Skocz do zawartości
snooki

Frytka vs Wojciech Cejrowski :-))

Rekomendowane odpowiedzi

Frytki nie lubię i jak większość ludzi uważam że to latawica - but who cares ? - na pewno nie frytka.

Oj zdziwiłbyś się - mimo tego, że ona kreuje się na "kobietę wyzwoloną" vel szmatę ;) - to jak ktoś jej to powiedział w twarz (tu: Cejrowski) - to była załamana, beczała jak małe dziecko.

 

Może wydawać ci się, że jej to wisi .... - i dobrze, bo jej zależy na tym by ludziom się wydawało (aczkolwiek prawda jest inna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze jej dowalił, znam doś dużo -powiedzmy -"kobiet", które tłumaczą się z dziwkarstwa tym, że sąwyzwolone, potem lecą argumenty w stylu: "Jak facet prześpi się z 3 kobietami na jednej imprezie to wszystko jest dobrze, a ja nie mogę z 3-ma facetami ?" :lol: :lol: :lol:

Cejrowski RULEZ :!:

 

A tak BTW - słyszałem, że na finale Idola w Anglii (w finale mają występować zwycięzcy ze wszystkich krajów) ma być jedenstu jurorów (czyt. gości pokroju Kuby Wojewódzkiego). Tylko szkoda, że to zwycięzcy a nie jakieś miernoty - 11 gości "jechało by" po antytalenciach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam wielka prosbe o podanie jakiegos dzialajacego linku !!! abym mogl sciagnac ten wywiad!!!! ten pierwszy link nie dzila mi znaczy sie wywala sie nie che sie dociagnac:(((( a moze ktos ma ftp aby mi go udostepnic bylbym bardzo wdzieczny!!!!!!!

:!: :!: :!: http://www.sg1.pl/grinch/frytka.zip :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten cerrowski to niezly pacjet show marny strasznie liczylem na cos bardziej kulturalnego i sie przeliczylem

 

 

[red] UPDATE nigdy nie mialem pamieci do nazwisk[/red]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam wielka prosbe o podanie jakiegos dzialajacego linku !!! abym mogl sciagnac ten wywiad!!!! ten pierwszy link nie dzila mi znaczy sie wywala sie nie che sie dociagnac:(((( a moze ktos ma ftp aby mi go udostepnic bylbym bardzo wdzieczny!!!!!!!

:!: :!: :!: http://www.sg1.pl/grinch/frytka.zip :!: :!: :!:

Grinch - jesteś boski - mam transfer 270 KB/s !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam wielka prosbe o podanie jakiegos dzialajacego linku !!! abym mogl sciagnac ten wywiad!!!! ten pierwszy link nie dzila mi znaczy sie wywala sie nie che sie dociagnac:(((( a moze ktos ma ftp aby mi go udostepnic bylbym bardzo wdzieczny!!!!!!!

:!: :!: :!: http://www.sg1.pl/grinch/frytka.zip :!: :!: :!:

Grinch - jesteś boski - mam transfer 270 KB/s !

A ja 5.72KB/s :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze badz co badz swoja rozwiazloscia przed kamerami zasluzyla sobie moze na taka opinie lecz wydaje mi sie ze czesc z forumowiczow z checia by sie z nia przespala a dlatego ze nie maja okazji to staraja sie mowic oblezywie po raz setny na jej temat. uwazam, ze jesli ktos komus sie nie podoba czy pod wzgledem atrakcyjnosci fizycznej czy tez wzorcow postepowania to po prostu nie interesuje sie zywo owa osoba a jesli ciagle o niej gada to przewaznie moze to byc efekt wrecz odwrotny i mi sie tak wydaje ze w jakiejs czesci przypadkow tak wlasnie jest z frytka i z czescia facetow ktorzy ciagle gadaja jaka to szm.ata a z checia pewnie by sie z nia przespali choc glupio o tym oficjalnie powiedziec a nawiasem mowic jestem ciekaw ile osob z forum ma atrakcyjniesza dziewczyne od frytki bo mi sie nie wydaje by duzo. nie mowie ze ona jest piekna ale nie jest taka zla (z wygladu oczywiscie) dlatego nie uwazam ze te zdania tu i nie tylko tu wypowiedziane na temat tej osoby sa adekwatne do stanu faktycznego mniemania na temat frytki przez znaczna czesc mezczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, steryd całkowicie popieram twoje zdanie. Choć napisałem, że to bladź to wcale nie zaprzeczam, że bym jej nie cyknął. Szczególnie jakaś impreza, flaszka wypita... 100%, że bym atakował - znam siebie ;) (mówię o starych czasach, teraz jestem usidlony ;) ) Nie podoba mi się jej gęba, ale ciało ma niczego sobie :) Ale rozmawiać z nią to bym nie chciał :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...

