Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

co do kamykow to jakos same zaczynaja leciec - moze i fakt poszukamy czegos +x +12% :roll:

 

a upgredujemy niezaleznie czy go nosimy czy mamy w Inwentory :?:

 

i teraz rozumiem czemu nie mozna zwiekszyc szansy z +7 na +8 np dajac 2 Soule zamiast 1 :P a moze mozna :?:

 

i jak w takim razie robic ta kombinacje na +10 i +11 skoro tam potrzeba kilku kamykow

 

PS

 

nie wiem czy dobrze wycztalem ale na stronie MU jest ze juz z +6 na +7 jest 50% szansy ale jest taki myk ze jak sie nie uda to rzecz robi sie +5 natomiast nieudany upgrejd na +8 lub +9 = +0

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek nie zalamuj mnie:) patrz strona 7 tego topiku tam opisywalem sposob na upgrade z 9 do 10 i 10 do 11:) co do soulowania to nie rozumiem jak chcesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 2 soule naraz:) to niewykonalne przeciez:P a jak wlozysz 2 po sobie to masz 2 razy po 50% szanse zwieksza ci tylko luck w przedmiotach(i to o 25% wiec sporo) ja bym upgradeowal w inventory bo ten sposob na 100% dziala - pytalem sie tez o to high lvlowcow

co do kombinacji z soulami to chyba masz racje:) ale nie pamietam teraz - stresuje sie poprawka egzaminu:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam do was pytanie masterzy.

Mam 1mbitowe lacze. Jestem w sieci lokalnej.

I teraz pojawia sie taki problem ze jak lacze sie z jakims serwerem to moge pograc kilka sekund po czym mnie wywala.

Gadalem z adminem i mowi ze mam wszystkie porty otwarte, ale zastanawia mnie jedno. Wczoraj jak ciagnolem Slackwera przez DC nikt nie mogl sie ze mna polaczyc. Podobno dlatego ze ustawiony jestem jako passive. czy jest jakas mozliwosc pogrania w ta gierke z taka konfiguracja sieci jaka ja posiadam????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bedąc w sieci lokalnej na SDI. Dopuki jakiś siusiek odemnie z sieci nie ściaga nie mam problemów. Przez pewien okres grałem z kolesiem z odemnie z sieci (SDI) i było dobrze, wiec moze ktoś od ciebie z sieci włączył jakiegoś zamulacza i przez to cie rozłącza. Jak zaczynałem grać też mnie często rozłączało gdzieś co 5 minut, teraz mam 1 dziennie, tzn miałem bo niegram już od 2 tygodni bo niemam netu w domu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram DK mam 40 level. o to co mam:

 

Leather hełm +4+12

Bronze Armor +4+luck

Bronze Pants +4

Scale Gauntlets +4

Leather Boots +5+4

Blade +skill

 

sila 154, zrecznosc 74, defa mam 141 i 60-92 dmg.

 

Ma ktos cos ciekawego na sprzedaz, chetnie odkupie ?? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khem khem wróciłem

i GRRAM :D ,nawet od razu benka spotkałem :)

 

I w ogóle to mnie cos dziwnego spotkało: tłukłem eyeti i nagle pojawił sie komunikat o INWAZJI :D. Tuż obok mnie wyrosło stadko tych przy[gluteus maximus]sow golden soldiera.Zaciukałem ich szybciutko i dawaj na tego dużego :D .Tłuke go, tłuke, a tu przylatuje jakiś hi lvl DW i napiernicza z hellfire'a.Bum! Ze złotego kupa złomu została i wyleciał box +2 prosto pod moje nóżki. Ale coś jakis głupi napis wyskakuje "this item doesnt belong to u..." Qwa j.ebany czarodzeij :D zabral pudeleczko i poszedl.

