Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm czyżby widział mi się powrót do trzaskania w MU? heh w razie czeo jak zobaczycie nick Bio to będe najprawdopodobniej ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem czas, chwile pograłem, dobilem dw do 299lvlu i powiem wam, że to jeden ze słabszych serwerów... ale skoro takie szychy z PPC grają to będę grał dalej :)

to mówicie, że mg? ale pakować w siłę czy energię? odpowiedzcie szybko bo zamierzam gdzieś do 24 pograć (czyli 3-4h). nick mg to będzie "freedom".

 

p.s. grał ktoś w Mu na linuksie? bo szczerze powiedziawszy specjalnie dla Mu wchodzę na windowsa... marzeniemm było by granie spod kochanego Kubuntu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duży exp :)

słaby drop :)

mało kamyków :)

ale ujdzie...

zacząłem grę mg, mam 310lvl. siła - 1160, zręczności - 900, vit & energy - 100.

 

edit.

 

od którego lvla można robić resa?

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duży exp :)

słaby drop :)

mało kamyków :)

ale ujdzie...

zacząłem grę mg, mam 310lvl. siła - 1160, zręczności - 900, vit & energy - 100.

 

edit.

 

od którego lvla można robić resa?

Malo kamykow? Powiedzialbym, ze umiarkowanie. Nie mamy jakos problemu, zeby produkowac skrzydla w ilosciach niemalze przemyslowych ;) Drop tez zly nie jest, excellenty leca ze zwyklyh mobow, a itemy nie exc mozna zdobyc bez problemu.

 

Poza tym pewne "braki w zaopatrzeniu" maja te zalete, ze jest jakis handel na serwie.

 

EDIT: panowie, pochwalcie sie nickami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po dluzszej przerwie w MU ten serw bardzo odpowiada. Faktem jest ze exp jest troche za wysoki a potworki nie sa podkrecone ale to szczegoly. Duzo Polakow daje charakterystyczy klimat :arrow: Polowa z nich ma problemy emocjonalne a druga jest dysortografami :lol2: Ale sa tez spoko ludzie ktorzy rzuca itemem dla newbie.

 

73024 :arrow: Suma wszystkich statsytyk. 30 resetow :twisted: Przydalby sie drugi serw z mocno podkreconymi mobami i dropem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jutro od rana gram dalej bo już dzisiaj nie miałem siły :)

nick - peace

 

a jak narazie mam parę pytań...

ile jest warty chaos? bo widziałem jak ktoś chciał za jola kupić. niestety wtedy żadnego nie miałem.

gdzie warto chodzić na exc itemki?

bo jade na zwykłym hurricane ze sklepu. do tej pory biłem do ~250lvl na elite yeti, później w LT7 tłukłem moby.

gdzie chodzicie na pt? bo chętnie bym z wami poszedł :)

po ile chodzą skrzydła dla mg? bo przydały by się.

wyleciało wam z serduszek i boxów coś innego niż ~1000zen?

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chaos jest warty tyle ile utargujesz :twisted: Mam jakies 2 rzedy w vault chaosow. Wszystie znalezione. A JOLe dodali przedwczoraj w lorencji - karzelek kolo kowala [;

Exc - hmm kundun+5. Moze kalima - tyle ze zaproszenie dla 280lvl w gore. Nizej to syf [;

Party - rzaaaadko uzywam :D Po kilku resach jak przebiegniesz cala mape dark lordem z krukiem ustawionym na atakuj wszystko mozesz nabic 100lvl :lol: Po ~12 resie jak wszedlem na ds1 z krukiem to sam mi zrobil cos kolo 200lvl. Trzeba tylko pamietac o ew. dropach w postaci souli i lepszych exc :D

Skrzydelka moge Ci zrobic bo mam jeszcze kilka slabszych exc a znalezienie nastepnych nie stanowi problemu. ( Chaos items sa tez u karzelka :D )

Serduszka i boxy to syf. Kundun+5 wchodzi tylko w gre :twisted:

 

Jestem zmeczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak miałem takie przeczucie, że będę miał problemy...

1. zarejestrowałem się, małem dostać maila - nie dostałem

2. zalogowałem się na www - działa

3. klienta nie moge ściągnąć bo pisze mi "invalid login"

 

 

Edit:

dałem radę ;p tyle że trza było się rejestroać na forum... ;p

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz jeżeli mógłbym to poproszę o te skrzydełka :)

jak macie jakieś zbędne exc itemki dla mg to nie wywalajcie, bo jak wspomniałem, chodzę w zwykłych hurricanach ze sklepu.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio - tekst o mailu to chyba jest standardowy razdem z softem od strony, ja nigdy zadnego nie dostalem.

 

Co do serduszek - mi kiedys owszem wylecialo, tylko co z tego skoro w sklepie sa lepsze rzeczy? :D

 

Skrzydla - ja mam cale depo roznych exc itemow z przeznaczeniem na pranie skrzydel. Piszcie tez w grze do DrunkZoZol, on hurtowo produkuje, moze mu akurat dla MG wyjda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ;p sięteraz zastanawiam :] ciągnąć dalej MG czy DL'em zrobić :]

 

 

 

EDIT: znacie sposób jak uleczyć kruka? chyba że ożna kupić nowego albo zrobić... jeśli tak to jak/gdzie?

EDIT2: jak zrobić konia?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kruk jest u potion gril :]

 

no tak tego mogłem się spodziewać... załąpałem buga, dzięki któremu mam jakieś 1145 miliarda pkt do rozdania ;p heh mając 6 resa mam już full statsy ;p na DL - mój MG ma za to minusowe pkt...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kruk jest u potion gril :]

 

no tak tego mogłem się spodziewać... załąpałem buga, dzięki któremu mam jakieś 1145 miliarda pkt do rozdania ;p heh mając 6 resa mam już full statsy ;p na DL - mój MG ma za to minusowe pkt...

Zglos na forum, reaguja bardzo szybko (w moim przypadku czas reakcji admina wyniosl 2 godziny :shock: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...