Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

prosze powiedzcie: Mam Windows 98 i nie moge zainstalować patcha nie wiem co jest grane bo jak miałem XP to działało wszystko.. proszę o pomoc

a po zmianie systemu robiles jeszcze raz instalke gry ?? (tak pytam bo nawet czasami mi sie zapomina :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nowy rok ma być ATLANS otwarty.... i tak pokoliji chyba tarkan itd...

" ee jak pamietam to lost tower ma tylko 7 pozomow a nie 8 8 poziom to icarus i nei zalicza sie do lt... "

lt8 znaczy lt7 po moscie czyli tam gdzie belrog itd..

a icarus to inna gatka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze powiedzcie: Mam Windows 98 i nie moge zainstalować patcha nie wiem co jest grane bo jak miałem XP to działało wszystko.. proszę o pomoc

no to jak ci na 98 nie chodzi to znów XP'eka zainstaluj ? :D i ci bedzie działać ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

"]Gram w MU jakies 5 miechów jak by co to pytać :P mam EE lvl 195 teraz... nom ale mi sie zaczya nudzić .... gram troche na prywatnych serwach :)

nick : Lider[L]

ene 800+

Ej mam pytanie wzilbys mnie na party do lt za pare dni bo teraz mam 78 lv i za niedlugo bede mogl chodzic do lt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano ludziska. :D

Mam maly problem, kiedy wybieram postać i

klikam ok wyskakuje mi błąd DataWorld1EncTerrain1.att file not found, :evil:

oprócz tego pliku nie mam również EncTerrain1.obj. Nie wiem co z tym

zrobić. Pomóżcie. Tnx z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh;D niedawno zaczalem grac i jestem w momencie gdzie pod woda (chyba trzeba ustawiac beczki) na takim jasnym podlozu

ma ktos na to sposob? bo juz mnie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> bierze:D

Chyba tematy pomyliłeś :lol:

 

 

A ja mam w MU taki problem, gram na prywatnym serverze. Mam Muse Elfa na 230lvl :) I giant bow , ale jak tylko go zblesuje na +1 to odrazu dmg postaci spada o jakies 70 8O Wie ktoś dla czego tak się dzieje? I ten łuk w uzyciu jak patrze na ekwipunek postaci to na czerwono się świeci :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go blessujesz to wymagania wzrastaja, musisz dodac do agility pare punktow.

ps. ja sie ciagle zastanawiam czy nie wrocic do Mu, ach moj elfik na 300lv. z pelnym wypasem... ehh. Nie... bo znowu wyrwe 4 miechy z zyciorysu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach moj elfik na 300lv. z pelnym wypasem... ehh. Nie... bo znowu wyrwe 4 miechy z zyciorysu :P

ale nie ten elf na 300 :P to chyba na prywatynym :) no boo na glboie mają dwie osoby 290+ jdna ma 298 teraz chyba no... wiec na prywatnym to 300 monza zrobić yyy w 1 dzien ? :P

a mówiąc ze 4 miechy masz na myśli chyba ze grasz na globie :P a na globie jeszczenie ma 300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzilo mi o priv server. Dopiero po 2 czy 3 miechach osiagnelem na nim 300lv. Nie byl taki jak Mu-paker tylko poprostu za.j.ebiscie zoptymalizowany pod jak najfajniejsza rozgrywke. Zostal zdjety przed wakacjami i juz nie wrocil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go blessujesz to wymagania wzrastaja, musisz dodac do agility pare punktow.  

ps. ja sie ciagle zastanawiam czy nie wrocic do Mu, ach moj elfik na 300lv. z pelnym wypasem... ehh. Nie... bo znowu wyrwe 4 miechy z zyciorysu

No nie przesadzaj :) Gram juz troche w mu i kumam co jak robić :) Problem był taki że kupiłem łuk popsuty i trzeba było go naprawić :) Juz jest wszystko wporządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

Siema mam pytanie (znow)czy na globalu sa te miecze-Sword of destruction,Crystal Sword, Dragon Sword,Spirit Swprd jesli sa na globalu to ile kosztuja Z gory Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zna ktos dzialajacy server prywatny z expem ok 1000x i dropem 50% ???? zeby tylko dzialal bo najczesciej te servy z duzym expem nie sa sprawne!?

ja znam :P

 

MuChaos ale zamknieta rejestracja, a obecnie trwa zbiorka po 40zl od lebka zeby bylo lepsze lacze - wiec wszystko zmierza do tego zeby to byl serw platny :P

 

ustawienia: Exp: 1000x, Drop: 50%. itd

 

resy robi sie jak glupie - czasem gram sobie MG mojego brata ktory ma juz 44 resety 8) (za kazdy res +200pkt) wiec parametrow nie podaje zeby wam kopary nie opadly (powiem tylko ze to 2 najsilniejsza postac na serwie, 1 jest kolo ktory ma 47 resow)

 

:lol:

 

PS gildia brata nazywa sie tak jak na globalu - to taka podpowiedz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

ok znow pytanie a raczej prosba prosze podajcie mi namiary link na jakas stonke o jakims prywatnym serwerze Mu bo chcialbym sprawdzic jak to sie tam grana globalu jeszce mi sie nie znudzilo ale caly czas chodze w lachach a nie mam sianka na lepsze itemki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANKO ILE TRZEBA CZEKAC ZEBY PRZESTAC BYC CZERWONYM?? BO DALEM SIOSTRZENCOWI POGRAC MOIM DK I ZABIL KILKA OSOB I JESTEM CZERWONY NIE MOGE NIC KUPIC ITD. TO PRZECHODZI SAMO CZY TRZEBA DLUGO GRAC CZYWYSTARCZY POCZEKAC Z TYDZIEN NIE WLANCZAJAC GRY??

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANKO ILE TRZEBA CZEKAC ZEBY PRZESTAC BYC CZERWONYM?? BO DALEM SIOSTRZENCOWI POGRAC MOIM DK I ZABIL KILKA OSOB I JESTEM CZERWONY NIE MOGE NIC KUPIC ITD. TO PRZECHODZI SAMO CZY TRZEBA DLUGO GRAC CZYWYSTARCZY POCZEKAC Z TYDZIEN NIE WLANCZAJAC GRY??

POZDRO

Ze stanu czerwonego 9 h, lekko czrwonego 6h, pomaranczowego 3 h,

Bendac czerwonym jak ktos cie zabije masz jakies 99% szans na to ze gubisz jakis item, ktos taki jest zwany PK - Player Killer.

Czas mozna skrucic zabijajac potworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...