Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

mam aktualnie 34 level DK , biegam sobie w bronze +4 leather +5, trzymajac w jednej lapce BLADE-a ze skillem a w drugiej DRAGON SHIELD,

tluke na zmiane tych niebieskich wikingow z DAVIAS , z cyklopami z DUNGEON..

 

...a teraz chwila refleksji:

 

gra jest calkiem calkiem , ale jak na moj gust sama walka moglabybyc bardziej rozbudowana, mysle ze duzym magnesem tej gry przyciagajacym wielu graczy jest cale to kupczenie , handel no i oczywiscie klimat gier online..mozna sobiee pogadac z kims itp zalozyc razem party, natomiast sama walka jest momentami IMHO nuzaca i moznaby to bardziej rozbudowac bez dodatkowego komplikowania obslugi.

 

dobrym przykladem jest tu stara w sumie gierka squaresoftu na konsole PSX (tak na te stara konsolke) o nazwie Vagrant Story

 

dla niezorientowanych garsc screenow:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

gra ta oprocz swietnej jak na tamte czasy grafiki oraz klimatu miala swietny system walki polegajacy na tym ze jesli uderzalismy wroga to po uderzeniu nad postacia przeciwnika pojawil sie wykrzyknik i dokladnie w tym momencie moznabylo zadac nastepny cios jesli sie trafilo w czas..czyli jesli sie mialo refleks i wyczucie rytmu to mozna bylo takim combosem dlugo okladac postac..jesli sie nie nacisnelo w momencie wykrzyknika to nastepowal MISS i combos ulegal przerwaniu , wtedy przeciwnik mogl odpowiedziec ciosem lub inaczej zareagowac , ale dopuki trwal combos byl on jakby zafreezowany, co wiecej nie okladalo sie wroga zwyklymi ciosami ...tylko mialo sie do dyspozycji 4 przyciski od ciosow pod ktore mozna bylo podkladac ciosy specjalne ktorych byla cala gama , ciosy specjalne mozna bylo dowolnie wybierac i podkladac pod te przyciski a ich ilosc zwiekszala sie w czasie gry(dochodzila bodajze z levelami lub w zaleznosci od broni ...juz nie pamietam)..czyli w zaleznosci od tego gdzie sie walczylo mozna bylo sobie przekonfigurowac postac podkladjac inny zestaw ciosow...

 

Oprocz tego bylo skuwanie ostrzy, kombinowanie ostrzy z rekojesciami itp ...mnostwo roznych fajncy bajerow..

Ja osobiscie uwazam Vagrant Story za arcydzielo niedoscignione w swoim gatunku..swietna animacja postaci...bardzo klimatyczny design przeciwnikow , fabula (wiadomo w koncu to gra single player), mnostwo kupczenia....Diablo 1 i 2 sie przy tej gierce chowa imho, zreszta inne gierki tez...ufff ale sie rozpisalem...

 

napiszcie swoje refleksje na temat MU, moze znacie jakies inne gry z tego gatunku , prezentujace dobry poziom

 

P.S. w Vagrant Story chyba moznabybylo teraz zagrac na piecu przy pomocy jakiegos dobrego emulatora PSX..jesli ktos nie gral to naprawde goraco polecam

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jak najbardziej - jestem tak na 44%:) nie wspomniales o jednym odnosnie tej gry - GENIALNA muzyka:) (no i na piecu bez pada od psxa w przypadku emulatora -nie ruszac!) - po prostu wyrywa czache z kregoslupem. co do mu do zaraz wlaze na w5 - davias.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobanoskos

Hmm... jedyny co sobie przypominam to www.mu-world.com , ale pogogluj troche swego czasu chyba 2 znalazlem.. Tylko jest jedno ALE, nie sporkalem sie z europejskimi servami a co za tym idzie zamaist literek bedziesz mial krzaczki, choc jezeli grasz tez na global to nie bedzie to problem.

Duzo szybciej leci exp a co za tym idzie gra sie szybciej nudzi.