Zrezygnowany wracam na yeti, pociachalem paru, i w tym momencie skonczyl sie event. I co? Tuż obok mnie ,z nieba spadł Box of Kundun +3 :D:D:D a to ci niespodzianka :D:D:D

Po dwóch godzinach usilnych prób sprzedania syfu za soula, poszedlem w zaciszny kacik i wyrzucilem pudeleczko :D

Kasa :D

No nic przynajmniej mam na buteleczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lacze 512k dzielone na dwa komputery i wystarczy by na ktoryms chodzil torrent i siada wszystko :(

Dlatego jak gramy(a oboje gramy :D ) to rezygnujemy z torrentow ;)

 

Moj elf skacze juz po 34 poziomie,niedlugo 35 ale szit nie ma tego orba Yeti..i chyba bede ladowal narazie w inne staty..

PLIZ HELP ME! PLIZ GIVE ME ORB OF YETI 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg stary zeby zapchac jakies lacze to nie trzeba od razu programami p2p dzialac, wystarczy ze np. pare osob ssie z max predkoscia, zreszta wystarczy ze pare wlaczy edonkeya na porcie 80, tak samo kazaashit uzywa 80 i inne takie... ale nawet bez uzywania programow p2p mozna spokojnie zapchac lacze, co ty mylisz ze przez p2p bedziesz szybciej ciagnal niz przez flashgeta ? :D ludzie takze moga bawic sie w FTP, uploadowac innym i inne takie sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam level 34 DK..szukam ludzi o podobnych levelach chetnych do party, ludzi ktorzy zazwyczaj graja wieczorami (pracuje wiec czas na granie mam wieczorem), jesli ktos ma cos do oddania , lub sprzedania tanio :twisted: to ja chetnie :) ...moje gg:720522 (czesto nieobecny , ale pisac mozna spokojnie-odpisze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 30,2 to sie moze przydam :P

 

 

sluchajcie ile warte jest:

great scythe +2

blade +3 + skill, albo sam +3

Legendary sword +skill,

Legendary sword +3

Double Blade

Dragon Armor oraz inne z setu dragon

 

prosze odpowiedzcie, nie piszcie ze to zalezy od sprzedawcy :P tylko napiszcie tak jak wy to oceniacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boniek_pl @

 

kurcze :P nie zalalmuj sie ja tylko zadalem pytanie - bo moze sa jakies BUGi :P ktore by pozwolily zrobic upgrejda ze 100% skutecznoscia

 

no i nie odpowiedziales - jak z +10 i +11 skoro potrzeba kilku rzeczy zeby je upgrejdnac :P moze dajemy po kolei czy jak :?:

 

----------------------------

 

jonathan @

 

no ja Ci nie pomoge :( z tym laczem

podobne problemy - disconnec - ale nie az tak szybko o ile pamietam mial Raptor - pojawial sie i znikal :P

 

----------------------------

 

The_Structor @

 

co sie cieszysz - moj bilans wczoraj ale nie moim DW tylko DK brata to 2 Soule, Szatan, "kurczak" i jescze jakies klamoty :P

 

co prawda 2 Solue ale jakby 1 bo sie dola dzielilem z chlopakami - kto byl i w Davias i w Dungeon 1 ten ma po 2 Chaosy :P

 

o ile pamietam swoja stara G.Scythe +2 brat spylil jakiemus polakowi za 250k ale nie pamietam - to chyba bylo tanio :P

co do Blade +3 to tez mial 1 ze Skillem a 2 bez ale to bylo tak dawno ze nie pamietam

 

obecnie polujemy na Lighting Sworda od +3 (ze skillem) w gore i BOB jak najlepszego ale nie gorszego niz +2/+3 (moglby tez miec skill) - w obu przypadkach +% dam. mile widziane :P

 

----------------------------

 

gaspar @

 

no z DW to trzeba uwazac - jak gral braciak tym DK to mu sie na EY jakis DW wpierniczal co chwila - brat go 1 przejechal po plecach G.Scythe +3 a tu -80 energi wiec sie zlitowal i mu pisze zeby sobie poszedl a tamten 2 HellFire puscil i brat nie zdazyl lyknac potionow i juz byl w miescie :P

 

na usprawiedliwienie :P akurat pisal i mial tylko pierscionki of ICE i of Poison (bo oba maja HP rec.) i Pendanta of Lighting bo wlasnie wrocil z E.Liche :P

