Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

A ja mam ciągły problem z rozłączaniem. Średnio co 5 minut regularnie wywala mnie z globala - wiggle. Mam win xp, sp2. Reinstalowałem gierke kilka razy z patchem, kombinowałem z różnymi firewallami, nic nie chodzi w tle z innych progsów, a ciągle mam po 5 min disco. Czy ktoś miał juz podobny problem??? Proszę o pomoc bo już mnie krew zalewa.

 

I jeszcze: czy komus udało się jakoś odzyskać swój ID number (zapomniałem swojego).. Pisałem kilka razy do admina ale zero reakcji... Help!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem sciagnolem dawno temu sciagnolem mu i doszedlem do 128 lvl na globalu (galem pol roku) i mialem formatowany dysk nie gralem przez 3 miesiace az do dzis, sciagnolem MU i mi niedziala:baranek: Jest tak:

 

Ekran sie niepokrywa :cry:

Legenda:

:(=czarna czesc ekranu

:)=czesc ekranu z mu

To jest moj ektan po wlaczeniu Mu

 

:(:(:(:(

:(:):):)

:(:):):)

:(:):):)

 

Wiecie na czym polega problem? Sa jakies opcje w ktorych mozna to przestawic? KTO MI POMOZE?

Chcialbym znowu zagrac w Mu (jesli ktos mi pomoze i gra w Mu na globalu to zaplace mu 100 000 zen co to dlamnie :D pamietam ze w MU bylem obrzydliwie bogaty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pobawić się w zmiane rozdzielczości. W MU w ustawieniach a takze przez zmiane rozdzielczości w ustawianiach ekranu w windowsie. Popróbuj różnych kombinacji może pomoże.

Może jeszcze taki numer: zminimalizuj MU i na pasku prawym kilknij i daj maksymalizuj.

 

ja mam taki problem:

Loguje sie w MU wybieram swoja postac, wchodzi do miasta i od razu wyskakuje tabelka "you are disconected" czy jakos tak i moge dac tylko ok ;/ i wychodzi mi z gry. Kumpel ma to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie zaczynam grac w ta gierke.Gram DK na 7 lvl zawsze praktycznie jestem na W 6 z nickiem[NODi]PL jakby moglby ktos mnie wziąc do party albo dac albo obchnac jakies niepotrzebne pzredmioty to bede happy :D

POZDRO ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

Yo ludziska widze ze ostatno tu jakas posucha panuje juz nie gracie w MU ja juz sobie odpuscilem globalal nabilem 97lv i koniecm przenisoelm sie na inny serw http://papugi.al0th.org/index.php

tu macie link do niego naprawde polecam jest coll i bedzie jeszcze dlugo stal stoji juz ponad pol roku a admini nie olewaja graczy sluchaja ich i wogole ogien z [gluteus maximus] pozdrawiam wszystkich z Globa kiedys jeszcze zagladne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, gra ktoś jeszcze na globalu? Nie wiem co się stało, ale dziś nie mogę wejść na serwer - wyskakuje "failed connections" zaraz po odpaleniu gry. Ma może ktoś podobne problemy?

 

PS. Widzę, że jednak nie tylko ja mam z tym problemy: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=14253 - tylko dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę właczyć gry Mu. Po naciśnięciu "connect" pisze "connecting to server", po chwili napis ten znika i przez chwilę pojawia się "filed connecting", po czym znowu mam aktywny przycisk "connect" i kiedy go naciskam cała sytuacja powtarza si ę od nowa. raz po wielu próbach udało mi się dostać na server, ale wyłączyłem grę i znowu nie mogę się zalogować - TAK JEST OD JEDNEGO DNIA.

Błagam was o pomoc.

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę właczyć gry Mu. Po naciśnięciu "connect" pisze "connecting to server", po chwili napis ten znika i przez chwilę pojawia się "filed connecting", po czym znowu mam aktywny przycisk "connect" i kiedy go naciskam cała sytuacja powtarza si ę od nowa. raz po wielu próbach udało mi się dostać na server, ale wyłączyłem grę i znowu nie mogę się zalogować - TAK JEST OD JEDNEGO DNIA.

Błagam was o pomoc.