 

boniek_pl

Mozesz powiedziec co masz obecnie na sobie ?? Bo moze by pozniej odkupil cos od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam wszystko plate +0/1+12% :twisted: :twisted: no nie liczac zbroi ktora jest nieziemsko ciezko dostac a jesli juz to ceny zwalaja z nog :cry:

 

co do odkupienia - np ale licz sie z tym ze tego bede dlugo uzywal bo to jest naprawde za.ebisty set:) - dragony o podobnym defensie(nie liczac zbroi) to kosmiczne pieniadze (pozatym plate jest ladniejszy imo - szczegolnie+7 i wiecej - swietny blekitny "polysk")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój lvl to dopiero 42:( jestem DW, daje tylko na energy(220), mam wolnych 15pkt, ale raczej dam je do siły, bo jeden cios i śmierć, gram najczęściej na Maya1

mam na sprzedasz:

 

Lightning Swor+1,luck

Brass Gauntles+1 Add. def+4%

Vine Boots+5 Speed inc.

Brass Boots+1,luck

Brass Helm

Elven Axe+3, Ad, dmg+8

Falchion+4 Add. dmg+4

Crossbow of light+1 Add. dmg+4

Spear+4 Add. dmg+8

ScaleHelm+3 Add. def+8%

i troche innego złomu.

 

Bone Ponts+4 Add. def. 8%-to kupiłem za 150k(warto było?),podobno kosztuje ok.400k

Angle Staff+4 24%def, Add wiz. dmg+12, a to za 50k

 

Jakie są dobre przedmioty dla maga??Ma ktoś coś dla maga, chętnie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiriit @

 

cos mnie rozlaczylo i przez 15 minut nie mialem przycisku Connect :( a potem udalo mi sie zalogowac na 5 i dokoniczyc te 1.5 bara dla DK braciaka i tez mi wypadl kamyk na EY :) niestety tez Chaos :(

 

dzis braciak sam nabil w party 2 levele i juz jest 80 :P i zwiedzal kawalek LT :D

 

_____________________

 

zene @

 

poszukaj mnie dzis lub jutro (priv) - jako DW tolekbanan lub jako DK mojego brata Smietek to Ci dam buty Vine +5 do biegania (niestety bez innych dodatkow) i moze cos jeszcze :P

 

_____________________

 

K-R-I-X @

 

troche przetarl wczoraj (dzis) ale tylko na kolejnego Chaosa na EY :(

 

_____________________

 

jarod151 @

 

jezeli te ceny ktore podajesz to sa te "wysokie" co mialy byc na Maya to ja juz zaluje ze gram na Wigle :(

 

:!:

 

PS

a co do excellenta to jakies 6 dni temu (zanim boniek dal pomysl) braciak znalazl Vine Gloves +4 +4 def. +4% HP recovery i poszlo za 4 Chaosy

 

i jak sie robi PrintScreeny :roll: bo mi sie nie chce szukac - oczy mi dzis "wyplywaja" po calonocnej grze :P

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie zajrzalem do skrzyni i zapisalem co mam do sprzedania a wiec tak

 

 

Battle Bow

dmg 28-37 -----Elf

 

Silk Pants +2 -----Elf

 

Vine Helm +4

additional defense +8% ------chyba DK (pewny nie jestem)

 

 

Elven shield +3 ---------Elf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie zajrzalem do skrzyni i zapisalem co mam do sprzedania a wiec tak

 

 

Battle Bow

dmg 28-37  -----Elf

 

Silk Pants +2 -----Elf

 

Vine Helm +4

additional defense +8% ------chyba DK (pewny nie jestem)

 

 

Elven shield +3 ---------Elf

ja bym sie pisal na Vine Helm +4+8% dla elfa oczywiscie. Moja xywka w grze to Yomatei najczesciej na wigle1. Daj namiar na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

RADZE NIE UZYWAC SPEED-BUGA

 

:roll:

 

sorki ze takimi wolami ale to jest ostrzezenie - jutro powiem czy moge sie zalogowac - w razie co (jak nie bede mogl zyc bez gry) spodziewajcie sie rejnkarnacji jako ELF TOLA_PL

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tylko czemu nie zalataja tej dziury a czepiajaj sie userow ze sobie kozystaja ze wszystkich "opcji" dostepnych w tej grze

 

:P

 

PS

 

ceny znowu poszybowaly w gore

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ benek

chcial cie wykurzyc imo:) jakby to byl GM to bym powiedzial mu po prostu tak jak krix na pisal zeby zamiast banowac ludzi za jakby nie patrzec legalne wykorzystywanie gry poprawili ten blad i bylby swiety spokoj:)