 

----------------------------

 

ParanoiK @

 

a moze bys nicka sieknal jakim sie poslugujesz w grze :P

 

----------------------------

 

zene @

 

hyhyhyhy :P

 

wlasnie tak sobie szukam Twojego nicka jako EE i tak sobie patrze ze z soboty na niedziele to ode mnie (ale jako DK brata) dostales po plecach jak byles PK na 4 chyba w D1 i potem w ramach rekompensaty sprzedalem Ci tanio ta tarcze - bylo krzyczec ze z Tweaka to bys dostal ja za darmo :lol:

 

jak mowielm w tamten dzien kosilem wszystkich PK bo nie dali mi pograc moim DW - a chcialem wymeczyc ze 2 bary na Larwach i co chwila jakis dekiel PK przechodzil i mnie kosil - za 3x sie wnerwilem wzialem DK brata i poszedlem akurat ten co mnie ostatni skosil wracal na "kurczaku" - zrobilem skilla B. Blade +5 i patrze a tu 88 i 112 poszlo kolesiowi od razu (kurczak sie prawie wyczerpal) i pech ... wiadomo discconect :x a gostek mial Lighting Sworda :? i moze by go zgubil ;)

 

----------------------------

 

DEAD TOMATO @

 

toc ja codziennie (prawie) pisze ze siedze na 4/5 (choc moge byc tez na innym ale od czego Priv w grze) okolo polnocy - ale raczej nie szukaj mnie jako mnie (DW tolekbanan) tylko mnie jako brata (DK Smietek) - bo chcemy tego DK jak najszybciej dopchac do 100 levelu (Gildia i te sprawy)

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK dla poczatkujacych ...tutaj jest calkiem zgrabnie napisane FAQ do tej gierki (co prawda po angielsku ale dosc prostym jezykiem)

 

http://muhq.com/forums/index.php?showtopic=9464

 

a tu stale rozwijana baza danych opisujaca CO Z CZEGO WYPADA

 

:wink: nie wiem na ile ta baza danych jest uaktualniana ale dobre i to

 

http://muhq.com/forums/index.php?showtopic=1125

 

to sa oczywiscie informacje dla poczatkujacych bo weterani wiedza to wszystko a i ta stronka jest im zapewne znana :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEAD TOMATO @

 

toc ja codziennie (prawie) pisze ze siedze na 4/5 (choc moge byc tez na innym ale od czego Priv w grze) okolo polnocy - ale raczej nie szukaj mnie jako mnie (DW tolekbanan) tylko mnie jako brata (DK Smietek) - bo chcemy tego DK jak najszybciej dopchac do 100 levelu (Gildia i te sprawy)

 

:roll:

OK...musze sobie spisac na kartke wasze nicki to bede was szukal po privie w grze albo po GG...z tweakowcem to zawsze razniej 8)

 

a co do gildii ...benek masz na mysli jakas gildie TWEAKA :twisted: , czy ot tak po prostu...rozwin temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK...musze sobie spisac na kartke wasze nicki to bede was szukal po privie w grze albo po GG...z tweakowcem to zawsze razniej 8)

spisz ja tak zrobilem i juz mam niezla liste :P

ale chyba bede musial zrobic nowa - tez z nickami z Tweaka bo juz rozni ludzie cos zaczynaja ode mnie wyciagac powowlujac sie na Tweaka :?

 

a co do gildii ...benek masz na mysli jakas gildie TWEAKA :twisted: , czy ot tak po prostu...rozwin temat  :)

nie raczej nie bedzie to TWEAK - a jak sie bedzie nazywala to zalezy od mojego braciaka - w koncu to on ja bedzie zakladal, ja tylko dostapie zaszczytu zeby stac sie szeregowym jej uczestnikiem :P

 

ale na razie (jeszcze z 1.5 tygodnia) i tak kupka ze wspolnej gry (ja + brat) bo nie mam 2 monitora - o routerku nie wspominam bo ten to sie znajdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...