Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem global by zarypisty... pewnie gralbym do dzis ale okradli mi postac na 104lvl-u... poniej zaczolem grac na prywatnych serwach gdzie bylo duzo gorzej :( co prawda nikt nic mi tam nie ukradl wrecz przeciwnie bylo przecudnie ale co z teo jak polskie serwy padal po 2-3 tygodniach a zagraniczne po 1-2 miesiacach to co to za granie!!!! czlowiek sie meczy zdobywa lvl-e a tu nagle serwer padl.... heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gram w MU, mam 7 lvl, 40 energii, ale tylko jeden czar. Na jakiejś stronce o MU wyczytałem że już moge mieć lepszy czar. Jak się nauczyć następnego czaru????

z 40 energy to tylko goblina mozesz miec nic wiecej , masz tu liste ile energi na co trzeba

 

 

-Goblin Summon orb - trza 30 energy

-Healing orb - trza 52 energy i leczysz siebie i innych

-Stone golem - 60 energy

- orb of Advancet Defense - 72 energy

-Assasin -90 Energy

-ellite Yeti - 130 Energy

-dark kinght -170 energy

-bali - 210 energy

- soldier - 300 energy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nigdzie nie gram, nie mam też postaci :cry: Ale zarejestrowałem się na serwerze i czekam na aktywacje konta. Postać stworze jak się zaloguje? Jaką powinienem zacząć, bo chciałbym właśnie elfka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz szczegulowy opis wsztkich przedmiotów , postaci itd

http://homepage.eircom.net/%7Eaiki/MU/index.html

http://www.mu.xp.pl/ - wypas forum o mu

sa trzy rodzaje efów

-energy - przez 80 % gry tylko w party chodziszi walisz aurami 8)

-hybryda - polinczenie energy elfa z agility elfem - moim zdaniem beznadziejny

- i agility elf - wszystko pakujesz w agility - jak mialem postac na 102 lvl to mialem cos kolo 160 sily ponad 300 agility i 35 energy heh zasuwalem w zajebistej zbroi i zadko kto mnie trafial bo czym wiecej aglity tym wieksze defens rate

 

Elfem zabijaj na poczatku tylko gobliny - puzniej biedrony -i hanterów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie o nowej postaci jak jest Magick Gladiator. gra ktos nim? jakie ma zalety ?

nie jest nowa postracią :)

magic gladiator - Jest to czwarta ukryta postać uaktywnia sie po przekroczeniu 220 LVL :D . "połaczenie" DK oraz DW

zalety i wady :

+7 punktów na poziom

+moze uzywac rzeczy tych co DK oraz DW(nie moze uzywac Black dragonow,fenixow,soul oraz czaru teleportacji)

+wejście i warp do innych lokacji z użyciem 2/3 wartości innych postaci. Czyli wejście do Davias to 10 lvl.Warp do Tarkan 92 lvl itd.

+moze biegac od pierwszego lvl

-nie moze uzywac hełmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi @ll !

mam 5 lvl w MU - dopiero zacząłem grac ;) fajowa gierka gram Dark Wizardem i mam pytanko - kupiłem sobie ksiązke w magicznym sklepie na Wiggle kosztowała 1300 (albo 1100 juz nie pamietam) miała dawać mi taki czar - fale jak go użyć? mam narazie tą kulkę energii i nic wiecej - a moze mam za mało energii ? (37 ) help me plizzz i jakby ktos miał jakies zbyteczne itemy to tez bede wdzieczny ;) gg - 1657303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi @ll !  

mam 5 lvl w MU - dopiero zacząłem grac ;)  fajowa gierka gram Dark Wizardem i mam pytanko - kupiłem sobie ksiązke w magicznym sklepie na Wiggle kosztowała 1300 (albo 1100 juz nie pamietam) miała dawać mi taki czar - fale jak go użyć? ...

Fale ???? jest taki ? a z tego co wiem pierwszym czarem jest energy ball (2lvl) a drugim Fire Ball od 5 lvl , wiec jak bedziesz mial 5 lvl nacisnij lawym na scroolu - w ten sposub naumiesz sie go :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepszy jest bez 2 zdań MG - w BC lub DS wysoki lvl Mg wymiata duchami najlepiej i najbardziej wydajnie. Jesli nie MG to tylko EE - zawsze poszukiwany do party a i sam potrafi namieszać. Najsłabsza postać to czarodziej - choc ma jeden plus - Mana Shield...

Pozdróffka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE - zawsze poszukiwany do party a i sam potrafi namieszać. Najsłabsza postać to czarodziej - choc ma jeden plus -  Mana Shield...

Każda postać ma swoje wady i zalety:

- EE wysoki def + aury, ale niestety najniższy dmg

- DW najniższy def, ale bardzo wysoki dmg

Wszystko zależy jak kto lubi grać - czy sam czy w party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie odzyskac haslo konta? Bo mialem postac na 88 lvl DK lecz pewnego pechowego dnia mnie okradli i nie gralem jakis czas a teraz wchodze i haslo nie smiga :( niestety patrzylem na oficjalna strone i trzeba podac odpowiedz na pytanie a ja nie pamietam :/ poradzcie cos :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...