zainstalowac, gorzej jak trzeba cos napisac, nie wspominam o wymianie hardware :]

 

ale pozniej ludzie na takich zeruja piszac im programy na zaliczenia :]

 

hmm ja wlasnie ide na wigle 5. konto: structor, prosze sie po luk zglosic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek & spiriit @

 

cholera ale sie na was wczoraj wnerwilem :x

 

gdzie byliscie jak ten pierdola w Dragonach i Giant Swordem zaczal mnie okladac i pisac zebym robil wypad z duchow - przeciez poszadlem tam ze wzgledu na Was :P sam to sobie chodze na Hell Houndy i Elite Skieletony

 

ja sam na 5 lolkow to troche duzo - trzeba bylo przynajmniej Elfa im wy...ciac :P lalem wszystko co sie rusza (zrobilem sie pomaranczowy) ale od czego glowa chowalem mu sie w jego party i koles chyba skosil kilku swoich bo juz zrobil sie czerwony :P chcialem go zabic ale mial biegowki - ze tez nie mialem swojego Double Blade +5 ze skillem bo koles byl na wykonczeniu - chyba sie zdzwil jak zrobilem Twista i mu za jednym zamachem poszlo okolo 100 zycia :P

 

albo gramy razem albo kazdy osobno :?

 

----------------------

 

benek wez nie pisz takich rzeczy na forum bo dobrze wiesz ze bylem po potiony i oproznic inwentarz ..... i nie chce zeby ludzie tu mieli wogole powody myslec ze jestem kutas czy cos ....... wiesz ze do walki to az sie pale :) poprostu nie bylo mnie ..... w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie :(

 

ja dzis znow bede smigal po 24

zreszta wczoraj jak konczyles grac to nic nie mowiles .... a ps gadalem dzis z twoim bratem :) mowil ze potrzebuje jeszcze 1 DW wiec moze uda sie wkrecic ;) teraz musze troche wiecej popykac zeby jakis przyzwoity lvl zrobic :P pozatym do czasu azon nabije 100lvl to pewnie juz bede napie.... z HF :P

 

POZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiriit @

 

nie mialem checi Ciebie oczerniac :P

tylko akurat obaj musieliscie odejsc jak sie tamte debile krecily

 

a nie pisalem wczoraj bo bylem wku...rzony i zrobilem sobie 10 min przerwy - potem jak polazem to tego debila juz tez nie bylo, wiec mialem na tyle satysfakcje ze i on sobie tam expa nie zrobil :P

 

co do Gildii - skoro moze byc ilosc membersow = 1/10 levelu szefa to pewnie troche miejsca bedzie :P

 

a co do grania to troche moge z Wami porac, ale potem ide sam do D2 (na zarobek) bo braciak wydal cala kase na Chaosa i G.Scythe +2 +12 (niestety bez skilla) ale i tak lepsza o 9 niz obecna +3 +0

jednak opalca sie miec duzo kasy ponad 2kk bo i tak mozna cos fajnego kupic nie placac kamykami

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i coraz wiecej osob poznaje z forum:) dzis poznalem zena:) chodz poznaje piate przez dziesiate ze zamienimy kilka slow ale jednak.........w przyszlosci bedzie lepiej:) mam juz 49 lvl i juz niezla mi idzie ubilem dzis zlotego smoczka malego oczywiscie ale z kumlem nie sam tylko za kumplem gonil a ja go zamiatalem zabieralem mu po 80 hp:) i wyleciala szkryznka kumpel mowi ciezko sprzedaci mowi podobno to sie wyzuca i cos ywlatuje tono inic innego nie zrobilem jakkazalem mu to <span style="color:red;">[ciach!]</span>c i iwecie co wylecialo..............buahah 3 kupki po 1000kasy pfffff:P a wy co juz z tych skrzynek ciekawego powylatywalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasniei jescze jedno czy jest roznica czy moze masie wiecej lub mniej szczescia np walczac z szkieletorami czesciej mi itemy wylatuja a z cyklopami to czesciej kasa odczego to zalezy od szczescia czy juz tak jest ze z tego wiecej a z tego mniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zapraszam na forum MU www.mu-by-zene.prv.pl

Po drugie *kani* wolno kojarzysz osoby z forum :D

Po trzecie tez dzis wylecial mi box of Luck-jesli nie masz min 80 poziomu radze sprzedac(450k) poniewaz na niskich lvl wypada tylko kasa lub slabe przedmioty(ze slyszenia)

Co do szczescia z przedmiotami to moja teoria jest taka-czesciej cos wypada jak walczysz samemu(tak okolo 300% wieksze szanse)

Po czwarte-trafil mi sie soul=6 choas/2 nas bylo co implikuje mam juz orb of Yeti=byly sobie kamienie :D

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo sie woze z 2 fajnymi kosami dla was - co prawda troche wam brakuje zeby je uzywac ale sa przyzwoite

 

mam je wywalac - stoja po 7k kazda (jak je sprzedaje do sklepu) wiec nie sa najgorsze - czy co :?:

nie wywalaj sam wezme - pewnie jeszcze nie będe mógł używać - 19lvl DK :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...