owszem , przespalbym sie z frytka , ale wtedy i tylko wtedy gdybym nie wiedzial jaka jest. swoim zachowaniem stracila na atrakcyjnosci u mnie , i pewnie nie tylko u mnie.

wole miec dziewczyne mniej atrakcyjna , ale za to w miare chociaz normalna i do rzeczy.

 

finito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, steryd całkowicie popieram twoje zdanie. Choć napisałem, że to bladź to wcale nie zaprzeczam, że bym jej nie cyknął. Szczególnie jakaś impreza, flaszka wypita... 100%, że bym atakował - znam siebie ;) (mówię o starych czasach, teraz jestem usidlony ;) ) Nie podoba mi się jej gęba, ale ciało ma niczego sobie :) Ale rozmawiać z nią to bym nie chciał :lol: :lol:

ja tez bym ja cyknal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...

owszem , przespalbym sie z frytka , ale wtedy i tylko wtedy gdybym nie wiedzial jaka jest. swoim zachowaniem stracila na atrakcyjnosci u mnie , i pewnie nie tylko u mnie.

wole miec dziewczyne mniej atrakcyjna , ale za to w miare chociaz normalna i do rzeczy.

 

finito

Rout, ale teraz nie rozmawiamy o niej jako o "dziewczynie" tylko o obiekcie "na jeden strzał". A taka wcale nie musi być "normalna i do rzeczy" :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze badz co badz swoja rozwiazloscia przed kamerami zasluzyla sobie moze na taka opinie lecz wydaje mi sie ze czesc z forumowiczow z checia by sie z nia przespala a dlatego ze nie maja okazji to staraja sie mowic oblezywie po raz setny na jej temat. uwazam, ze jesli ktos komus sie nie podoba czy pod wzgledem atrakcyjnosci fizycznej czy tez wzorcow postepowania to po prostu nie interesuje sie zywo owa osoba a jesli ciagle o niej gada to przewaznie moze to byc efekt wrecz odwrotny i mi sie tak wydaje ze w jakiejs czesci przypadkow tak wlasnie jest z frytka i z czescia facetow ktorzy ciagle gadaja jaka to szm.ata a z checia pewnie by sie z nia przespali choc glupio o tym oficjalnie powiedziec a nawiasem mowic jestem ciekaw ile osob z forum ma atrakcyjniesza dziewczyne od frytki bo mi sie nie wydaje by duzo. nie mowie ze ona jest piekna ale nie jest taka zla (z wygladu oczywiscie) dlatego nie uwazam ze te zdania tu i nie tylko tu wypowiedziane na temat tej osoby sa adekwatne do stanu faktycznego mniemania na temat frytki przez znaczna czesc mezczyzn

A ja się nie zgadzam ja bym nie chciał się z nią przespać z przyczyn oczywistych no bo co z tego że jest faja dupęsja takich jak ona jest cała watacha :lol: więc ta cała frytka nie jest jakąś extra laską. A pozatym podam fajny przykład który powiedział mój kumpel... "Jaką gumę wolisz żuć nową prosto z papierka :D czy zżutą przez kogoś innego?" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze badz co badz swoja rozwiazloscia przed kamerami zasluzyla sobie moze na taka opinie lecz wydaje mi sie ze czesc z forumowiczow z checia by sie z nia przespala a dlatego ze nie maja okazji to staraja sie mowic oblezywie po raz setny na jej temat. uwazam, ze jesli ktos komus sie nie podoba czy pod wzgledem atrakcyjnosci fizycznej czy tez wzorcow postepowania to po prostu nie interesuje sie zywo owa osoba a jesli ciagle o niej gada to przewaznie moze to byc efekt wrecz odwrotny i mi sie tak wydaje ze w jakiejs czesci przypadkow tak wlasnie jest z frytka i z czescia facetow ktorzy ciagle gadaja jaka to szm.ata a z checia pewnie by sie z nia przespali choc glupio o tym oficjalnie powiedziec a nawiasem mowic jestem ciekaw ile osob z forum ma atrakcyjniesza dziewczyne od frytki bo mi sie nie wydaje by duzo. nie mowie ze ona jest piekna ale nie jest taka zla (z wygladu oczywiscie) dlatego nie uwazam ze te zdania tu i nie tylko tu wypowiedziane na temat tej osoby sa adekwatne do stanu faktycznego mniemania na temat frytki przez znaczna czesc mezczyzn

