Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

benek - odpowiedzialem  - przeczytaj DOKLADNIE moja odpowiedz:P

:P

 

zrobcie ta strone jak najszybciej bo juz mnie meczy to przeszukiwanie tego watku :P

 

moze byc nawet wczesna Alfa = odnosniki + sam tekst , byle jasno i czytelnie (ale wymagania)

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek ja wczoraj natluklem jeszcze 1 lvl ;)

 

obecnie mam 53 DW ;)

qrde jeszcze 11lvl i bede walil z HF :D pozniej napakuje w sile ;) i sprzecior se zakupie

narazie potrzebuje

 

bone armor/gloves/pants +4+12 i buciki +5+12

 

odloze se sianka i od razu jade w legendary ;) albo w sphinxa ... hmmm jeszcze zobaczymy ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@benek

No to sie wie Smietek,szkoda ze po fakcie ale coz :D

Nie bede sie w koncu chwalil wszem i wobec ze jestem z Tweak'a,bo by wszyscy zaraz pomysleli ze oczekuje nie wiem czego-jestem mily i to powinno wystarczyc ;)

A w sumie z tym PK to tez niezla historia,musze przyznac,ze bylem znudzony ale ile ten PK dal zabawnych historii :D

Ludzie poluja na Ciebie a Ty sie musisz okazac lepszy,spytniejszy,wykorzystac swoje mocne strony i kryc slabe(zwlaszcza jak ja mam 34 lvl)-w kazdym razie w momencie kiedy mnie kroiles mialem laga,tak wiec gdy juz bylo po,znalazlem sie o dziwo w miescie z napisem Smietek:Commoner

:D

Czekam na orba of Yeti,zadam jeszcze male pytanie-od ktorego wpuszczaja do D2?

40 lvl??

-----------

Pozdrowka

EE ZenePL 34 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALL

 

Przyszedl czas by odejsc ze swaita MU. Glowna przyczyna jest chu.owy net (tu naleza sie podziekowanie firmie Hyperion) Zazywczaj gralem w nocy, ale niestety plan na ten semestr mam taki ze wyklady sa pod koniec dnia wiec nawet nie mam z czego zrezygnawac na rzecz MU :)

Wiem ze to dal was ogromy cios :lol: Dlatego oslodze wam to rozstanie. Dzisiaj godzina 22:10 oddam wszystko co mam. A co mam ? oto lista:

 

-Bill of Balrog +0 (76-102dmg)

-Brass Armor +2+12 (40def)

-Scale Pants +3+12 (35def)

-Brass Helm +0+12 (29def)

-Scale Gauntlets +3+8+Luck (24def)

-Scale Boots +3+8 (25def)

-Pendant of Fire +0+2%HP Recovery

-Ring of Poison +2+2%HP Recovery

-Ring of Ice +4

 

-4x Chaos

 

Kto pierwszy ten lepszy :)

 

PS. Na koniec zafundowalem sobie Phomania - teraz kosa super wyglada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick w grze to Azakiel_PL (DK level 35) jak ktos chce pyknąć partyjkę dzis to mam czas od 22.00 stukac najlepiej na GG 720522 (bede jako niedostepny)

 

a tak wogóle to chyba lepiej sie umawiac na party przez GG niz zasmiecac forum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Krix

Może jeszcze wrócisz ? Jeśli by się dało, to chętnie wziąłbym te spodenki, albo armorka, bo z funduszem kiepsko, a właśnie szukam czegoś takiego.

 

Napisz gdzie będziesz i na jakim serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mozna wycenic takie itemki:

vine gloves +4+12

silk armor +4+12

bronze boots +2+12

 

gram DK 50lvl FTRIMTB-pl, do zobaczenia na wigle1 lub 5

poszukuje scale helm,gloves,boots +4+8 lub +3+12 (opcjonalnie +luck)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-R-I-X @

 

:cry:

szkoda bo sie razem fajnie tluklo - myslalem ze niedlugo plazimy po LT a tu taki klops :?

 

mam nadzieje ze tylko oddales stafik a swojego bolka nie kasowales :P

 

---------------------------

 

gaspar & boniek_pl @

 

czekamy (bo chyba nie tylko ja) na efekty Waszej pracy :P

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: 

 

walsnie mialem zaczac grac :P

 

moze ta nowa mapa to bedzie Atlantis do ktorego podobno sie wchodzi z Noria (z prawej na dole)

 

:roll:

A gdzie bedziesz gral ? moze sie przylacze (poczekam tak do 1:00) ;] Dostalem nowy sprzecik od Krixa, def wzrosl mi o 20 :P Hehe jeszcze jakis Armor dobry, daj znac jak cos bedziesz mial, pozdro :)

 

pajaczek --> oddam Ci scale armor +3 przed wylaczeniem serva wypadl jesli chcesz 

 

gram teraz DK FTRIMTB-pl 50lvl lub EE Yomatei 32lvl, jakby wlaczyli server to mozemy sie jakos umowic

Nio ja mam Bronze Armor +3+luck

mozemy sie jakos dogadac, bede siedzial jeszcze tak do 1:00 mam nadzieje ze wlacza servery ;] jak costo sie odezwe, podaj nicka i server ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan @

 

ad 1 - nick i postac :?:

 

ad 2 - jak gdzie kiedy :P

co to za bolek (serv. - nick - postac) - niech sie odezwie bo pewnie znajduje takie rzeczy jakich nikt na oczy nie widzial - glownie mysle (zeby chociaz poogladac) Black Dragony dla DK :P

 

--------------------------

 

pajaczek @

 

w skrzynce DK mam jakies fajne Scale - wszystko poza rekawiczkami ktore teraz nosi braciak (bo Plate i Dragony wolne) - wszysko bedzie sprzedawane jako Full Set za kamyka (konkretnego) :P

 

a gdzie bede gral - szukaj :P ale pewnie na 5

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: 

 

walsnie mialem zaczac grac :P

 

moze ta nowa mapa to bedzie Atlantis do ktorego podobno sie wchodzi z Noria (z prawej na dole)

 

:roll:

A gdzie bedziesz gral ? moze sie przylacze (poczekam tak do 1:00) ;] Dostalem nowy sprzecik od Krixa, def wzrosl mi o 20 :P Hehe jeszcze jakis Armor dobry, daj znac jak cos bedziesz mial, pozdro :)

 

pajaczek --> oddam Ci scale armor +3 przed wylaczeniem serva wypadl jesli chcesz 

 

gram teraz DK FTRIMTB-pl 50lvl lub EE Yomatei 32lvl, jakby wlaczyli server to mozemy sie jakos umowic

Nio ja mam Bronze Armor +3+luck

mozemy sie jakos dogadac, bede siedzial jeszcze tak do 1:00 mam nadzieje ze wlacza servery ;] jak costo sie odezwe, podaj nicka i server ;]

FTRIMTB-pl lub Yomatei, Wigle1 lub 5

 

daj namiar na siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...