Skocz do zawartości
boro

Co się dzieje ??? /// Pomóżcie jeśli potraficie...

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie od jaiegoś czasu przy starcie komputera uruchamia mi się samoczynnie WMP na zakłądce "Przewodnik multimedialny" i co 4 uruchomienie zmienia mi się Adres strony głównej na jakiś zagraniczny o muzuce i video.

 

Niewiem co jest grane, jak się tego pozbyć :?

Niechce zabardzo robić FOrmata, bo mam dość ładnie system zadbany :wink:

 

Więc forumowicze jak wiecie czym to może być spowodowane, i jak to wyłączyć, to pomóżcie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo, jako ze scany nie wykrywaly wirusow, trojanow itp wiec poprostu wywalilem go z autostartu

Tylko że jak to zrobić, w Autostarcie na pasku start nic niemam :cry:

 

A w rejestrem nieumiem się posługiwać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnikiem jakiś rodzaj dialerka.

W opcjach WMP masz zakładkę ogólne. Tam odznacz: uruchom w przewodniku multimedialnym. Powinno pomóc, ale i tak musisz usunąć to paskudztwo. Szukaj w ostatnio ściągniętych plikach z netu. Pozdrówka, a tak na marginesie ten link do 3dmark porównuje nasze kompy, to ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnikiem jakiś rodzaj dialerka.

W opcjach WMP masz zakładkę ogólne. Tam odznacz: uruchom w przewodniku multimedialnym. Powinno pomóc, ale i tak musisz usunąć to paskudztwo. Szukaj w ostatnio ściągniętych plikach z netu. Pozdrówka, a tak na marginesie ten link do 3dmark porównuje nasze kompy, to ciekawe...

Niezbyt rozumiem o co ci chodzi z 3dmarkiem i porównaniem kompów ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marginesie ten link do 3dmark porównuje nasze kompy, to ciekawe...

u mnie jest to samo :) po prostu jesli masz swoj profil na stronie to autmatycznie porownuje TWOJ z tym na który klikłeś :)

Trochę to dziwne, ale cóż. Przecież to nikomu nie przeszkadza. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...