@ structor

masz po kolei (na poczatku) - leather, bronze scale - warto sie ubierac w ciuszki +x+12% - bo one maja najwiekszy def (z tym ze ten % jest mylacy bo tak naprawde dodaje sie do obrony owe 12 wlasnie ale nie procentufff tylko punkcikuf)

z broni najrzadsze=najlepsze to bronie +x+12+skill ew jeszcze+luck(do pozniejszego ulepszania kamykami jak znalazl)

w sumie z reszta jest tak samo:) czyli +x+12+luck ownz (najlepiej x>0)

z tym ze chyba nie musze mowic o cenach takich cacuszek:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boniek_pl @

 

obawiam sie ze to byl GM (albo ktos bardzo zorientowany) bo mimo ze byl DK to wiedzial ze jak czarownik uzyje czaru teleport to speed-bug zostaje zniwelowany (potem wystarczy wejsc do Inventory - podniesc i spowrotem zalozyc rekawiczki i speed-bug znowu dziala) - jak to zrobilem (teleport) to od razu LOLa mi puscil i powiedzial ze nie da sie nabrac bo zna te triki :(

w sumie to na wlasne zyczenie zostalem zalpany bo niedaleko stal tez DW z Legendary Staffem ktory wymiatal o wiele wolniej :P ale mi sie spieszylo zrobic tego ostatniego bara :roll:

 

moze i tylko chcial mnie nastraszyc - zaraz sprawdze - ale jezeli cos to dlatego obiecal bana a nie kasacje konta - jak gostkom ktorzy uzywaja cheat-modow

 

a moze to przez ten Piatek 13-tego

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe wczoraj dorwalem bone helm+4+12 za 2C+280k ;)

 

mam juz

 

bone helm+4+12

bone boots+3+12

bone armor+3+12

bone gloves+4+4

bone pants+4 :(

 

powoli zaczyna sie dziac lepiej :P

149(52) def ;)

 

pozdr

 

PS

zmienilem bone pants+4 na +2+12 za 150k ;)

teraz mam 155(53)

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie:> laduj tyle ile uwazasz za niezbedne twojej postaci:) ja osobiscie mam duze agility(= wiekszy def i wiekszy def rate za darmo). jesli chcesz byc stricte power knightem to po prostu nie laduj w agi i na razie chodz w tym co masz dopoki nie bedziesz mial wystarczajaco sily na lepsza zbroje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam orby,od Snowman Captain w zwyz.Ofiaruje Satana lub Angela :D Horna sobie zostawie :)

Moj elf rosnie w sile,dzis zwiedzilem dobrze D1 (archery) i nabilo sie troche.Czekam jeszcze za jakims dobrym orbem i bedzie dobrze :D

Pilnie poszukiwane zestawy Vine +4 i w zwyz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boniek_pl @

 

na razie jeszcze moge grac :P

 

__________________

 

spiriit @

 

przeplaciles :P ja przedwczoraj kupilem Sphinx Mask +3 +12 (o 1 def wiecej niz Twoj i zawsze z wyzszego poziomu czyli lepsze rzeczy leca) za 2 Chaosy a chcialem ponizej ale LOL'ek nie chcial zejsc z ceny :P

 

__________________

 

dzis jakis koles (DW ale slaby) z ktorym braciak byl w party w D2 na Elite Liche i Elite Skieleton zapierniczyl Orb of Dark Knight (kilka Chaosow do tylu) i spieprniczyl a wczesniej mowil ze to byl Orb Of Goblin na takich potworach :lol:

wniosek nikomu nie mozna ufac a jak ktos z party cos zapierniczy (i klamie) to nie miec litosci i rozwalac :P

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukiwane zestawy Vine +4 i w zwyz!!

Mam Vine Boots +5. Powiedz kiedy i gdzie to Ci podrzucę.