 

 

Chodzi o to ze jest chyba przebudowa serwera dopiero za jakis czas bedzie mozna pograc no chyba ze komus chce sie wsatawac o 2w nocy i pograc tylko 1h :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazioo

 

skontaktuj sie ze mna,pilne

 

4012410 moje GG

 

mam ten sam problem,jak tylko sie zaloguje,i mam postac w grze,wywala mi disconnection from serwer i jak klikne ok to robie baba grze

 

 

pomocy zna ktos rozwiazanie tego problemu?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę właczyć gry Mu. Po naciśnięciu "connect" pisze "connecting to server", po chwili napis ten znika i przez chwilę pojawia się "filed connecting", po czym znowu mam aktywny przycisk "connect" i kiedy go naciskam cała sytuacja powtarza si ę od nowa

Żółtki z Web Zenu zbanowały pewin rodzaj IP (min TP SA), ale tylko do końca roku. Prawdopodobnie otwierają nowe mapy. Wraz z nowym rokiem (nie wiem czy dokładnie ale coś koło tego) pojawi sie patch który wsio naprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, niestety nawet po nowym roku gra nie dziala mam na globalu z 90 ktorych lvl i mnostwo jewelkow i itemkow, od pewnego czasu nie gralem no i w koncu zdecydowalem sie zagrac a tu lipa, ciekawe czy to zeczywiscie wina kabelkow ktore leca na dnie oceanu czy moze rzeczywiscie IP tepsy zostalo zbanowane chociaz slyszalem ze uzytkownicy np multimedi moga grac bez zadnych problemow, ale tego jeszcze sam nie sprawdzilem, co do stalych adresow IP tez nie wiem moze rzeczywiscie oni cos zmieniaja tylko dlaczego zapodali starszy patch na glownej stronie webzenu o numeracji 95c a w rzeczywisctosci sciaga sie jest to 98f a nie jak bylo poprzednio 98h, jest to bardzo dziwne, wczesniej nie zwrocilem uwagi na ta dziwna numeracje bo wczesniej dzialalo u mnie mu na 98h ale zainstalowalem ten 98f ktory jest starszy i gra w ogole nie odpowiada tzn jest ta sama sytuacja co u kolegow po wyzej "filed connecting" i do widzenia nic sie nie odpala, chyba bede musial poszukac tego 98h moze sie uda bo 98f za holere gra nie idzie i jego przez pomylke zainstalowalem bo gdzies na forum uslyszalem ze jest nowy patch i go pobralem nie zwracajac uwagi zreszta sami wiecie co zrobilem bo juz to napisalem powyzej odnosnie jego instalacji, bede wdzieczny jesli ktos by sie dowiedzial dokladnie co jest grane z globalem bo tych wersji dlaczego nie mozna sie polaczyc jest juz bardzo duzo, od smierci admina po fale tsunami i od banowanie adresow Ip po wprowadzenie platnej wersji mu dla wszystkich i jak czytam mnostwo postow na roznych forach odnosnie tej gry to nie wiem czy to czasem nie wyscig kto lepsza bajke opowie dlaczego gra nie dziala.

pozdrawiam,

 

 

 

zapraszam na ten link http://www.magic.h4c.pl/forum/viewtopic.php?t=2521

tam wszystko zostalo juz wyjasnione po moim malym sledztwie dzisiaj w nocy tam sa szczegolowe namiary pozdrawiam

Edytowane przez DjVito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jestem tu nowy. W mu mam elfa na 98 lev i szukam miejsca gdzie mozna kupic jakies fajne itemki, jakis targ czy cos takiego.

Moze jesli ktos z was ma namiary na cos takiego to moglby dac jakis link lub cos w tym stylu. Albo poprostu ktos ma cos z tych rzeczy:

guardian armor +x+12+luck

guardian gloves +x+12+luck

silver bow +x+!2+luck

kazdy excelent luk i kusze lepsza od xbow of light (ta tez moze byc) :)

aha gram na globalu na wiggle.