A ja się nie zgadzam ja bym nie chciał się z nią przespać z przyczyn oczywistych no bo co z tego że jest faja <font color="#FF0000">[ciach!]</font> takich jak ona jest cała watacha :lol: więc ta cała frytka nie jest jakąś extra laską. A pozatym podam fajny przykład który powiedział mój kumpel... "Jaką gumę wolisz żuć nową prosto z papierka :D czy zżutą przez kogoś innego?" :lol:

zastanow sie co mowisz w koncu w wieku frytki malo jest kobiet "z papierka" wiekszosc i tak jest juz "przezuta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze badz co badz swoja rozwiazloscia przed kamerami zasluzyla sobie moze na taka opinie lecz wydaje mi sie ze czesc z forumowiczow z checia by sie z nia przespala a dlatego ze nie maja okazji to staraja sie mowic oblezywie po raz setny na jej temat. uwazam, ze jesli ktos komus sie nie podoba czy pod wzgledem atrakcyjnosci fizycznej czy tez wzorcow postepowania to po prostu nie interesuje sie zywo owa osoba a jesli ciagle o niej gada to przewaznie moze to byc efekt wrecz odwrotny i mi sie tak wydaje ze w jakiejs czesci przypadkow tak wlasnie jest z frytka i z czescia facetow ktorzy ciagle gadaja jaka to szm.ata a z checia pewnie by sie z nia przespali choc glupio o tym oficjalnie powiedziec a nawiasem mowic jestem ciekaw ile osob z forum ma atrakcyjniesza dziewczyne od frytki bo mi sie nie wydaje by duzo. nie mowie ze ona jest piekna ale nie jest taka zla (z wygladu oczywiscie) dlatego nie uwazam ze te zdania tu i nie tylko tu wypowiedziane na temat tej osoby sa adekwatne do stanu faktycznego mniemania na temat frytki przez znaczna czesc mezczyzn

A ja się nie zgadzam ja bym nie chciał się z nią przespać z przyczyn oczywistych no bo co z tego że jest faja <font color="#FF0000">[ciach!]</font> takich jak ona jest cała watacha :lol: więc ta cała frytka nie jest jakąś extra laską. A pozatym podam fajny przykład który powiedział mój kumpel... "Jaką gumę wolisz żuć nową prosto z papierka :D czy zżutą przez kogoś innego?" :lol:

zastanow sie co mowisz w koncu w wieku frytki malo jest kobiet "z papierka" wiekszosc i tak jest juz "przezuta"

chyba ci chodziło o dziewczyny pokroju frytki a nie w wieku frytki, to że jakaś dziewczyna odbędzie stosunek ze swoim chłopakiem a puźniej z nim zerwie z jakiś tam przyczyn to w sumie nic złego a jak taka F daje na lewo i prawo to już zupełnie inna bajka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc obrotna dziwczyna i zmieniac chlopakow czesto np raz na tydzien i jak ja nazwiesz?? kobieta wyzwolona:lol:

ooooo boooshe teraz przyjebałeś jak orzeł w transformator :? widać że nie rozumiemy się do końca bo z tego co ty mówisz wynika że wszystkie kobiety/dziewczyny są dzi... :? takie jest moje odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tosie nie rozumiemy to na jakiej podstawie ocenisz ktora to szmata bo sa kobiety sexocholiczki czy to znaczy ze one nie kochaja ?? uwazam ze kochanie to stan ducha a sex to iina sprawa moze ona wspolgrac z miloscia ale nie musi tak samo jak i milosc moze istniec bez sexu. juz tak nie raz mialem ze sie zakochalem pomimo ze nigdy nie przespalem sie z owa kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...