 

Ja gram DK na 34 lvl - miałem przerwę ponad tydzień. Ale ciężko, bo nic nie wypada z potworków ciekawego iw ieczne kłopoty finansowe. A do party brać mnie już nie chcą - bo na Elite Yeti za mocny, a gdzieś wyżej za słaby :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziisaj spotkalem wyjatkowo milego litwina i pozwolil mi byc leecherem i chodizlismy na Elite Yeti, przyjal potem do teamu jeszcze jednego cycka i wypadl SATAN i <span style="color:red;">[ciach!]</span>a lag (sorry za kur..), myslalem zesie trzepne, litwin sie zasmial (no ale jakbym mial takie itemy to tez moglbym sie smiac :P

 

mam dopiero 17 lvl :(

 

sa jakies kalkulatorki do tej gry ? tak jak do diablo byly, zebym mogl sobie postac rozplanowac etc.. :]

 

co mi daje agility oprocz wiekszego defa ? jest jakas wieksza szansa na blok? czy syzbkosc ataku? plz, dajcie linka chociaz :] byle nie po koreansku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spiriit @

 

przeplaciles :P ja przedwczoraj kupilem Sphinx Mask +3 +12 (o 1 def wiecej niz Twoj i zawsze z wyzszego poziomu czyli lepsze rzeczy leca) za 2 Chaosy a chcialem ponizej ale LOL'ek nie chcial zejsc z ceny :P

no to ja juz sie nie znam na cenach :(

 

wiara za +5+12 chce blessy za 4+12 soule a ja przeplacilem :(

juznic nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The_Structor @

 

Agility poprawia przede wszystkim Defa. potem szybkosc a co jakis czas Ratio w Damage (to co jest w nawiasie)

 

spiriit @

 

nie patrz co chca jakies LOLe po maxie tylko ci co znaja sie na cenach - wiesz jak ktos ma Bleesy to akurat kupi Bony :P chyba ze od +6 +12 + Luck w gore to moze - ostatnio widzialem Pantsy Bone +7 +12 za 1 Blessa + 1 Soula wiec te ceny co Ty podlaes jako przyklad to chyba przez jakis debili podawane

 

Bony +4 +12 max 2C (mozna klasy troche dorzucic - choc ja bym nie dal wiecej niz 1C + 300k) za wiecej to sobie niech stoja kilka dni i sprzedaja :P Ty w tym czasie zrob kilka leveli i miej ich w du..szy :P

kiedys zawsze trafisz okazje - jak te buty Dragony +5 +8 za 4 Blessy o ktorych Ci mowilem a ktorych braciak nie kuplil :P

 

ogolnie polecam gostka TERRY z gildii [sexForce] ma dobre ceny, (czesto) mozna sie potargowac, (czesto) mu sie spieszy wiec daje upusty i jeszcze nie slyszalem zeby ktos pisal ze go okantowal :P

a jakbys chcial kupic wyczesane rzeczy (i mial duzo fajnych kamykow) to kolesie z gildii [[bRO]KEN] maja najfajniejsze - to chyba najlepiej rozwinieta gildia a przynajmniej wszyscy maja na sobie super ciuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., czyli jednak nie mozna nie ladowac w AG.

jako Elf - musisz

jako DK - powinienes

jako DW - mozesz

 

tok to IMO wyglada - gdyby nie to ze Elf potrzebuje AG do ciuchow i broni to tez by mozna napisac ze powinienes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inc agi = inc def + inc atck speed +inc def rate + inc atck rate

czyli agi daje za.ebiscie duzo (def rate = prawdopodobienstwo uniku, atck rate - trafienia, reszta chyba oczywista)

 

PS inc = increased:>

 

kiedys zawsze trafisz okazje - jak te buty Dragony +5 +8 za 4 Blessy

nie sa warte 4 blessow max 3:) to nie +12 i nie maja +luck a jak ktos byl glupi i takie blesowal - jego strata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys zawsze trafisz okazje - jak te buty Dragony +5 +8 za 4 Blessy

nie sa warte 4 blessow max 3:) to nie +12 i nie maja +luck a jak ktos byl glupi i takie blesowal - jego strata

czy mialy Lucka to nie pamietam - biorac pod uwage ze obok stali debile z Brasami +5 +12 za 3 Blessy to byla dobra cena :P zwsze lepiej niz kupic +4 i ryzykowac ze sie nie upgrejduja :(

 

wiesz od 80 levelu 1 Bless w ta czy w tamta nie robi roznicy <joke> :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...