Mam nadziaje ze mi pomozecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbe. Poszukuje osoby która ma na dysku, wszystkie potrzebne pliki do postawienia servera MU (najlepiej 97d + 99 Items). Jak co prosze o kontakt :)

 

Wiem że na mu.abc.pl sa linki ale tam nie które nie działają :)

 

Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze po prawie 10 miesiecznej przerwie grania w mu, mam ochote powrocic po namowie kumpli. Potrzebuje jakies postaci, jesli ktos chce oddac swoje konto na globalu w dobre rece to sgloscie sie na gg:3275578

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa - WSP-MU;

Versja - 99b+;

Exp - 120;

IP - wsp-mu.no-ip.com;

BB - Off;

Reg - na mailu - wspmu@o2.pl;

Shop - JoC(1.5kk) , JoB(300k) , JoL(5kk);

W davias (Weapon Shop) : Leather,Vine,Pad +11+28;

MaxLVL - 400

AutoRES - od 350lvl

Admini - Kulawy (postac : Flip) , Piter (postac : Flap)

Guild - 200lvl

Stadium - ON full with mobs

Kalima - ON (wejscie atlans) Nieruchome potwory (Bug Będzie

naprawiony z czasem i tak wejscie od 250lvl) :P

SUKCES RATE JAWELS: 90% (soula +9 , jola+28)

itemy z pralki : +10,+11,+12,+13 - 90%

 

Serdzecznie zapraszamy na serv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy w Mu Online :). Swą przygode w Mu zaczołem nie dawno i musze stwierdić, iż jest to jedna z lepszych gier w jaką pomykałem. Gra się zajefajnie i trudno naprawde od niej się oderwać. Gram DW pod nickem: lobek18 na lvl 28 jak są jakieś osoby chetne na PARTY to zapraszam na Server MAYA 1,2 lub 3. Pozdro all.

Edytowane przez lobek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak zwany qest. Scrol o Empire to taka ksiazeczka ktora wypada w d3 i lt1. jak to znajdziesz przynosisz do baby i zalezy kim grasz zleca Ci szukanie jeszcze jednej rzeczy: DK = jakis toporek DW = tez cos tam :P E = nie pamietam

Druga czesc qesta znajdziesz w lt7, no i jak znajdziesz to idziesz znowu do baby i dajesz jej to. I z DK zamieniasz sie w BK DW w SM a E w ME. Za kazda czesc qesta dostajesz 5 punktow czyli razem 10:P

 

objasnienia:

d3 - Dungeon3

lt - lost tower

DK - Dark Knight

BK - Blade

DW - Dark Wizard

SM - Soul Master

E - Elf

ME - Muse Elf

 

a wogole to polecam dla noobkow poradnik

http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/index.html

Edytowane przez LordVader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

na jakim kliencie gracie w mu na prv serwach ? mile widziane linki do tych klientow, tylko nie do tych koreanksich gowien ( chyba muonline.co.kr) smilies/smile.gif

 

tak na marginesie to gram na globalu DK lvl 42 :) przewaznie connected 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Macie moze jakies jakies itemki za free dla DW na poziomie 46 bo u mnie z kasa krucho:( Jak ktos taki by sie znalazł to zapraszan na gg-7032231 mile widziane tez party :)

Edytowane przez lobek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos polecic jakis fajny prywatny serwer? Najchetniej na wersji 99, o nie za wysokich ustawieniach (typu 3 resy w 2 dni ;) ).

1293554[/snapback]

nie polecam wersji 0.99 - pelno bugow zwlaszcza w wersji 0.99B+ np.:

- "slupy" na moscie w Blood Castle (slup=moob ktorego nie mozna zabic)

- niedzialajace skile dla DarkLorda

- wiekszosc skilow nieprzydatna w wlace Player vs. Player

- mooby walace z magii maja buga ze odbieraja po 4 pkt. HP

 

sa tez + zwlaszcza jak sie gra supermocnym (duzo resow) MG i uzywa Death Blade ze skillem

 

jak do tej pory najfajniej gralo mi sie na wersji 0.97d + itemy z 0.99

 

a co do wysokich ustawien to wiesz 3 resy w 2 dni to jakies slabe ustawienia - wysokie to sa jak 3 resy robisz w 2 h i 30 min ;) LordVader powinien wiedziec o jaki serwer chodzi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak mu.xp.pl narazie niedziala :/ wczoraj po poludniu wszystko chodzilo cacy :)

 

Atlans na globie juz tuz, tuz :D juz sie niemoge doczekac tych nowych mobkow i itemkow :D niech jeszcze wyplewia duperow, hakwerow i bedzie ok :D

 

DK - Traczyk27 - Maya - przewaznie maya 2 - lvl 55 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, podziwiam ludzi ktorzy sie "bawia" na globalu...

 

Mnie tam po 20 minutach [ciach!]ica strzelila, jak zostalem przekrecony na handlu, 2 razy okradziony z dropa i 3 razy zabity :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...